Redmi Buds 4 Active: Xiaomi’nin yeni Bluetooth kulaklığı geldi

Xiaomi sessiz sedasız yeni kablosuz Redmi Buds 4 Active kulaklıklarını piyasaya sürdü. Bu kulaklıklar küresel olarak satışa sunulacak ve yalnızca Çin’e özel olmayacaklar.

Redmi Buds 4 Active, standart Redmi Buds 4’e kıyasla birçok gelişmiş özellik sunuyor. Aktif versiyon, 12 mm sürücü kullanarak ses kalitesini önemli ölçüde artırıyor. Bununla birlikte, normal Buds 4 modelinde bulunan gürültü engelleme seçeneklerine kıyasla Buds 4 Active, sadece normal mod ve aktif gürültü engelleme modu sunuyor.

Redmi Buds 4 Active modeli, suya ve toza dayanıklılık sağlayan IP54 sertifikasına sahip değil. Ancak, IPX4 sertifikasıyla suya karşı direnç gösteriyor. Eğer hangisini satın alacağınıza karar veremiyorsanız, tek fark fiyat olacak.

Redmi Buds 4 Active, daha büyük kulaklık tasarımı ve yuvarlak bir şarj kutusu ile dikkat çekiyor. Bluetooth 5.3 desteği ve Google Fast Pair özelliği sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor. Şarj kutusu tamamen dolu olduğunda 28 saate kadar dinleme süresi sunarken, kulaklıklar tek bir şarjla 5 saat kullanılabiliyor. Ayrıca hızlı şarj özelliği sayesinde 10 dakikalık şarjla 110 dakikalık dinleme süresi elde edebilirsiniz.

Redmi Buds 4 Active, aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olup ANC açık ve kapalı modlarına sahiptir. Kulaklıklar dokunmatik kontrollerle yönetilebilir, çift dokunuşla müziği duraklatabilir veya çağrıları cevaplayabilir, üç kez dokunarak bir sonraki parçaya geçebilir veya çağrıları reddedebilirsiniz.

Xiaomi web sitesinde M2232E1 model numarasıyla listelenen kulaklıklar şu anda yalnızca siyah renkte mevcuttur. Şarj kutusu 34.7g ağırlığında olup, kulaklıklarla birlikte toplam ağırlık 42 gramdır. Şarj kutusu 440 mAh pil kapasitesine sahiptir. Ancak kulaklıklar sadece SBC kodekini desteklemekte olup, AAC uyumluluğu bulunmamaktadır.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler