Redmi Band Tanıtıldı! | Fakir Band 4ü

Mi Band serisi ile giyilebilir teknoloji pazarının tartışmasız lideri olan Xiaomi çok daha uygun fiyatlı aktivite takip bilekliğini kullanıcılarla buluşturdu ve Redmi markası altında Redmi Band piyasaya sürüldü. Peki bu bilekliğin farkı ne?

Redmi Band daha önceki Mi Band serilerinden daha farklı bir tasarıma sahip. Mi Band bileklikler daha oval bir yapıya ve daha küçük ekranlara sahipken Redmi Band dikdörtgen bir ekrana sahip. Redmi Band 1.08 inç OLED renkli bir ekrana sahip ve bu anlamda Mi Band 4 modelini geride bıraktığını söyleyebiliriz. Bu düz diktörtgen formlu ekranda alışılagelmişin dışında bir işlev bulunmuyor. Bildirimleri görüntüleme spor aktivitelerini takip etme gibi işlevleri yönetebiliyorsunuz.

Redmi Band USB-A arabirimi ile şarj oluyor ve bu sayede bilekliği herhangi bir şarj kablosu olmadan USB çıkışı olan TV Bilgisayar Powerbank gibi ürünler ile şarj edebiliyorsunuz. Şarj konusunu açmışken cihazın pil süresinden de bahsedelim. Redmi Band tek şarj ile 14 gün bir kullanım sunuyor ancak unutmamak lazım ki bu süreler cihazı kullanım alışkanlıklarınıza göre değişebilir.

Redmi Band i uyku takibi, 5 farklı spor modu takibi hava durumu görüntüleme gibi çeşitli işlevlere sahip. Aynı zamanda 5ATM Suya dayanıklılık sertifikası ile suya karşı tamamen dayanıklı hale getirilmiş.

Redmi Band vergisiz olarak direkt çevirdiğimizde 94 TL fiyat ile piyasaya çıktı. Ülkemize gelir mi? Ne zaman gelir? bunu zaman gösterecek.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler