Redmi 12, IMEI ve FCC Web Sitelerinde Ortaya Çıktı

Redmi, özellikle orta seviye akıllı telefon pazarına yönelik en iyi bütçe akıllı telefonları sunmasıyla tanınır. Şirket, son zamanlarda uygun fiyatlı akıllı telefon serisini piyasaya sürdü. Redmi 12C bunlardan biri. Telefon şu anda küresel piyasada mevcut. Redmi, ayrıca Redmi A1 ve A2 telefonlarını da piyasaya sürdü.

Şimdi Redmi 12’den söz ediyoruz – piyasaya sürülmeye hazır yeni bir bütçe akıllı telefon. ABD IMEI ve FCC web siteleri telefonu zaten listelemiş durumda. Bununla birlikte, telefonun ayrıntıları kesin değil çünkü henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak, telefon hakkında bazı temel detaylara sahip olabiliyoruz.

 

REDMI 12 YAKINDA GELİYOR…

Xiaomi, sonraki bütçe akıllı telefonu olan Redmi 12 konusunda çok emin. Sızıntılar, Çinli akıllı telefon üreticisinin yakında küresel olarak piyasaya sürmesi olasılığını gösteriyor. Şirket, çıkış tarihini ve diğer ana özellikleri henüz onaylamadı. Ancak telefon IMEI veritabanında zaten listelendiği için, olası telefon detayları hakkında size bilgi verebiliriz. Listeleme, telefonun adını ve model numarasını 23053RN02L olarak gösteriyor.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler