Realme X3 Superzoom Tanıtıldı.

Realme X3 SuperZoom

 

Realme geçtiğimiz ay Realme X2 ile karşımıza çıkmıştı. Resmi olarak ülkemize gelmese de ülkemizde satışı bulunan telefon türk kullanıcılar tarafından da dikkat çekti. Bir süredir ise Realme X3 SuperZoom özellikleri iddiasıyla farklı raporlar karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bugün de ortaya çıkan yeni sızıntılarla yakında piyasaya sürülmesi beklenen Realme X3 ailesi özellikleri netleşmeye başladı.

Bu telefon, 12GB bellek ve Android 10 işletim sistemi Realme UI kullanıcı arayüzü ile Qualcomm Snapdragon 855 SoC işlemci kullanacak. Realme X3 SuperZoom akıllı telefonun 788 puanlık tek çekirdekli test puanı ve 2624 puanlık çok çekirdekli test puanı mevcut.

Öte yandan Realme X3, TENAA’nın tasarımını ve tüm özelliklerini açıkladı. Makinenin 2400 × 1080 piksel çözünürlüğe sahip 6,57 inç full HD + ekran ve 2,4 GHz sekiz çekirdekli işlemci kullanacağı bildiriliyor. Ancak yonga setinin detayları bilinmiyor.

Realme X3, microSD kart ile daha da genişletilebilmesi gereken 6GB + 64GB, 8GB + 128GB ve 8GB + 256GB’lık üç model sunacak.

 

Realme X3 SuperZoom özellikleri yeni sızıntılarla netleşiyor!

Realme’nin geçen ay piyasaya sürülen Realme X2’nin ardından, halefi olan X3 ailesi akıllı telefonlarını da bu ay piyasaya sürmesi bekleniyor. Şirketin resmi duyurusu öncesinde, telefonun birçok detayı sızmaya devam ediyor.

Son zamanlarda, RMX2142 model numarasına sahip Realme X3 olduğu iddia edilen bir akıllı telefon ortaya çıkmıştı. Ardından TENAA tarafından cihazın X3 olduğu onaylandı. TENAA’da sızıdırılan bazı detaylara göre cihazın 5G bağlantı desteği ile geleceği ortaya çıkmıştı.

Bazı raporlar, Oppo A92‘nin yeniden markalanabileceğini ve Realme X3 olarak piyasaya sürülebileceğini de iddia etti. Ancak, şimdilik bu tarz bilgilerin kesinleşmesi için birkaç hafta daha beklememiz gerekiyor gibi duruyor.

X3 ile birlikte X3 SuperZoom‘un da piyasaya sürüleceği sızdırılan bu özelliklerle birlikte neredeyse netleşti. X3 SuperZoom da Bluetooth SIG onayını aldı ve X3 ile birlikte geleceği neredeyse netleşti. İki cihaz hakkında da kısa süre içerisinde daha fazla bilgiye sahip olmayı bekliyoruz.

Kaynak : 12

 

 

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler