QCY T1 Pro ve T1 Bluetooth Bağlantı Sorunu Çözümü

Son zamanların en moda kulaklık markası olan QCY, gün geçtikçe popülerliğini kalitesi sayesinde arttırmaktadır. Bu markanın en iyi modelleri arasında gelen T1 Pro ve T1C kullanıcılarına bazı bağlantı sorunları yaşatmaktadır.

Bu sorun aslında sağ ve sol kulaklığı ayrı ayrı şekilde aynı telefon ile eşleştirilmesi sonucu ortaya çıkıyor ve kulaklıklar birbiri ile bağlantı kurmuyor bu yüzden sadece tek bir kulaklıktan ses geliyor.

Peki çözüm nedir?

Kullanım kılavuzunda açıklamalı yazan bilgiye göre, telefonunuzun bluetooth bağlantı ayarlarına girin. Her iki kulaklığında üzerine tıklayarak yada seçenekler bölümüne tıklayarak bağlantıyı unut diyin. Ardından kulaklıkları kutusuna koyun ve geri çıkartın her ikisini açmak için aynı anda güç tşuna basılı tutup 20 saniye bekleyin 20 sn ye yakın 3 kez kırmızı mavi seri bir şekilde yanıp sönecek sonra bırakın bluetooth eleştirmesinden sadece ( R ) yazanı yani sağ kulaklığı eşleştiren ardından ikisini 5 sn basılı tutup kapatıp sonra tekrardan açın düzelmiş olacaktır.

Önceki Yazı

Xiaomi Hindistan’da Tozu Dumana Katmaya Devam Ediyor!

Sonraki Yazı

Xiaomi Mi 9 Onaylandı! Bir efsane daha geliyor

13 comments

 1. Oğuzhan dedi ki:

  Merhaba,

  Telefon konuşmalarında dış ses kendi sesimden daha fazla gidiyor , ayrıca daha normal ortamlarda sesim kuyudan geliyor gibi boğuk ve derinden geldiğini iletiyor arkadaşlarım

  Müzik veya video dinlerken bir sorun oluşmuyor, sadece mikrofon kullanımında olan bir problem

  Bu durumun bir çözümü var mıdır

  Teşekkürler.

 2. Kerem dedi ki:

  Çok teşekkür ederim 4 aydır kullanıyorum birden ikisi eşleşmemeye başladı 20 sn olayı işi çözdü ikisi tekrar eşleşti müzik dinlemeye devam :))

  1. Anonim dedi ki:

   nasıl yaptın

 3. ahmet cansız dedi ki:

  Sağ kulaklıkta sorun var eşleşmiyor,Telefonlar sadece sol kulaklığı görüyor sağ tepki vermiyor.Işığı sadece sarj yuvasına koyunca yanıyor.Sorun ne olabilir?

 4. mert dedi ki:

  dediklerinizi yapmama rağmen hala düzelmedi ikisi birlikte eşleşmiyor

  1. elvir dedi ki:

   bəndədə aynən

 5. behman dedi ki:

  eyvallah sagolasin amma 20 saniye belkledikten sonra sagi yandirin sonra sol kulakligi ikisi eslessin sonra telefona baglayin

 6. Anonim dedi ki:

  Teşekkür ederim eşleştirme işini kutusuna takıp çıkartıyorsunuz kulaklıklar açık çıkıyor. Basılı tutup kapatın sonra bırakıp tekrar açma düğmelerine basılı tutun 20 an diyor ama siz ışıkları izleyin kulaklıklar açılacak kapanacak tuşları bırakmayın sonra kırmızı beyaz kısa bir süre SOS gibi yanıp döndükten sonra eşleşiyor şimdi denedim oldu

 7. Serdar ÇETİN dedi ki:

  İki kulaklığı kapatın. 20 saniye boyunca basılı tutun. Led kırmızı ve mavi yanıp sönecek ve kapanacak. Basmaya devam edin. Sonra Kırmızı mavi led 3 kez yanıp sönecek. Sonra elinizi çekin. Sonra iki kulaklığa birden 1 saniye basılı tutun ve çekin. Sonra telefonunuzda sadece QCY-T1 PRo (R) ile işleştirin. Bu kadar. :))

 8. Mehmet dedi ki:

  Kulaklığı kutusuna koyduğumda sol kulaklıkta zayıf bi kırmızı ışık yanıyor. Çıkardığımda ise 2 kulaklıkta tepki vermiyor.En son sarjı bitmişti kutusuna koydum sabah kalktığıdma böyleydi sorunu bilen yada çözebilen varmı ?

 9. Anonim dedi ki:

  arkadaşlar tamm okuyun oldu valla

 10. Mustafa dedi ki:

  Benim kulaklik muzik dinlerken baglanti kopuyo tekrardan baglaniyo

 11. ALİ dedi ki:

  QCY T1 PRO çok dandik yaaaa sağ kulaklık bozuk sadece kutuda mavi kırmızı yanıyor sonra sönüyor.eşleşmeyi bırakın açılmıyor bile.aldğıma çok pişmanım tam çin malı gibi çin malı 🙂 almayın aldıysanızda iade edin tavsiyemdir.

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.