POCOPHONE F1 Sahiplerine Müjde! | Game Turbo Özelliği Geliyor

Xiaomi’nin alt markası POCOPHONE Firmasının amiral gemisi cihazı F1 yakın zamanda alacağı güncellemeyle tam bir oyun canavarı olacak.

Hız ustası olarak anılan ve 300 Dolar fiyatına karşın sıvı soğutma ile desteklenen Snapdragon 845 işlemcisi, sonradan güncelleme ile gelen bir çok kamera özelliği ile kullanıcıların gönlünde taht kuran Poco F1 yine kullanıcısının yüzünü güldürecek. Xiaomi Mi 9 modeliyle birlikte duyurulan Game Turbo özelliği Beta sürümü ile Poco F1 kullancııları ile buluşacak.

Sıvı soğutma sayesinde en yüksek performansta çok daha uzun süre kalabilen Snapdragon 845 ve Adreno 630 grafik birimine sahip POCO F1 Game Turbo özelliği sayesinde oyun severleri daha da memnun edecek. Oyunun içinde ekran görüntüsü, ekran kaydı, hızlı Wi-Fi, veri geçişi gibi özelliklerle öne çıkan Game  Turbo özel optimizasyonlarıyla cihazın oyun performansını olabilecek en üst seviyeye getiriyor.  Aynı zamanda WhatsApp, Facebook ve Tarayıcı gibi uygulamalar oyun içinde kayan bir pencerede açılabiliyor bu sayede oyundan çıkmadan da bazı işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

 

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler