Poco X5 Pro Android 13 Güncellemesi Hindistan Bölgesi için Yayınlandı!

Merhaba POCO hayranları,

Poco X5 Pro, MIUI 14 Android 12 ile kutusundan çıkan Poco cihazlarından biridir. Şimdi Android 13 güncellemesi Poco X5 Pro için yayınlanmaya başladı.

MIUI 14.0.1.0.TMSINXM kararlı yükseltmesi Beta Testçilerine sunulmaya başlandı. Bu, Poco X5 Pro için Hindistan bölgesi için sunulan ilk Android 13 güncellemesidir.

Bu yazıda, Hindistan’da Poco X5 Pro için yayınlanan Android 13 Güncellemesinin tüm detaylarını size göstermeye çalışacağız.

POCO X5 PRO İÇİN ANDROID 13

Poco X5 Pro zaten Global ve EEA Bölgesinde Android 13 almıştı. Şimdi Hindistan kullanıcıları da Android 13 almaya başladı ve bu gerçekten de kullanıcılar için iyi bir haber. MIUI 14.0.1.0.TMSINXM kararlı sürümü yayınlandı.

Poco X5 Pro Hindistan için Android 13 güncelleme boyutu 4,3 GB’dır. Bu gerçekten iyi bir haber. Yeni güncelleme birçok optimizasyon ve özelleştirme desteği sunar. Tema seçenekleri ve daha fazlasını da alacaksınız.

Eğer güncellemeyi aldıysanız, hemen güncelleyin, çünkü şimdiye kadar güncelleme hakkında rapor edilmiş büyük bir sorun bulunmuyor.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler