Poco X3 Pro MIUI 14 Yeni Güncellemesi Yayınlandı!

Poco ekibi, Poco X3 Pro için yeni bir güncelleme yayınladı. İlk yapı olan MIUI 14.0.1.0.TJUEUXM’in ardından, bu son sürüm şimdi Poco X3 Pro için kullanıma sunuluyor.

MIUI 14’ün en son sürümü olan 14.0.2.0.TJUEUXM, çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmelerle birlikte piyasaya sürüldü. Bu güncelleme, öncüllerine göre belirgin şekilde daha kararlıdır, bu yüzden değişiklik günlüğüne ve güncelleme boyutuna bir göz atalım. Bu makale, Poco X3 Pro EEA modeli için piyasaya sürülen en son güncellemelerin kapsamlı bir genel bakışını sunacaktır. Bu sürümün ayrıntılarına daha yakından bakalım.

➤ MIUI 14.0.2.0.TJUEUXM KARARLI GÜNCELLEMESİ

MIUI 14’ün ikinci kararlı güncellemesi Poco X3 Pro EEA için piyasaya sürüldü. Şu anda beta testçiler için kullanıma sunuluyor. Eğer Mi Pilot testçisi iseniz, bu güncellemeyi almanız gerekiyor, bu yüzden şimdi updater bölümünü kontrol edin. En son MIUI 14 güncellemesi, birçok iyileştirme ve hata düzeltmesi içerdiğinden 908MB boyutunda. Önceki sürüm birkaç soruna sahip olduğu için, bu güncelleme, bu sorunların çoğunu çözmeyi amaçlıyor.

Güncel kararlı güncelleme, bu model için özel olarak tasarlanmış Mart Güvenlik Yamasını içeriyor. Şu anda, güncelleme yalnızca beta testçilerine sunuldu, ancak daha sonra tüm kullanıcılara sunulacak.

Eğer bu güncellemeye zaten erişiminiz varsa, lütfen güncelleme işlemine devam edin. Aksi takdirde, genel sürüm yayınlanana kadar bekleyin ve o zaman güncellemeyi alabileceksiniz.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler