Poco X3 Pro MIUI 14 Yeni Güncellemesi Yayınlandı!

5/5

Poco ekibi, Poco X3 Pro için yeni bir güncelleme yayınladı. İlk yapı olan MIUI 14.0.1.0.TJUEUXM’in ardından, bu son sürüm şimdi Poco X3 Pro için kullanıma sunuluyor.

MIUI 14’ün en son sürümü olan 14.0.2.0.TJUEUXM, çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmelerle birlikte piyasaya sürüldü. Bu güncelleme, öncüllerine göre belirgin şekilde daha kararlıdır, bu yüzden değişiklik günlüğüne ve güncelleme boyutuna bir göz atalım. Bu makale, Poco X3 Pro EEA modeli için piyasaya sürülen en son güncellemelerin kapsamlı bir genel bakışını sunacaktır. Bu sürümün ayrıntılarına daha yakından bakalım.

➤ MIUI 14.0.2.0.TJUEUXM KARARLI GÜNCELLEMESİ

MIUI 14’ün ikinci kararlı güncellemesi Poco X3 Pro EEA için piyasaya sürüldü. Şu anda beta testçiler için kullanıma sunuluyor. Eğer Mi Pilot testçisi iseniz, bu güncellemeyi almanız gerekiyor, bu yüzden şimdi updater bölümünü kontrol edin. En son MIUI 14 güncellemesi, birçok iyileştirme ve hata düzeltmesi içerdiğinden 908MB boyutunda. Önceki sürüm birkaç soruna sahip olduğu için, bu güncelleme, bu sorunların çoğunu çözmeyi amaçlıyor.

Güncel kararlı güncelleme, bu model için özel olarak tasarlanmış Mart Güvenlik Yamasını içeriyor. Şu anda, güncelleme yalnızca beta testçilerine sunuldu, ancak daha sonra tüm kullanıcılara sunulacak.

Eğer bu güncellemeye zaten erişiminiz varsa, lütfen güncelleme işlemine devam edin. Aksi takdirde, genel sürüm yayınlanana kadar bekleyin ve o zaman güncellemeyi alabileceksiniz.

8 comments

 1. Tawutlu dedi ki:

  Benim telefonum hala 13.0.1.0 bana ne zaman gelir güncellemeleri tamamlamammi gerek 3-4 defa güncelleme yapıyorum bana hep aynı şeyleri indiriyormusum gibi geliyor

  1. Telefonunuz modeli ne?

   1. İbrahim dedi ki:

    Bana da halla gelmedi benimde poco x3 pro

 2. Mehmet dedi ki:

  Poco x3 pro 128 gb benim telefon. Ama hala miui 14 gelmedi. 13.0.1.0 şuan. Ne zaman gelir bana

  1. rust3mofh dedi ki:

   Bendede hala 13.0.9

 3. Mehmet dedi ki:

  Bende poco x3 pro kullanıcısıyım ne zaman güncelleme gelecek acaba

 4. Hüseyin dedi ki:

  Banada gelmedi miui 14 acaba ne zaman gelir ???

 5. Uğur dedi ki:

  Poco x3 pro kullanan arkadaşlarıma miui 14 güncelmesi geldi ama benim telefona gelmedi nasıl güncelleme yapabilirim

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Önerilen makaleler