Poco X3 Pro MIUI 14 Global Bölge İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı!

Merhaba POCO hayranları!

Poco X3 Pro daha önce MIUI 14.0.1.0.TJUMIXM Global Stabil güncellemesini almıştı, ancak bazı hatalar ve sorunlar nedeniyle güncelleme askıya alındı. Ardından, EEA kullanıcıları yeni bir güncelleme olarak hata düzeltmesi aldı, ancak kullanıcılar Global sürümü büyük bir heyecanla bekliyorlardı.

İşte şimdi MIUI 14.0.3.0.TJUMIXM yeni bir sürümü 2GB boyutunda hata düzeltmesi olarak sunulmaya başlandı. Bu güncelleme 2GB boyutunda ve Photon Engine tabanlı olabilir. Güncelleme, Nisan 2023 güvenlik yamasını içermekte. Bu güncelleme, Poco X3 Pro için ikinci MIUI 14 güncellemesi.

➤ MIUI 14.0.3.0.TJUMIXM GÜNCELLEMESİ

Poco X3 Pro kullanıcıları, çok büyük bir boyutta olan 2GB’lik MIUI 14.0.3.0.TJUMIXM güncellemesini almaya başladılar. Bu güncellemenin Photon Engine ile geldiği, çünkü önceki Xiaomi 11 Lite 5G NE, Redmi Note 10 Pro ve Mi 11 Lite 4G modellerinin de benzer bir güncelleme aldığı görülüyor.

Şu anda beta testçilere sunuldu, bir hafta içinde tüm kullanıcılara da sunulacak. İndirme bağlantıları da paylaşıldı, Kurtarma ROM‘u ve OTA ROM‘u, ancak bunları Genel sürüm yayınlandıktan sonra yüklemenizi öneriyoruz.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler