POCO Pabucunu Damdan Almaya Geliyor! | Poco F2 Geliyor

Almanya’dan Redmi geliyor evi boşaltın diyerek Poco markasını bir kenara atan Xiaomi markayı diriltiyor. Poco F2 ile ilgili son gelişmeler haberimizde.

Hindistan pazarında faaliyet göstermek amacıyla kurulan ve F1 modeli ile ses getiren Poco markası bir süre önce Poco X2 modelini piyasaya sürmüştü şimdi ise Poco F2 piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. 12 Mayıs tarihinde tanıtılacak cihaz Amiral Gemisi donanıma sahip olacak. Redmi K30 Pro modelinin bir kopyası olacak cihaz Snapdragon 865 işlemci 8GB RAM 256GB Depolama ile geliyor. Donanım tarafındaki en büyük soru işareti ve eleştiri oklarının hedefi olacak alan ise ekran olacak gibi duruyor. Poco F2 günümüz amiral gemisi cihazlardan farklı olarak 90/120hz tazeleme hızına sahip bir ekrana sahip olmayacak ve 60Hz ekran ile gelecek.

6.67 inç boyutundaki ekranda herhangi bir çentik ve kamera deliği bulunmazken ön kameranın pop-up tasarıma sahip olması bekleniyor. Mi 10 serisine nazaran daha ucuz bir model olacağından dolayı Kamera kısmında büyük bir kırpmaya uğrayan cihaz 64MP dörtlü kamera dizilimi ile gelecek. Cihazın fiyatının 549 Dolar olması bekleniyor ki hatırlatmakta fayda var ilk model 230 Dolar fiyat etiketine sahipti.

 

 

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler