Poco M5s için MIUI 14 Global Yayınlandı

Poco M5s için MIUI 14 stabil güncellemesi, Android 13 ile birlikte Glabal bölge için yayınlandı. Bu cihaz, Redmi Note 10S/11SE’nin yeniden markalanmış bir versiyonudur ve tek farkı Poco olmasıdır.

Bu yazıda, Poco M5s’ye yayınlanan MIUI 14 güncellemesinin ayrıntılarına bakacağız. Şimdi güncelleme detaylarına bir göz atalım.

➤ MIUI 14.0.2.0.TFFMIXM STABİL GÜNCELLEME

Poco M5s, MIUI 14 stabil güncellemesini almaya başladı ve bu model için ilk MIUI güncellemesi ve aynı zamanda ilk Android güncellemesi olması güzel bir haber. Güncelleme boyutu, 3.5GB büyüklüğünde.

MIUI 14 güncelleme boyutu 3.5GB ve Mayıs 2023 güvenlik yamasıyla birlikte geliyor, bu da en güncel güvenlik önlemlerini kullanıcılarına sunacak. Bu model için ilk MIUI 14 güncellemesi olup, değişiklik günlüğü sadece güvenlik yamasının yeni olduğunu gösteriyor.

Yeni bellek uzantısı, Bölünmüş ekran 2.0 gibi bazı yeni özellikler ve diğer bazı değişiklikler bu güncellemede bulunmaktadır. Eğer güncellemeyi aldıysanız, Poco M5s’nizde hemen güncelleyin.

İsterseniz RecoveryROM‘u yayınlandı. Manual olarak yüklemek isterseniz indirdikten sonra güncelleme paketini seçerek cihazınıza yükleyebilirsiniz. Poco M5s’nizi başarılı bir şekilde MIUI 14’e güncellemek için verilen talimatları takip edin.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler