POCO M3 Tanıtıldı! | Uygun Fiyatı İle Dikkat Çekiyor

Xiaomi’nin alt markası olarak konumlanan ve marka algısını her gün biraz daha güçlendiren POCO yeni cihazını tanıttı. POCO X3 ile ilgili bütün detaylar haberimizde.

 

POCO M3 şimdiye kadar şahit olmadığımız bir tasarıma sahip. Aslında biraz düşündüğümüzde Poco markasının hedef kitlesi ve dinamizmi ile örtüşen bu tasarım göze hoş geliyor. Cihazın arkasında büyük bir bölüm bulunuyor ve firma bu bölüme kamera modülünün yanında kendi logosunu da büyükçe işlemiş.

POCO M3 6000mAh devasa pile sahip. 18W hızlı şarj olabilen cihaz başka telefonları da ters şarj özelliği ile 18W hızında şarj edebiliyor. Telefonu Arkadaş ortamındaki gün kurtaran “akıllı powerbank” olarak adlandırabiliriz. POCO M3 Gorilla Glass 3 ile korunan 6.53″ boyutunda Full HD IPS LCD bir ekrana sahip. Ekranın üst kısmında damla çentik içerisinde 8MP Ön kamera bulunuyor.

POCO M3 Ana kamerası 48MP olmak üzere üclü kamera dizilimine sahip. Diğer iki kamera ise 2MP Çözünürlüklere sahip makro ve derinlik sensörü olarak konumlandırılmış. POCO M3 Snapdragon 662 işlemcisinden gücünü alıyor ve 4GB RAM ve 64/128GB Depolama seçenekleriyle alınabiliyor.

POCO bu segmentte pek görülmemiş bir tercih yaparak M3 modelinde stereo hoparlörlere yer vermiş. Multimedya anlamında segmentinde güçlü bir cihaz olması beklenen cihaz Android 10 ve Miui 12 yüklü olarak kutudan çıkıyor. POCO M3 27 Kasım tarihinde satışa çıkacak ve 4/64GB versiyonu 129 dolar fiyat etiketine sahip olacak.

 

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler