[Özel Versiyon] Xiaomi Mi LED TV 4 55’inç Hindistan’da Tanıtıldı

Xiaomi’nin Hindistan’da dün düzenlendiği lansman’da Redmi Note 5 ve Redmi Note 5 Pro ile birlikte Xiaomi Mi TV 4 55’inç özel sürümü tanıtıldı.

Mi TV 4 4.9mm bir inceliği sahip olup dünyanın en ince LED TV olma özelliğine aday. Mi TV 4 çerçeve oranı çok ince olduğu için tasarım yönünden çerçevesiz ekran olarak kabul ediliyor.

Yaklaşık 1 yıl süre önce 49,55 ve 65 inç üç farklı versiyonu tanıtılmıştı, Mi TV 4 hindistan pazarına özel olarak üretilmiş olup patchwall işletim sistemine sahip. 

Ürünün özelliklerine gelecek olursak Ekran kısmında 4’K çözünürlük yer alıyor. Dobly Audio ve Dts-HD desteği’de sunuyor, Bağlantı tarafında ise 3 Adet HDMI girişi 2 adet USB portu ve Ethernet girişi bulunuyor. Mi TV 4’de Bluetooth 4.0 çift band wifi’de mevcut, 4 çekirdek 64 bit amlogic işlemci 2GB Ram ve  8GB Rom ile geliyor.

Mi TV 4 Mi.com, Flipkart, Mi Home üzerinden 22 şubat günü satışa sunulacak. İlk 3 ay içerisinde ürünü satın alan kullanıcılar bedava SONY LIV ve Hungama Play aboneliğini kazanacaklar, yanında Mi kızıl ötesi kablosu hediye olarak verilecek. Ürünün fiyat etiketi 624$ (39,999 rupisi) olacak.

 

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler