Birkaç günden beri bu cihaz teknoloji sitelerinde trend oluyor ve bugün iddia edilen bir OPPO R11S Prototipi ortaya çıkmış durumda.. Bu, cihazın ön kısmını gösteren bir mühendislik test cihazı gibi görünüyor.

 

 

Birkaç hafta önce bu cihazın kullanım kılavuzu  Çinli sosyal medya sitesinde yayınlandı.Arkadan parmak izi algılayıcıyı ve daha küçük bir çerçeve anlamına gelen home düğmesini onayladı.

 

Görünüşe göre OPPO bu cihazda 3.5 MM Audio jakı kullanmayacak.. Yukarıdaki görüntülerden OPPO R11S’nin arka planda yanıp sönen flaşlı çift kameralara sahip olacağını doğrulayabiliriz. Bu cihazın ekran çözünürlüğü 2880 × 1440 piksel olan 6 inç 18: 9 En-boy oranı ekranına sahip olacak. Bu cihazın Qualcomm Snapdragon 660 İşlemci ile donatılacağı ve 2 Kasım 2017’de piyasaya sürüleceği yönünde söylentiler var. OPPO R11S cep telefonu USB Type-C ile birlikte Samsung Galaxy S8’e benziyor. R11 ile birlikte OPPO R11S Plus’ın pazarda piyasaya sürüleceği ve Snapdragon 835 İşlemci ile donatılmış olacağı söylentileri de var.

OPPO R11S’nin fiyatı yaklaşık 2999 CNY olacak ve R11S Plus’ın fiyatı 3499 CNY olması bekleniyuor.

 

 

Önceki Yazı

Oppo F5 3 farklı versiyonla geliyor

Sonraki Yazı

OnePlus 5T Görseli Sızdırıldı.

1 comment

  1. Cumhur KUYUMCUOĞLU dedi ki:

    Tüm üreticilerin cihazlarını Samsung Galaxy S8’e (18:9) benzetme sevdalarından ve kendilerinin yepyeni bir dizayn oluşturmaktan aciz olmalarından dolayı nefret ediyor ve hepsini kınıyorum….Huawei'in en azından aynı Trendi takip etmesine rağmen, alternatif olarak 16:9 dizaynını da aynı zamanda devam ettirmesini takdir ediyorum

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.