OnePlus 6T’nin Resmi Görselleri Sızdırıldı!

OnePlus firmasının bu yılki son telefonu OnePlus 6T modeliyle ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. 17 Ekimde tanıtılacak cihazın tasarımı ve batarya kapasitesi ortaya çıktı.

OnePlus 6 modeli hızı ve genel performansı ile bu yılın en çok konuşulan telefonlarından birisi olmuştu ki bence hala piyasanın en hızlı çalışan telefonları OnePlus firmasına ait. Teknoloji severler tarafından oldukça sevilen ve ülkemizde de oldukça büyük bir fan kitlesi olan OnePlus firmasının son telefonu OnePlus 6T modeli tabiri caizse hızıyla yine yargı dağıtmaya geliyor diyebiliriz.

 

Cihazın Sloganı  Hızın kilidini aç olunca insan daha da heyecanlanıyor. Tasarımı sızdırılan cihaza baktığımızda OPPO R17 modeliyle benzer olduğunu görmekteyiz tıpkı diğer cihazlarda olduğu gibi. Su damlası çentiği gerçekten oldukça şık bir tasarım detayı olarak bizleri karşılıyor. Arka kısımda ise parmak izi okuyucusu selefine baktığımızda kaybolmuş ve Ekranın altına gelmiş. Onun dışında arka tarafta bir tasarım değişikliği görmüyoruz.

3700 mAh batarya kapasitesine sahip olacak cihaz rakibi Mi 8 ailesinin bu noktada önüne geçiyor. Donanım tarafında ise hepimizin tahmin ettiği gibi Snapdragon 845 6/8GB RAM konfigürasyonunu göreceğiz.

Kaynak: GsmArena

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler