OnePlus 5 için yeni modeli geliyor

[IMG]
Üst seviye özellikleri ve uygun fiyatıyla dikkat çeken yeni amiral gemi katili OnePlus 5, farklı bir modelle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.
Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus, amiral gemi katili lakabıyla yüksek donanıma sahip modelleri uygun fiyata satarak kısa sürede büyük bir fan kitlesi oluşturdu. OnePlus 5 ile büyük başarı elde eden OnePlus, şimdiyse yeni bir modelin işaretini verdi.
OnePlus sosyal medya hesapların yaptığı paylaşımlarda yeni bir OnePlus 5modelinin geleceğini müjdeledi.
 
Geçtiğimiz günlerde Xiaomi’de benzer bir hamle yapıp amiral gemi modeli Mi 6’nin yeni rakibi özel bir modelini piyasaya sunmuştu.
 
OnePlus ise yaptığı paylaşımda; OnePlus 5 modelinin şu anda satışta olan iki farklı renk seçeneğine ve birde sadece çizgileri gözüken renksiz bir modele yer verdi. “Kim geliyor?” ve “Yeni bir şey. Yakında Geliyor.”Sloganlarıya paylaşılan görseldeki yeni modelin Mi 6’da olduğu gibi yeni bir renk seçeneği olma ihtimali yüksek.
 
Zira OnePlus geçtiğimiz günlerde Twitter hesabında “What 5hould the color of your next phone be? ;)” yani “Yeni telefonunuz ne renk olmalı?”diye bir tweet atmış ve 4 farklı renk seçeneğini oylama sunmuştu.
 
Burada “S” harfi yerine “5” rakamı kullanılması bahsedilen yeni telefonun OnePlus 5 olma ihtimalini güçlendiriyor.
 
Güçlü donanımıyla adından bahsettiren OnePlus 5 ayrıca yaşadığı Jelly efekti ve  arama problemiyle satın almayı düşünenlerin kafasını karıştırmıştı.
 

Yayınladığı güncellemelerle bu problemlerden arınmaya çalışan OnePlus 5, bakalım yeni modelde sadece renk mi değiştirecek yoksa donanım tarafında da bir güncellemeye gidecek mi?

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler