Nubia Distribütör ile Resmen Türkiye’de!

 

Dünya genelinde ses getiren akıllı telefonlarıyla adını duyuran Çinli Nubia, ülkemizdeki bilinçli akıllı telefon kullanıcılarının uzun zamandır radarlarında olan bir marka. Bugüne kadar ülkemizde resmi satışı bulunmayan Nubia ,Türkiye distribütörü olarak Aranota firmasını belirledi ve yakın zamanda satışlara başlayacak.

 

Nubia Türkiye

 

Başlangıç olarak orta-üst segmentte konumlanan Z17 Mini modeli ile Türkiye’ye giriş yapacak. Özellikle tasarımı ve kamera özellikleri ile dikkat çeken Z17 mini’nin diğer distribütör ürünlerine kıyasla çok daha makul bir fiyatla satılacağı gelen haberler arasında.

 

 

 

Ürünlerin dağıtımı konusunda ülkemizdeki en tecrübeli akıllı telefon firmalarından biriyle anlaştıklarını belirten Nubia Türkiye yetkilileri online satışların ağırlıklı olarak gittigidiyor.com üzerinden yapılacağını ancak hepsiburada ve n11 siteleri üzerinden de satışlarının gerçekleşeceğini, online satışlara ek olarak son derece geniş bir bayii ağıyla da çalışılacağını ve cihaz garantilerinin KVK servisleri tarafından sağlanacağını belirttiler.

 

 

 

 

Bugün itibariyle yayın hayatına başlayan aranota.com adresi üzerinden daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilir ve Nubia’nın Türkiye’deki gelecek planlarına ilişkin daha fazla detay elde edebilirsiniz.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler