Nubia Distribütör ile Resmen Türkiye’de!

 

Dünya genelinde ses getiren akıllı telefonlarıyla adını duyuran Çinli Nubia, ülkemizdeki bilinçli akıllı telefon kullanıcılarının uzun zamandır radarlarında olan bir marka. Bugüne kadar ülkemizde resmi satışı bulunmayan Nubia ,Türkiye distribütörü olarak Aranota firmasını belirledi ve yakın zamanda satışlara başlayacak.

 

Nubia Türkiye

 

Başlangıç olarak orta-üst segmentte konumlanan Z17 Mini modeli ile Türkiye’ye giriş yapacak. Özellikle tasarımı ve kamera özellikleri ile dikkat çeken Z17 mini’nin diğer distribütör ürünlerine kıyasla çok daha makul bir fiyatla satılacağı gelen haberler arasında.

 

 

 

Ürünlerin dağıtımı konusunda ülkemizdeki en tecrübeli akıllı telefon firmalarından biriyle anlaştıklarını belirten Nubia Türkiye yetkilileri online satışların ağırlıklı olarak gittigidiyor.com üzerinden yapılacağını ancak hepsiburada ve n11 siteleri üzerinden de satışlarının gerçekleşeceğini, online satışlara ek olarak son derece geniş bir bayii ağıyla da çalışılacağını ve cihaz garantilerinin KVK servisleri tarafından sağlanacağını belirttiler.

 

 

 

 

Bugün itibariyle yayın hayatına başlayan aranota.com adresi üzerinden daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilir ve Nubia’nın Türkiye’deki gelecek planlarına ilişkin daha fazla detay elde edebilirsiniz.

Önceki Yazı

Nubia Z17s, Gerçek Görselleri Yayınlandı

Sonraki Yazı

Xiaomi Redmi Note 5 Plus Kutusu Görüntülendi

5 comments

 1. henryerdem dedi ki:

  Hocam xiaomi yi doğa mobil distribütör olarak geldi dediğimizde onlar distribütör degil dediniz şimdi ise nubia distribütör olarak geldi diyorsunuz. Doğa mobilden farklı olara ne var su haberde. Her ikiside netten satış yapacak ve her ikiside kvk garantili satacak.

 2. Emre Kilciler dedi ki:

  henryerdem demiş ki:

  Hocam xiaomi yi doğa mobil distribütör olarak geldi dediğimizde onlar distribütör degil dediniz şimdi ise nubia distribütör olarak geldi diyorsunuz. Doğa mobilden farklı olara ne var su haberde. Her ikiside netten satış yapacak ve her ikiside kvk garantili satacak.Hepsini görmek için tıklayın…

  Bir üretici veya tedarikçiye ait olan ürünlerin belirli bölgelerde tanıtımı ve satışını sağlamakla yetkili dağıtıcı firmalara distribütör adı verilir. Distribütörün faaliyetlerinin kapsamı, üretici ile yapmış olduğu sözleşme ile belirlenir. Yani bir satıcıya distribütör denilebilmesi için üretici ile yapmış olduğu bir sözleşme olması gereklidir. Doğa mobilin Xiaomi ile yapmış olduğu her hangi bir sözleşme bulunmuyor hatta Xiaomi'nin Doğa Mobil adında bir firmadan dahi haberi yok. Yani farkı belirleyen şey satış kanalı veya servis garantisi değildir. Umarım anlatabilmişimdir 🙂 Tabii bir de Xiaomi ve Nubia'yı kıyaslamamak lazım. İkisi arasında çok ciddi bir büyüklük farkı var.

 3. henryerdem dedi ki:

  Doğa mobil bi tanıtım toplantısı yaparak açıklayacaklarmis distribütör olduklarını. Ben doğa mobili savunuyormusum gibi göründü belki ama nubia nin satış kanallari ve doğa mobilin satış kanallari ve servisleri aynı olduğu için fark olmadığını belirtmek istedim.

 4. Emre Kilciler dedi ki:

  henryerdem demiş ki:

  Doğa mobil bi tanıtım toplantısı yaparak açıklayacaklarmis distribütör olduklarını. Ben doğa mobili savunuyormusum gibi göründü belki ama nubia nin satış kanallari ve doğa mobilin satış kanallari ve servisleri aynı olduğu için fark olmadığını belirtmek istedim.Hepsini görmek için tıklayın…

  Haklısınız hocam. Özellikle Doğa Mobil fiyaskosu sonrasında daha inandırıcı olunması gerekiyor. Nubia Türkiye yetkililerine haber verdim en kısa sürede distribütörlük anlaşmasını yayınlayacaklarını ve http://www.nubia.com/tr/ adresinden de yayına geçeceklerini belirttiler.

 5. osos11 dedi ki:

  Güzel haber. Darısı Xiaomi'nin başına diyelim. Dört gözle bekliyoruz… 🙂

  MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.