MIUI Gizli Ayarlar v2.0.2

Xiaomi telefonlarda bazı menüler açık açık eklenmediği için bu ayarları kullanmanız için sizlerle forum geliştiricilerimizden Yunus arkadaşımızın yapmış olduğu uygulamayı paylaşıyoruz.

NOT: Uygulama Android 7 Nougat versiyonu baz alınarak yapıldı, uygulamadaki bazı seçenekler diğer android sürümlerinde çalışmadığı gibi yine bazı seçnekler eş andriod sürümündeki farklı cihazlarda da çalışmayablir.

v2.0.2

• Uygulama açılışındaki uyarının her açılışta açılması engellendi.
• Geri düğmesi ile uygulamadan çıkılması sağlandı.

v2.0

• Yeni ayarlar ekledi.
• Arayüz iyileştirildi.

Miui ile yeniden tanışalı sadece bir kaç gün oldu fakat bu kısa sürede bile telefonu rootlamadan telefonda yüklü gelen bazı uygulamaları devredışı bırakamayacağımızı öğrenmem canımı yeterince sıkmaya yetti. Bu soruna miui’da bulunan bazı gizli ayarlara ulaşarak çözüm buldum ve bunu sizler için daha basit bir hale getirmek için bir uygulama yaptım.

Uygulama ile rootsuz telefonunuzda miui’da bulunan bir takım gizli ayarlara ulaşarak istemediğiniz bazı sistem uygulamalarını (google uygulamaları gibi) devre dışı bırakabilirsiniz.

Tema değiştırmeden font değiştirebilirsiniz. (Bazı cihazlarda bu seçenek yok)

Güç tasarufu için uygulamaları optimize edeceğiniz menüye erişebilirsiniz.

Cihazınız ile ilgili bazı istatistiklere ulaşabilirsiniz..

Uygulama değişik ekran cözünürlüklerinde şekil ve düzen olarak farklı tepkiler verebilir, bunu ekran görüntüsüyle destekleyip belirtirseniz düzelmeye çalışırım..

[btn btnlink=”localhost/blogdownload/miui_gizli_ayarlar_v2-0-2-apk/” btnsize=”medium” bgcolor=”#dd3333″ txtcolor=”#f4f4f4″ btnnewt=”1″ nofollow=”1″]Download[/btn]

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler