MIUI 15 Gelmeden Kamera v5.0 Güncellemesi Yayınlandı

5/5

MIUI 15 Kamera uygulaması yayınlandı, yeni kamera uygulamasında pek çok yeni değişiklik var. Kullanıcı arayüzü tamamen yeniden tasarlandı, bu da kullanıcılar için iyi bir haber. MIUI kamera arayüzü uzun bir aradan sonra değişti. 

Tamamen yenilenen arayüz ile yayınlana kamera uygulaması henüz tüm cihazlar için kullanılabilir durumda değil. Özellikle üst segment ve bazı orta segment modeller için uyumlu olan kamera sürümü Android 13 ve 14 sürümleri ile çalışmaktadır. Daha alt bir sürümde iseniz yüksek ihtimalle bu uygulama sizde çalışmayacaktır.

 

Yeni güncellemeyi indirmek için bu linki kullanabilirsiniz. Deneyimlerinizi yorumlar bölümünde bizlerle paylaşmayı unutmayın.

4 comments

 1. Tunahan Ergül dedi ki:

  uygulama güzel olmuş ancak yakınlaştırırken yine eskisi gibi kaydiriryoruz onun yerine cevirsek parmağımızı daha iyi olur çark çevirir gibi birde pro modda video çekemiyoruz galiba bu da eklenirse güzel olur

 2. User29 dedi ki:

  Miuı14 camera sürümde çalışmıyor uyumlu değil hatası aliyorum umarım uyumlu sağlanir

 3. alper dedi ki:

  İndirdim kurdum çalışıyor fakat arka kamerayı kullanarak arka kameradan kendiniz görmek istediğinizde ne arkada taraf ne ön taraf çalışıyor. yazılım orda hatalı siyah ekran veriyor. uygulamayı kapatıp açmanız gerekiyor.

 4. galip dedi ki:

  mi 11 ultra da kamera 5.0 çalışıyor lakim anakamera ile selfi çekmek istendiğinde arka ekra ve ana ekran düzgün çalışmıyor düzeltmek için uygulamadan çıkıp tekrar girmek gerekiyor

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Önerilen makaleler