Miui 11 Alacak Xiaomi Cihazları Belli Oldu!

5/5

Xiaomi’nin cihazlarına giydirdiği arayüz olan Miui, 11. sürümü ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanırken bir yandan da Miui 11 güncellemesini alacak cihazlar belli oldu.

Performans ve tasarım anlamında radikal değişikliklerle gelecek olan Miui 11 kullanıcı deneyimini bir tık öteye taşımayı amaçlıyor. Ultra güç tasarrufu özelliği ile gelecek olan Miui 11 yüklendiği cihazın pil süresini çok daha iyi noktalara taşımayı amaçlıyor. Aynı zamanda kullanıcıların en çok yakındığı konulardan birisi olan Miui uygulamalarındaki reklamların da düzenleneceği belirtilenler arasında.

Miui 11 Güncellemesini alacak cihazlar ise şöyle

Mi serisi: Mi 9, Mi MIX 3, Mi 8 (SE, Lite, EE), Mi MIX 2S, Mi MIX 2, Mi MIX 1, Mi 6, Mi 6X, Mi Note 2, Mi Note 3, Mi 5X, Mi 5C, Mi 5S, Mi 5S Plus, Mi Max, Mi Max 2, Mi Max 3, Play.

Redmi serisi: Redmi Note 7, Redmi S2, Redmi 5 Plus, Redmi 4, Redmi 4A, Redmi 4X, Redmi 3S/3X, Redmi Note 5A, Redmi Note 4, Redmi Note 4X, Redmi Note 6, Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 5, Redmi Note 5 Pro, Redmi 6, Redmi 6A, Redmi 6 Pro, Redmi 5, Redmi 5A.

21 comments

 1. Tuncay dedi ki:

  Bu zaten yayınlanmamış mıydı ?

 2. Murat dedi ki:

  Mi 9t niye yok ya

  1. Adem dedi ki:

   Yeni modellerin almaması gibi bir durum söz konusu olmaz bence. Liste yayınlandığı zaman resmi duyurusu yapılmayan modeller listede gözükmez bu normal

  2. Anonim dedi ki:

   Nasılsa mutlaka alacak iste en yenisi.

 3. Ahmet Emin Demir dedi ki:

  mi 9 t yokmu acaba

 4. Ayşe dedi ki:

  Redmi Note 4 için bekliyorum bakalım ne olacak

 5. Faruk Vural dedi ki:

  Telefon şarzı cok cabuk bitiyor güncellemeden sonra oldu.%15 den asagı oluncada kasıyor oyun oynanmıyor.10.3 güncellemeaini yapmadan %3 şarz varken nile kasmadna donmadn ısınmadan oynuyorduk.düzelmezse yeni güncellemeden sonra telefonu satıyorum.

 6. Anonim dedi ki:

  A 2 yok çok üzüldüm

  1. Güven dedi ki:

   A2 aosp rom kullanıyor miui değilki

  2. Muhammed dedi ki:

   Hayır mi a 2 çoğu yerde mi6 x olarak geçer.yani senin telefonuna da gelecek

  3. Anonim dedi ki:

   A 2 olamaz nedenki onlar android one telefonu. MIUI arayüzü a1 a2 a2lite a3 a3lite general mobile lerin tümü ondan sonra google pixelde da olmaz. Bunlar arayüz almıyor. Android one sisteminde çalışıyor. Bizim telefonlarda daha 9.0. pie sürümü devam ediyor. Ondan sonra 9.0.1. var ondan sonra 9.1.0. olabilir, 9.2. olabilir. Ama ios, samsung experience, MIUI, EIUI yok bizde. Merak etme biz öndayiz

 7. Anonim dedi ki:

  Pocophone f1 güncelleme alacak mı

  1. Anonim dedi ki:

   Üvey evlat o hiç adı bile geçmiyor

 8. Anonim dedi ki:

  Ne yani mi 9 T ‘ye gelmeyecekmi ???

 9. Anonim dedi ki:

  Poco F1 almi almicakmi

  1. Güven dedi ki:

   Alır miui 12 bile alır o cihaz

 10. Adanalii dedi ki:

  Güncelleme nezaman cihazlara gelecek pki

 11. Furkan Akıncı dedi ki:

  Listeyi güncelleyin bence, mi9 se nasıl olmaz

 12. Anonim dedi ki:

  Mi5 hala efsane bir model bizde bekliyoruz bakalim

 13. Anonim dedi ki:

  A 2 alamaz nedenki onlar android one telefonu. MIUI arayüzü a1 a2 a2lite a3 a3lite general mobile lerin tümü ondan sonra google pixelde da almaz arayüz. Bunlar arayüz almıyor. Android one sisteminde çalışıyor. Bizim telefonlarda daha 9.0. pie sürümü devam ediyor. Ondan sonra 9.0.1. var ondan sonra 9.1.0. olabilir, 9.2. olabilir. Ama ios, samsung experience, MIUI, EIUI yok bizde. Devam ederler ama boş hepsi. Merak etme biz öndayiz

 14. Anonim dedi ki:

  A2 almaz nedenki arayüz da çalışmaz o android one telefonu , merak etmeyin biz ondeyiz. Mi 9 modellerinin tümü alacak.

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Önerilen makaleler