Mi Smart Projeksiyon.

Mi Smart Projeksiyon

Geçtiğimiz hafta Redmi Serisinin Türkiye lansmanında yeni Redmi telefonların yanı sıra 4 yeni ekosistem ürünü tanıtıldı, ülkemize resmi olarak getirilen bu 4 yeni ekosistem ürününden biri olan Mi Smart Projeksiyon aletinin özelliklerine yakından bakalım.


Bu yeni projeksiyon aletine akıllı ekini aldıran özellik içerisinde Android 9 barındırıyor olmasından. Bu sayede akıllı tv gibi içerisine yükleyeceğiniz uygulamalar sayesinde bir çok özelliğe herhangi bir bilgisayar bağlamadan erişebileceksiniz.


1080p yüksek çözünürlük destekli projeksiyon aleti 500 ANSI lümen gücünde ve dört kanallı LED teknolojisine sahip.


İçerisindeki dahili yüksek kalitedeki dahili hoparlör aynı zamanda bir bluetooth hoparlör görevini yerine getirebiliyor ki bu sayede akıllı projeksiyon aletimiz sadece bir projeksiyon aleti olmaktan çıkıyor. 🙂 artık telefonunuzdaki müzikleri de dinlemenizi sağlayacak.

Mi Smart Projeksiyon

Mi Smart Projeksiyon

Güçlü özellikelri ayesinde 120″ boyutlarında görüntü verebilen projeksiyon aleti küçük alanlar için 60″ ölçülerine kadar küçültülebiliyor böylelikle her türlü odada kullanmak mümkün.

Mi Smart Projeksiyon

Mi Smart Projeksiyon

Mi Smart Projeksiyon

Bu kendi küçük özellikleri büyük Mi Smart Projeksiyon aletinin fiyatı 3299 TL Önerilen satış fiyatı ile kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Mi Smart Projeksiyon

Mi Smart Projeksiyon

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler