Mi Mix 3 Hakkında Yeni Detaylar – 5G Teknolojisi geliyor

Xiaomi yeni modeli hakkında yeni detaylarını takipçileri ile paylaşmaya devam ediyor. Henüz sıcak sıcak gelen resmi tanıtım tarihi sonrası dün  Donovon Sung’un yaptığı paylaşımlarda ilk görselleri görmüştük.

https://twitter.com/donovansung/status/1051878779558219777

Resme özellikle yakında bakarsanız kızaklı bir tasarıma sahip olan Mix 3 modelini görebilirsiniz. Yeni gelen bir poster ise Xiaomi Mi Mix 3 modelinin 5G teknolojisini destekleyeceği anlamına geliyor.

Yeni posterde yer alan 5G teknolojisi detayı, posterde kullanılan jet motoru tasarımı ile ne kadar büyük bir hıza ulaşılacağını bizlere gösteriyor.

Ayrıca cihaz hakkında bazı muhtemel özellikler ise; Snapdragon 845 işlemciye eşlik eden 6 GB ve 8 GB Ram seçeneklerinin yanında 64/128/256 GB depolama alanları yer alacak, 6.4 inç bir ekrana sahip olacak model AMOLED bir ekran ile gelmesi beklenirken yeni bir rekor ile en iyi ekran kasa oranını sunması bekleniyor.

Cihazın arka kısmında bulunan kameralardan birisinin 16 megapiksellik ana kamera, diğerinin 13 megapiksellik telefoto kamera olması bekleniyor. Ön tarafta bulunan 20 megapiksellik kamera ise yüz tanıma ve bazı farklı yapay zeka fonksiyonlarına sahip olarak gelecek.

 

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler