Mi Ev Güvenlik Kamerası 360 °

Mi Ev Güvenlik Kamerası 360 °

Evinizin dışındayken hırsızlık konusunda endişeli misiniz? Mi Ev Güvenlik Kamerası 360 ° ile Evinize Tam Yüksek Tanımlı videoda çok yönlü koruma sağlayın.  1080p FHD video, 360 ° görüş, kızılötesi gece görüş, AI hareket algılama, görüş bildirme özelliği ve daha da önemlisi tersine çevrilmiş kurulum gibi çok çeşitli özellikler sunar.

Ayrıca, video çekimlerini rahatça saklamanıza yardımcı olan Ağa Bağlı Depolama’yı (NAS) destekler. Şimdi NAS’ın ne olduğunu ve video çekimlerinin depolanmasında nasıl yardımcı olduğunu ele alalım.

Ağa Bağlı Depolama nedir?

Mi Ev Güvenlik Kamerası 360 °

Tipik olarak, videoları Mi Ev Güvenlik Kameralarında depolamanın iki yolu vardır, ilk yol Yerel MicroSD kartı kullanarak kaydetmek ve diğeri Ağa Bağlı Depolama (NAS) kullanmaktır. Ağa Bağlı Depolama, üç ana depolama mimarisinden biridir. videoların merkezi bir konumdan bizim gibi yetkili ağ kullanıcılarına depolanmasına ve alınmasına olanak tanır.

Ağa Bağlı Depolama’ya (NAS) yayınlar nasıl kaydedilir?

Mi Ev Güvenlik Kamerası 360 °

NAS, SD kartlardan NAS depolama cihazlarına yedeklenen dosyaları depolamak için kolayca kullanılabilir. Ağınızda paylaşım iznine sahip bir klasörünüz varsa, yayınları bu paylaşılan klasöre kaydedebilirsiniz.

Mi Ev Güvenlik Kamerası 360 °

NAS, büyük veri ve multimedya depolama gibi kullanım durumları için ayarlandığı için diğer depolama mimarilerine kıyasla daha iyi kullanıcı deneyimi sunuyor.

Mi Ev Güvenlik Kamerası 360 °

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler