Mi CC9 Pro’nun İşlemcisi Teyit Edildi!

Xiaomi’nin 5 kasımda lansmanını yapacağı yeni süper telefonu Mi CC9 Pro hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Şirket bu sefer de kameranın ardından cihazın işlemcisini doğruladı.

Daha Önce cihazın 5260mAh batarya ve 32MP Ön kameraya sahip olacağı şirket atrafından yayınlanan posterler ile doğrulanmıştı bu sefer ise cihazın Snapodragon 730G işlemcisini kullanacağı teyit edildi. Bir süredir bazı yayın organlarında cihazın 108MP kamerası sebebiyle Snadpragon 855+ harici bir işlemciyle gelmesinin zor olduğu iddia ediliyordu ancak bu paylaşılan görsellerle birlikte artık Mi CC9 Pro/ Mi Note 10 modellerinin işlemcisi kesinleşmiş oldu.

Mi CC9 Pro modelinde 6.47 inç boyutunda Full hd OLED ekran bulunuyor aynı zamanda bu ekranın kenarlardan Mi Note 3 modelinde olduğu gibi oldukça fazla bir kavis yapması bekleniyor. Ön kısımda ekranda bulunan damla çentik içerisinde ise 32mp ön kamera bulunuyor. Mi CC9 Pro modelinde 2X 5X optik zoom 10X hibrit zoom özelliği bulunacak. Geçtiğimiz yıl Oppo ve Huawei ile hayatımıza giren 10X optik zoom özelliğini sonunda Xiaomi cihazlarda da deneyimlemek münkün olacak. Daha önce de belirtildiğ gibi Mi CC9 Pro modelinde 5 kamera bulunacak bu kameralardan bir tanesi 108 MP çözünürlüğünde Samsung sensör bulunacak.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler