Mi Band

2 Yıl Türkiye Garantisi ve Resmi MIUI Türkiye Güvencesi ile

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Mi Band Nedir?

Mi Band Xiaomi firmasının üretmiş olduğu fitnesss bilekliğidir.

 

Mi Band Ne İşe Yarar?

Mi Band ile günlük olarak ne kadar yürüdüğünüzü/koşıuğunuzu, ne kadar kalori yaktığınızı, gece ne kadar  uyuduğunuzu, uykunuzun ne kadarının derin uykuda ne kadarının hafif uykuda geçtiğini takip edebilir, cihazınızın kilidini açabilir, gelen çağrı ve bildirimlerde titreşimli uyarı alabilir, bağımsız alarmlar kurabilir ve bu alarm saatlerinde kimseyi rahatsız etmeden titreşimli ve ışıklı şekilde uyarılabilirsiniz. Bunların yanında ip atlama, şınav, barfiks gibi fitness aktivitelerinizi takip etmek veya koşu yardımcısı gibi özellikler ile spor güzergahınızı kontrol etmek gibi pek çok ek özelliğe de sahiptir.

 

Mi Band Nasıl Çalışır?

Mi Band içerisinde bulunan çeşitli sensörler ile bilgi toplayarak Bluetooth 4.0 sayesinde cihazınızla iletişim kurabilir.

 

Mi Band’ın Batarya Süresi Ne Kadardır?

Mi Band’ın içerisinde bulunan batarya ile bilekliğinizi 30-60 gün boyunca hiç şarj etmeden kullanabilirsiniz.

 

Mi Band Su veya Toz Geçirir mi?

Hayır. Mi Band 1 metreye kadar su geçirmeyeceğini ve toza karşı dayanıklı olduğunu kanıtlayan IP67 sertifikasına sahiptir.  Ancak cihazın su veya toz geçirmemesi suyun derinliği veya tozun yoğunluğu kadar basınca da bağlı olduğundan duş yaparken veya yüzerken bilekliğin çıkartılması tavsiye edilmektedir.

 

Mi Band’ı Hangi Cihazlarla Uyumlu Olarak Kullanabilirim?

Mi Band bluetooth 4.0 teknolojisine ve Android 4.3 veya daha üst sürüm kullanan aşağıdaki cihazlarla ve iOS 7.1/8 kullanan İPhone 4S/5/5S/6/6+ ile uyumludur.

– MTK6589/M/T/W
– MTK6592/M/T/W
– MTK6595
– MTK6582/M
– Snapdragon 410
– Snapdragon 600
– Snapdragon 610
– Snapdragon 615
– Snapdragon 800
– Snapdragon 801
– Snapdragon 810

 

Mi Band Cihazıma Bağlı Olmadığında da Kullanılabilir mi?

Evet. Mi Band’ın içerisinde bulunan dahili hafıza birimi cihazınızla senkronize edilmeden de yaklaşık 10 günlük aktivitelerinizi saklayabilir. Cihazınızla senkronize edildiğinde bu bilgileri Xiaomi sunucularına yükler.

Cihazımı Değiştirdiğimde veya Sıfırladığımda Mi Band Verilerime Tekrar Nasıl Ulaşabilirim?

Verileriniz bileklik veya telefonda değil Xiaomi sunucularında saklanmaktadır. Dolayısıyla Mi Band uygulamasını her hangi bir cihaza yükleyip Xiaomi hesabınızla giriş yaptığınızda tüm verilerinize yeniden ulaşabilirsiniz.

Aynı Anda Birden Fazla Mi Band’ı Aynı Cihazda Kullanabilir miyim?

Hayır.

Mi Band Uygulamasına Nasıl İndirebilirim?

Şu anda mevcut 3 adet Mi Band uygulaması var.

Bunlardan birincisi orjinal Mi Band uygulaması. Bu uygulama ile bildirimleri titreşimli olarak almanız mümkün değil. Google Play‘den veya Mi App Mağazasından indirebilirsiniz.

İkinci uygulama ise MIUI fanları tarafından hazırlanan Tweaked uygulaması. Bu uygulama ile daha fazla seçeneğe sahip olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak ve uygulamayı indirmek için http://en.miui.com/thread-53761-1-1.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

Üçüncü uygulama ise iOS cihazlarla uyumludur. Bu uygulamayı ise iTunes üzerinden indirmeniz mümkün.

 

Mi Band Uygulamasını Nasıl Kurmalıyım?

Yukarıdaki bağlantıların her hangi birinden indirmiş olduğunuz uygulamayı cihazınıza kurduğunuzda öncelikle giriş yapmanızı isteyen bir ekran sizi karşılayacak. Bu ekrandan Xiaomi hesabı alabilir veya var olan hesabınızla giriş yapabilirsiniz. Eğer daha önce hesabınıza bir Mi Band tanımlaması yaptıysanız bundan sonraki ekranlar görünmeyecek direk olarak uygulama sayfasına geçeceksiniz. Mi Band’ınızı tanıtabilmeniz için bandınızı mutlaka bileğinize takmış olmanız gerekmektedir.

 

1

 

İkinci olarak Mi Band ile bağlantı kurulabilmesi için cihazınızın bluetooth bağlantısını açmanızı isteyen ekranla karşılaşacaksınız. Bluetooth bağlantısı sağlandığında onay mesajı görünecektir. Onay mesajını aldığınızda Mi Band’ınızın üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar. Mi Band’ınıza titreşim sağlanana kadar bir kaç defa dokunmanız gerekli.

32

Daha sonra sırasıyla cinsiyetinizi, yaşınızı, boyunuzu, kilonuzu ve günlük olarak kaç adım atmayı hedeflediğinizi belirlediğiniz ekranlar gelecek.

 

4 5 6 7 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu ekranlara da gereken bilgileri girdikten sonra Mi Band’ınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Mi Band Uygulamasında Neler var?

Mi Band uygulamasına girdiğinizde öncelikle sizi günlük yapmış olduğunuz aktiviteleri gösteren ekran karşılayacak. Ekranı sağa kaydırdığınızda uyku düzeninizi gösteren ekran ile karşılaşacaksınız. Bu ekranların sol üst köşesinde bulunan istatistik simgesine tıklayarak geçmiş aktivitelerinizi veya uzun süreli uyku düzeninizi görebilirsiniz. Bunun dışında ekranınızın sağ üst köşesinde bulunan menü ikonuna tıklayarak menüye girdiğinizde

1. My Devices

2. Alarm

3. Profile

4. Running Help

5. Additional features

6. Services

7. Share

8. About

Olmak üzere 8 ayrı seçenekle karşılaşacaksınız.

1. My Devices : Bu menü altında cihazınızın ne kadar bayatryasının kaldığını görebilirsiniz. Altta yer alan seçenekler ile bandınızın ışık rengini ayarlayabilir, find band’a tıklayarak bandınızn yerini belirleyebilir, bandınızı taktığınız elinizi seçebilir, kilit ekranını açıp kapatma seçeneğini belirleyebilir, gelen arama esnasında titreşimle bildirim alıp almak istemediğinizi seçebilir, bildirim ayarlarını yapabilir (sadece tweaked verisyonda), durum çubuğunda titreşim bildirimlerini almak isteyip istemediğiniz seçebilir ya da cihaz ve bileklik bağlantısını kesebilirsiniz.

2. Alarm : Bu ayar altından bilekliğinizin seçtiğiniz saat ve günlerde titremesini sağlayarak uyarılmanızı sağlayabilirsiniz.

3. Profile : Bu alanda uygulamayı kurarken girmiş olduğunuz kişisel bilgilerinize ulaşabilir/değiştirebiilir aynı zamanda kişisel performans istatistiklerinizi görüntüleyebilirsiniz.

4. Running Help : Bu ayar maalesef ülkemizde kullanılamamaktadır.

5. Additional Features : Bu ayarlarda ip atlama, şınav gibi ekstra antrenmanlar yapıyorsanız ilgili ayarları yapabilir veya geliştiricilere eklenmesini istediğiniz antrenman programlarını bildirebilirsiniz.

6. Services : Bu alan maalesef ülkemizde kullanılamamaktadır.

 

Mi Band’ımı nasıl Şarj Etmeliyim?

Mi Band’ınızın şarjı tükenmeye başladığında üzerindeki 3 kırmızı ışık ve titreşim ile sizi uyaracaktır. Bu durumda Mi Band’ınızı kutu içeriğinden çıkan şarj cihazı ile şarj etmeniz gereklidir. Bandınızı silikon bilekliğinden ayırıp şekilde gösterildiği gibi şarj yuvasına yerleştirin. Şarj yuvasının diğer ucunda bulunan USB girişini bilgisayarınıza bağlayın. (Mi Band’ın bilgisayar USB çıkışı ile şarj edilmesi zorunludur.) Band’ınız şarj olmaya başladığında üzerinde yeşil ışıklar yanıp sönmeye başlayacaktır. yaklaşık olarak 3-4 saat içerisinde üç adet yeşil ışık yanacaktır. Bu ışıklar yanıp sönmeyi bıraktığında bandınız şarj olmuştur.

Mi Band’ımın Işıkları Kendi Kendine Yanıp Sönüyor?

Mi Band’ınızın ışıkları belirlemiş olduğunuz günlük adım limitinizin 1/3’üne, 2/3’üne veya 3/3’üne geldiğinizde yanıp sönecektir. Bunun dışında telefonunuza bir çağrı veya bildirim geldiğinde tireşimle birlikte ışık uyarısı da alacaksınız. Eğer isterseniz Mi Bandınız ile günlük adım sayınızın ne kadarına ulaştığınızı da kontrol edebilirsiniz. Bunun için kolunuzu doğal bir biçimde aşağıya sarkıtıp bir kaç saniye bekleyin. Daha sonra kolunuzu zemin ile 90 derecelik açı yapacak şekilde dik tutun ve ışıklar yanana kadar bir kaç saniye bekleyin. Eğer tek ışık yanıp sönüyor ise o zaman günlük limitinizin 1/3’üne henüz ulaşamamışsınızdır. Eğer iki ışık yanıp sönüyor ise günlük limitinizin 2/3’üne henüz ulaşamamışsınızdır. Eğer 3 ışık yanıp sönüyor ise günlük limitinize henüz ulaşamamışsınızdır. Eğer tüm ışıklar yanıyor ise o zaman limitinize ulaşmışsınızdır.

 

Mi Bandımın Işıkları Farklı Şekilde Yanıyor?

Aşağıdaki tabloda bulunan yanma şekillerine bakarak Mi Band’ınızın neden yandığını tespit edebilirsiniz.

Mi Band

 

Mi Band’ımın Bataryası Çok Çabuk Tükeniyor?

Mi Band’ınızın içerisinde 41 mAh gücünde bir batarya bulunmaktadır. Bu batarya cihazınızın normal kullanım ile 30 günden fazla kullanılması için yeterlidir. Cihaz titreşimi ve ışıklar bataryanızın tükenmesine neden olan en önemli etmenlerdir. Bu nedenle tireşimi ve ışıkları ne kadar az kullanırsanız bataryanız o derece uzun süre dayanacaktır. Kullanmadığınız bildirimler için uyarıları kapatmak, günlük egzersiz durumunu çok sık kontrol etmemek bataryanızı daha uzun süreli kullanmanız için verebileceğimiz tavsiyeler…

Telefonumda Bluetooth’u sürekli açık tutmak telefonuma bir zarar verir mi?

Bluetooth 4.0 öncesindeki Bluetooth teknolojileri fazla güce ihtiyaç duydukları için cihaz bataryanızı çok çabuk bitirmekteydiler ancak 4.0 sürümü ile birlikte artık Bluetooth’un sürekli açık kalmasının bataryanıza etkisi hissedemeyeceğiniz kadar az olacaktır. Şöyle de söyleyebiliriz. Mi4’te bulunan batarya 3050 mAh boyutunda. Mi Band’da ise 41 mAh gücünde bir batarya mevcut. Mi Band’ınızdaki Bluetooth alıcısı sürekli açık olmasına rağmen 41 mAh boyutundaki batarya 60 gün boyunca dayanabiliyor. Dolayısı ile 3050 mAh gücündeki bir bataryada bu tüketimi fark etmeniz oldukça zor.

 

 

Mi Band Satın almak için : Sitemizin alışveriş bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

By |2016-04-13T20:13:54+03:00Şubat 12th, 2015|Cihazlar|320 Yorum

Yazar hakkında:

320 Yorum

 1. cem 02:19 de 30 Mart 2015 - Yanıtla

  Mi band telefonumuza bagli degilken kurdugumuz alarmlar calisiyormu ?

  • Emre 11:18 de 10 Nisan 2015 - Yanıtla

   Evet hocam çalışıyor. Mi Fit uygulaması içerisindeki alarm’ı kullanarak ayarlayabilirsiniz.

   • Yücel Dülgar 23:38 de 19 Ocak 2019 - Yanıtla

    selam. xiaomi band 3 ü çocuk için bu gün aldım.
    Cihazı incelerken yeniden başlat uyarısı çıkmış sonra kendi kendine yeniden başlamış dediğine göre. Şimdi ekranda pair device fist ibaresi, about, ce, ecac, doç id ibareleri var ve telefonla bağlantı kurulamıyor. Cihaz sıfırlanmış ve özelliğinı kaybetmiş gözüküyor.
    Yardımınızı rica ederiz.
    Saygılarımla.

 2. Yakup 23:15 de 13 Nisan 2015 - Yanıtla

  Ürünlerinizi sitemizde satışını yapmak istiyoruz yardımlarınızı bekliyorum

  • Önded 21:42 de 19 Şubat 2020 - Yanıtla

   Xiaomi mi band 4 üm yazılım güncelleme yaptım dili çince japonca resimler herşeye eklendi saat ana ekranda çizgi çizgi görünüyor şarj yeride çizgi çizgi şarj ünitesindeyken saati gösteriyor sıfırladım yeniden başalttım olmuyor cihazım 3 aydır bende ithalatçı garantili aldım mi store bakarmı hocam acil çözüm bulun

  • Hüseyin 14:41 de 7 Mart 2020 - Yanıtla

   Mi band 3 kullanıyorum şarj aletim yok mi band 2 şarj aleti var elimde oyla şarj etsem sıkıntı olurmu

 3. Koray 02:01 de 20 Nisan 2015 - Yanıtla

  Merhaba Mi Band’ım aldığımdan beri titreşim işlevini hiçbir şekilde yerine getirmiyor. Ayrıca şarja taktığımda hiçbir ışığı yanmıyor. Fakat telefonumdaki programı Mi Fit’ te şarj oluyor olarak gözüküyor fakat hiç şarj yüzdesi yükselmiyor saatlerce tutmama rağmen. Adım sayma ve uyku takibi ve led ışık işlevlerini ise yapıyor. Ne yapmalıyım?

  • Emre 12:31 de 20 Nisan 2015 - Yanıtla

   Mi Fit uygulaması içerisinden titreşim bölümünü aktif ettiniz mi? Şarj için ise ben de aynı sorunu yaşadım fakat metal bölümün kenarlarında bulunan iki küçük yuvarlak bölümü temizlediğimde sorun ortadan kalkmıştı.

   • Koray 02:21 de 21 Nisan 2015 - Yanıtla

    Evet aktif ettim hatta locate band a bastığımda da sorun devam ediyor. Sadece ışık yanıyor titremiyor. Çağrıda da 3 saniyeye ayarladım sadece 3sn sonra ışık yanıyor o kadar 🙁

    • GÖKHAN 14:24 de 28 Aralık 2016 - Yanıtla

     aynı sorun bende de var.. mesaj, whatsapp'a filan her şey normal ışık yanıp sönüyor ve titriyor ama Çağrılarda hiçbir şekilde tepki vermiyor. Ne yapmam lazım??? yardım lütfen 

     • Yusuf 07:40 de 10 Haziran 2017

      Mi band olmadan mi fiti çalıştırabilimiyiz

   • GÖKHAN 14:27 de 28 Aralık 2016 - Yanıtla

    Merhaba Emre Bey, aynı sorun bende de var.. mesaj, whatsapp'ta filan her şey normal ışık yanıp sönüyor ve titriyor ama Gelen Çağrılarda hiçbir şekilde bileklik tepki vermiyor ne ışık yanıyor ne de titriyor. Ne yapmam lazım??? Yardımlarınızı rica ederim. 

    • HiddeNKinG 13:54 de 31 Aralık 2016 - Yanıtla

     MiBand ayarlarından çağrı içn olan özelliği aktif ettiniz acaba 

 4. cantürk 08:56 de 22 Nisan 2015 - Yanıtla

  merhabalar

  mi bandı kuramıyorum
  general mobile discover var androit 4.2.1 idi android 4.4.e yükseltim ancak bilekliği görmüyor

  sorun hakkında yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler

  • Tamer 15:57 de 26 Nisan 2016 - Yanıtla

   Google Play’den Bluetooth 4.0 uygulaması indirin onunla buluyor. Sonra Kitkat Bluetooth uygulaması ile cihazı eşleştirin.
   Eşleşmeden sonra cihazı MiFit ile aktif hale getirebilirsiniz.

 5. devran 19:03 de 22 Nisan 2015 - Yanıtla

  Merhabalar
  mi band uygulmasını açtığımda mevcut üyelğimle giriş yapamıyorum yeni bir üyelik yine olmadı
  “can’t sign in” yazısı sürekli çıkıyor
  ne yapabilrim yardımlarınızı bekliyorum
  Teşekkürler

  • Muharrem Korkmaz 10:50 de 17 Kasım 2019 - Yanıtla

   Mı band 4 aldım Türkçe dil yapmak isterken bileklik dondu kaldı hiçbir şekilde telefona bağlanmıyor ekranda polacz Z mi fit aby aktualizowac ponownie yazıyor mi fit uygulaması bağlanmaya çalıştığımda bilekliği sıfırlama mı söylüyor ne yapmalıyım

 6. Tunc Eren 22:18 de 24 Nisan 2015 - Yanıtla

  Merhaba windows phone ile uyumlu mu acaba? zira windows phone mağzasında ”Bind Mi Band” şeklinde bir uygulama var bu uygulama ile entegre biçim de çalışıyor m?

 7. Zeren avcı 19:02 de 27 Nisan 2015 - Yanıtla

  Merhabalar, ürünüm elime yeni ulaştı ancak appstore dan uygulamayı indirdiğimde sign in yapamıyorum çünkü sirekli geçersiz telefon numarası diyor sebebi nedir?

  • Emre 17:55 de 13 Mayıs 2015 - Yanıtla

   Mail adresiniz ile mi hesabı üyeliği alıp o şekilde oturum açmayı denediniz mi?

   • Özgür 15:47 de 24 Ekim 2017 - Yanıtla

    Telefonumla eslestiremiyorum mibandi tel iphone 6s onceden eslesiyodu ama artik eslesmiyor

 8. srp 19:30 de 30 Nisan 2015 - Yanıtla

  mi bandım hiç çalışmıyor ilk geldiğinde şarj ettim ve eşleştirdim bir ay kadar kullandım daha sonra şarjı bitti tekrar şarj ettim ama şuanda telefonla eşleşmiyor .ne yapmam gerekiyor bir başka telefonla da eşleşmiyor bandda hiç tepki yok

  • LEVENT 10:10 de 18 Eylül 2015 - Yanıtla

   ben de aynı sorunu yaşıyorum? kimse yardımcı olmuyor mu?

 9. srp 19:32 de 30 Nisan 2015 - Yanıtla

  mi bandımı ilk geldiği günden itibaren bir ay kullandım sonra şarjı bitti şarj ettikten sonra telefonumla ve bir başka telefonla eşleşmedi ne yapmam gerekiyor?bandda hiç tepki yok şuanda

  • Emre 17:53 de 13 Mayıs 2015 - Yanıtla

   Sorununuzla ilgili olarak forumumuzda konu açarsanız arkadaşlarımız yardımcı olmaya çalışacaklardır.

  • Utku Doğankaya 22:37 de 16 Temmuz 2019 - Yanıtla

   Merhabalar

   Bende geçen hafta almış olduğum xiaomi mi band 4 bulunmakta bunun ile akakalı bir sorunum bulunuyor sizinle paylaşarak bir çözüm yolu önerebileceğinizi düşünüyorum. Telefon olarak samsung note fe kullanıyorum. Telefonum ile bilekliği başarılı bir şekilde eşleştirdim mesaj whatsapp facebook gibi uygulamalar düzgün bir şekilde senkron olarak telefonuma gelen bildirimler anında bilekliğimde görünüyor fakat gelen aramalar gerekli izinleri vermeme rağmen senkron olarak telefonum ile birlikte çalışmıyor bazen yarım saat bazen 1 saat sonra telefonuma daha önce gelen aramalar yeni gelmiş gibi bilekliğime düşüyor herhangi bir gecikme vb bir ayarı yapmamama rağmen bu şekilde oluyor bir çözüm yolu bulamadım.Size sormak istedim. Herhangi bir güncelleme ile düzelme ihtimali var mı Bunun hakkında yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

   Teşekkürler

 10. Mesut 16:15 de 2 Mayıs 2015 - Yanıtla

  Cihazı aldım, mi fit uygulamasını yükledim. Hesabım ile telefondan giriş yapılamıyor. Başka bir hesap açtım denedim, hiçbir şekilde uygulamaya login olamıyorum. Bundan dolayı da cihazı kullanamıyorum. Kullandığım telefon LG G2 802TR

  • Emre 17:51 de 13 Mayıs 2015 - Yanıtla

   Son bir kaç haftadır sunucu kaynaklı sorunlardan dolayı oturum açma işlemi bazen başarısız olabiliyor. Uygulamayı kapatıp tekrar deneyebilirsiniz. Bir cihazda ikinci denemede oturum açılırken bir diğerinde 5. denemede açıldı…

 11. metin 23:25 de 7 Mayıs 2015 - Yanıtla

  Mi band diğer bildirim özelliklerini nasıl açabilirim yani arama haricinde mesaj yada sosyal ağlardan gelen bildirimleri alabilirmiyim

  • Emre 17:49 de 13 Mayıs 2015 - Yanıtla

   Forumumuzda bulunan notify versiyonu yükleyerek bu özellikleri açabilirsiniz.

  • Burak 00:22 de 7 Haziran 2015 - Yanıtla

   Merhaba Metin bey bunu google play storedaki ek bir uygulama ile yapmanız mümkün

  • Burak 00:24 de 7 Haziran 2015 - Yanıtla

   Uygulamanın ismi Mi Band Notify ücreti 2.89 TL

 12. Hakan 10:58 de 21 Mayıs 2015 - Yanıtla

  Merhaba, Mi Band bilekliği bir aydır kullanıyorum, uygulama IOS da kurulu.Herhangi bir sorun yoktu ancak bir haftadır bileklikle senkronize olmasına rağmen uygulama 15 mayıs tarihli adım sayısını getiriyor sanki bu güne aitmiş gibi gösteriyor ancak 15 mayıs ile 21 mayıs arasındaki günler uygulamada boş görünüyor. Benzer bir durum ile daha önce karşılaşan var mı, çözümüile ilgili ne yapılabilir
  saygılarımla

 13. Neslihan 09:27 de 13 Haziran 2015 - Yanıtla

  Mi band ürününüzü 10gündür kullanıyorum ürününüzden memnunum kurulumunda unpaied scale Bölümü’nü kuramadım birde bu ürünü Türkçe olarak nasıl kullanırım dil seçeneği yok bu ürünü ıphonda kullanıyorum.
  Teşekkür eder işinizde başarılar dilerim

 14. Mehmet 14:40 de 19 Haziran 2015 - Yanıtla

  Smart lock özelligini kullanırken LG G2 de mesafe ayarı yapılamıyormuş, Bunun bir uygulaması var mı? Başka bi rom kullansak olur mu?

 15. Aydın 04:46 de 23 Haziran 2015 - Yanıtla

  Merhaba, cihazı aldıktan 10 gün kadar sonra Bluetooth bağlantısı koptu ve artik bağlanmıyor. Cihaz adım saymaya ve Alarmı calismaya devam ediyor ama tel ile Bağlantı kurmuyor. Bluetooth kismi bozuldu diye tahmin ediyorum, ne yapabilirim?

 16. Kubra 10:46 de 7 Temmuz 2015 - Yanıtla

  Uykuyu otomatik olarak mi algiliyor yoksa bizim kurmamiz gereken bir ayar var mi? Gece uykusu veya gunduz uykusu diye ayiriyor mu?

  • Emre 15:13 de 20 Ağustos 2015 - Yanıtla

   Herhangi bir ayar yapmanıza gerek yok, cihaz kendisi otomatik olarak algılayacaktır.

   • Cemre 17:24 de 7 Ocak 2017 - Yanıtla

    Xiaomi mi band kullanmaya yeni başladım ve uyku bilgilerimi 1 gün algıladı daha sonra algılamadı. Kullanmaya başlayalı 1,hafta oldu.

    • Emre 11:09 de 17 Ocak 2017 - Yanıtla

     Cihaz üzerindeki yazılım sürümü nedir?

 17. gizem 12:33 de 17 Ağustos 2015 - Yanıtla

  Merhaba mı band uygulamasını indirdim fakat samsung note 3 kullanıcısıyım ve Bluetooth surum 5.0 telefonumla eşleştirmesini sağlayamıyorum yardımcı olabılır mısınız?

  • Emre 15:11 de 20 Ağustos 2015 - Yanıtla

   Forumumuzda konu ile ilgili yeni konu açmanız halinde ilgili arkadaşlarımız yardımcı olmaya çalışacaklardır.

 18. ayşegül 11:23 de 24 Ağustos 2015 - Yanıtla

  merhaba,
  note 3 kullancısıyım ama bi türlü cihazla eşleşmiyor,
  ne yapmalıyım???

  • Kadir 12:50 de 4 Şubat 2016 - Yanıtla

   Hocam çözüm bulabildiniz mi ne yaptınız

  • Tolga 10:11 de 22 Mart 2018 - Yanıtla

   Merhabalar,

   Bende Note 3 kullanıyorum ancak eşleştiremiyorum. Yalnızca adım sayar gibi kullanıyorum!

   Bu konuda ne yapmamız gerekmektedir?

 19. ozan 20:30 de 25 Ağustos 2015 - Yanıtla

  iphone 4 kullanıyorum mi band ı kurdum ama bağlantı kurulmuyor bluetooth açık olmasına rağmen (turn on bluetooth now ) yazan kısmında kalıyor ne yapmalıyım

  • HiddeNKinG 20:41 de 31 Ağustos 2015 - Yanıtla

   Forum sayfamızda destek konusu açarsanız arkadaşlarımız yardımcı olacaklardır.

 20. Ömer Akpınar 14:19 de 26 Ağustos 2015 - Yanıtla

  Merhaba hem asus zenphhone 5 hemde note 3 telefonum var.
  Mi band cihazımı asus ile sorunsuz eleştiriyorum ama note 3 ile kesinlikle eslesmiyor. Bu konuda nasıl bir yol izleyebilirim. Sadece note 3 kullanacağım yakin zamanda
  İlginize teşekkürler

  • HiddeNKinG 20:42 de 31 Ağustos 2015 - Yanıtla

   Mi Band uygulamasının farklı versiyonları kurarak deneyebilirsiniz. Yada Note 3 cihazınızda farklı bir ayar bölümü olabilir bunun için bu konu da daha fazla yardım almak için forum sayfamızda destek konusu açabilirsiniz.

  • mustafa 15:33 de 3 Ekim 2016 - Yanıtla

   buna bi çözüm bulabildiniz mi?

 21. Kadir 01:22 de 27 Ağustos 2015 - Yanıtla

  Merhaba eşim ve ben 2 ayrı mi bandı 2 ayrı cihazda kullanabilirsiniz bir sorun oluşturur mu

  • HiddeNKinG 20:00 de 30 Ağustos 2015 - Yanıtla

   Kullanabilirsiniz.

  • Forever 00:48 de 8 Mayıs 2016 - Yanıtla

   That’s a posting full of inishgt!

 22. Kadir 01:23 de 27 Ağustos 2015 - Yanıtla

  Merhaba eşim ve ben 2 ayrı mi bandı 2 ayrı cihazda kullanabilir miyiz bir sorun oluşturur mu

 23. Burak Akdeniz 01:35 de 8 Eylül 2015 - Yanıtla

  Merhabalar yaklaşık 1 aya yakındır kullanıyorum. çok da memnunum. fakat memnuniyetimin bir tık düşük olmasındaki neden mi fit ios uygulaması. yalnızca gelen aramalarda bilekliğim titriyor. uygulamada diğer bildirim gelebilecek uygulamaların seçimi yok. bu yüzden biraz sıkıntılııyım. bu konuda yardımcı olur musunuz? çok teşekkür ederim. iyi çalışmalar

  • HiddeNKinG 18:49 de 11 Eylül 2015 - Yanıtla

   Bu tamamen uygulama ile alakalı bir durum ios uygulaması sadece bu kadar destek veriyor. Android cihazlarda ise tüm bildirimler için bu desteği alabiliyorsunuz.

 24. erkan 23:43 de 10 Eylül 2015 - Yanıtla

  Bir ay önce aldim, gayet guzel çalisirken bugun baglanti gitti. Sarji bitti galiba diye sarja taktim sarj da olmuyor. Bir oneriniz var mi?

  • HiddeNKinG 18:48 de 11 Eylül 2015 - Yanıtla

   Bu şekilde sorununuz hakkında bir yorum yapamayız

   • erkan 22:34 de 12 Eylül 2015 - Yanıtla

    Bu şekilde yanıt veremeyiz derken. Ne yapmam lazım ya da nasıl anlatmam lazım. Dediğim gibi bir ay normal çalıştı simdi ne sarj oluyor ne baglanti kuruyor

  • erkan 22:33 de 12 Eylül 2015 - Yanıtla

   Bu şekilde yanıt veremeyiz derken. Ne yapmam lazım ya da nasıl anlatmam lazım. Dediğim gibi bir ay normal çalıştı simdi ne sarj oluyor ne baglanti kuruyor.

 25. Selda tekin 22:58 de 14 Eylül 2015 - Yanıtla

  Merhaba,
  Kardeşimde ve bende 2 adet Mi Fit var. Bizden, hesap oluşturmamızı istiyor.ilk aldığımızda isim ve telefon bölümünü doldurmadık. Şimdi de sıfırdan bir hesap oluşturamıyoruz. Bu telefon numarası kullanılıyor diyor. Şuan mi fitlerimizi kullanamıyoruz. Ne yapmamız gerekiyor. Yardım ederseniz çok seviniriz. Şimdiden teşekkür eder,iyi çalışmalar dileriz

  • Emre 11:19 de 28 Eylül 2015 - Yanıtla

   Mail adresinizi kullanarak yeni hesap oluşturabilirsiniz.

 26. hakan 20:26 de 25 Eylül 2015 - Yanıtla

  mi bandı 5 aydır sorunsuz kullanıyordum, iki gün önce şarjı bitti şarj emtek için şarj cihazına bağladım, hiçbir tepki vermedi,ne şarj oluyor ne de bağlanabiliyor, konuyla ilgili çözüm öneriniz nedir? teşekkürler

 27. yener huz 14:27 de 1 Ekim 2015 - Yanıtla

  mi bileklik için servise ihtiyacım var. Şarj olmuyor.

  • Emre 15:13 de 4 Ocak 2016 - Yanıtla

   Eğer cihazınızı sitemizden satın aldıysanız, ürün ile birlikte gelen garanti belgesi üzerinde isimleri ve adresleri yer alan teknik servislerimizden biriyle iletişime geçebilirsiniz.

  • Maryellen 01:14 de 8 Mayıs 2016 - Yanıtla

   Greetings. I actually did some net surfing and initiate this blog. I resolute sooner than something like a collapse of this blog present up and it is quite incredible.I clearly genuinely derive pleasure your welb.teiPerfectsy, the chunk of posting is in attest to the altogether finest on this genuinely usefulness even though subject. I added it and i

 28. Muhammed 10:27 de 2 Ekim 2015 - Yanıtla

  İyi günler ben mı bandımı aktif hale getiremiyorum 96013 hatası veriyor telefon

 29. selim y 13:56 de 15 Ocak 2016 - Yanıtla

  ben bu ürünü başka firmadan aldım. cihaz bozuldu. kşmselere ulasamıyorum. pişmanım aldığıma

  • HiddeNKinG 13:42 de 23 Ocak 2016 - Yanıtla

   Elimizden gelen birşey yok üzgünüz bizden almış ürünler için 7/24 hizmet vermekteyiz.

 30. Fatih 11:35 de 24 Şubat 2016 - Yanıtla

  Esselamu aleykum. 2 gün önce sipariş verdim, ne zaman gelir

  • Emre 10:21 de 25 Şubat 2016 - Yanıtla

   Sitemizden almış olduğunuz ürünler aynı gün içerisinde gönderilmektedir.

 31. Uğur Can Barlas 12:17 de 29 Şubat 2016 - Yanıtla

  Merhabalar, aynı bilekliği bende aldım Apple de kullanıyorum ama heart rate çalışmıyor ? Yardımcı olur Musunuz

 32. Muhammed Nur 22:49 de 29 Şubat 2016 - Yanıtla

  İyi akşamlar. Mi band 1s ne zaman stoklarda olur?

  • Emre 11:28 de 1 Mart 2016 - Yanıtla

   2 hafta içerisinden yeniden stoklarımızda olmasını bekliyoruz.

   • Hollie 00:27 de 8 Mayıs 2016 - Yanıtla

    Your’s is a point of view where real inliltegence shines through.

 33. Huseyin 17:08 de 9 Mart 2016 - Yanıtla

  Mi 1s bandimi aldım ama sadece bilgisayarla mı şarj etmem gerekiyor? Mi powerbank im var onunla da şarj etsem bir sorun olur mu?

  • HiddeNKinG 22:18 de 10 Mart 2016 - Yanıtla

   Sorun olmaz fakat miband’ın çektiği akım az olduğu için belli bir süre sonra powerbank mibandı şarj etmeyi durduracaktır. Bu yüzden sağlıklı olan bilgisayar yada USB çıkış olan bir şarj adaptörü

 34. Hakan 21:50 de 11 Mart 2016 - Yanıtla

  Arkadaş 1s olanı almış ama kolunu yuzune dogru yaklastırdıgonda ışık yanıp hedefe ne kadar kaldıgını gostermiyormus. Işık rengi de degismiyormus. Ekrana dokununca da titresim veya ışık ynmuyormus. Tanıtımlarda bunlar var ama 1s de mi yok. Mi bandın ilkini mi almak gerek? Ya da iphonedan kullandıgı icin mi? Ozrllikle kolunu yuzune getirdiginde yanmaması onemli benşm için. Bu ozellik yoksa ilk versiyonu alayım

 35. Sercan T. 17:52 de 26 Mart 2016 - Yanıtla

  Merhaba arkadaşım başka bir siteden sipariş verdi fakat gelen ürün sadece beyaz ledlere sahip ve sms ve diğer uygulama alma bildirimleri 3 ile kısıtlı ( fakat biz örneğin whatsapp hiç çalıştıramadık ) kendi uygulamasını indirdik marketten fakat araştırırken izlediğimiz videolarla ürün kutu içerik olarak aynı ama bu bildirim konusunda farkları var. Ürünü ben beğendim fakat renkli led ve whatsapp bildirimlerini alabilceğim bir ürün istiyorum. Sizde ki fiyatı da daha cazip eğer bahsettiğim gibi bir ürünse sizdeki siparis vermek istiyorum. teşekkür ederim. iyi çalışmlar.

  • Emre 09:51 de 30 Mart 2016 - Yanıtla

   Birden fazla renk seçeneği olan Mi Band sadece ilk üretildiğinde piyasaya sürülmüştü. Artık üretilmiyor ve maalesef bulmanız çok zor.

   Kişisel düşüncem tek renge sahip olan 2. versiyon modelin çok daha kaliteli göründüğü yönünde. Her iki modelden de elimde var fakat her zaman için tercihim tek renkli olandan yana çünkü renkli olan model açıkçası sıradan bir çin malı ürün gibi duruyor fakat 2. versiyon çok daha kaliteli bir görünüme sahip. 🙂

 36. Can 22:50 de 31 Mart 2016 - Yanıtla

  Selamlar,

  2 adet Mi Band (Heart Rate) aldim. Birisi LG 4 (Android 5) ile sorunsuz calisiyor. Digeri Sony Xperia Z5 (Android 6) ile Bluetooth cihazlarda gorunuyor olsa bile eslesemiyorlar.

  Bu sorunun nedeni nedir ?

  • omer 20:12 de 13 Nisan 2016 - Yanıtla

   aynisi bugun basima geldi goruyor fakat eslesme olmuyor anlayamadim

 37. Emine 19:50 de 4 Nisan 2016 - Yanıtla

  Ben satın almak istiyorum ama bi türlü ulasamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 38. ZZZ 21:54 de 15 Nisan 2016 - Yanıtla

  Ben iPhone’a Mi Fit uygulamasını indirdim ancak sağ üst köşede “menü” çıkmıyor, bu yüzden kalp atışı ölçemiyorum… Ne yapabilirim bu konu hakkında?

 39. uğur 09:00 de 3 Haziran 2016 - Yanıtla

  app store uygulamasının işe yaramaması çok üzücü.
  android de bulunan menüler yok yani ıphone sağlık uygulamasından tek farkı bilekliğin kolunuz da olması
  uzun süredir bakıyorum ama halen bir güncelleme yok!
  bileklik rahat güzel ama app store uygulaması berbat…

 40. Hazal 20:07 de 10 Haziran 2016 - Yanıtla

  İyi günler , Mi band 2 ne zaman stoklarınızda olabilir?

  • Emre 17:59 de 4 Temmuz 2016 - Yanıtla

   Şu anda stoklarımızda Mi Band 2 bulunmaktadır.

 41. Emrah Türkoğlu 18:04 de 12 Haziran 2016 - Yanıtla

  Uyku verisi yok diyor telefon Lg V10 4 gündür kullanıyorum daha hiç uyku süresini göstermedi ayrıca alarmı çok başarısız sürekli titremiyor

  • Bremen 03:10 de 3 Ağustos 2017 - Yanıtla

   Hala aynı sorun var mı?

 42. Onur 08:18 de 14 Haziran 2016 - Yanıtla

  Miband 2 be zaman stoklariniza girer acaba?

  • Emre 17:57 de 4 Temmuz 2016 - Yanıtla

   Şu anda stoklarımızda, satın alabilirsiniz.

 43. can üstay 10:23 de 1 Temmuz 2016 - Yanıtla

  merhaba mi bandı şarja taktım hiç bir ışık yanmıyor. şarj olmuyor. servisi var mı? nereye göndermeliyim? fatura istenecek mi?

  • Emre 17:52 de 4 Temmuz 2016 - Yanıtla

   Garantili olarak satın aldıysanız, satın aldığınız yer ile irtibata geçtiğinizde size servislerin adres ve telefonlarını vereceklerdir.

 44. ali burak 22:47 de 15 Temmuz 2016 - Yanıtla

  slm, mi 4 g vardı ve miband 2 yi onla eşleştirmiştim şimdi 4c aldım ondan buna nasıl aktarım ve kurulum yapabilirim teşekkürler.

  • Emre 13:59 de 22 Temmuz 2016 - Yanıtla

   Mi Band verileriniz cihazda değil bulut alanında saklanmaktadır. Yeni cihazınızda Mi Band uygulamasını yükleyip, M Hesabınızla giriş yapmanız halinde veri kaybı yaşamazsınız.

   • cem 15:54 de 25 Temmuz 2016 - Yanıtla

    Merhaba,

    verileri ham veri olarak indirmemize izin veriyor mu?

    Mesela bilgisayara kayıt edip. excel de çalışmak gibi.

 45. ömer faruk 08:37 de 29 Temmuz 2016 - Yanıtla

  Merhaba, ürünün türkçe dil seçeneği var mı?

  • Emre 16:16 de 29 Temmuz 2016 - Yanıtla

   Evet cihaz uygulamasında Türkçe bulunmaktadır.

 46. ilkay 12:40 de 31 Temmuz 2016 - Yanıtla

  merhaba benım telefonum samsung not 3 ama ne yaptıysam eslesme olmuyor lütfen yardımcı olun cok tesekkur ederım

 47. Muhammed 04:48 de 1 Ağustos 2016 - Yanıtla

  Uyku duzenlenemıyor açıl yardım

  • Yasin 03:13 de 8 Ocak 2017 - Yanıtla

   Merhaba Muhammed bende de aynı sorun var sen bi çözüme ulaşabildin mi.

 48. Muhammed 03:09 de 1 Eylül 2016 - Yanıtla

  Hocam ben bu üründen gayet memnunum ama şöyle bir sıkıntım var 7. Günü olmasına rağmen şarjı 43 ürün ilk elime geçtiğindede bi 4 5 saat falan fullenmedi acaba bir sonraki şarjda bu problem çözülürmü

  • Emre 16:54 de 3 Eylül 2016 - Yanıtla

   Bataryalar genellikle bir kaç tam dolum sonrasında gerçek performanslarına ulaşırlar. Dolayısıyla evet, muhtemelen düzelecektir.

 49. esat 23:52 de 8 Eylül 2016 - Yanıtla

  Bir yıldır sorunsuz kullandığım mi band cihazım 3-4 gün önce sürekli titreşmeye başladı sonrasında pili bitti tekrar şarj etmeme rağmen şu anda cihaz tutmamakta bir gün önce %97 şarj bir gün sonra %1 düşüyor . Telefon ile eşleşmiyor sadece şarj ederken telefon görüyor şarjdan çıkarıp cihazı bul dediğimizde titreşim vermiyor ne yapabiliriz.

  yardımlarınızı bekliyorum .

 50. Arif Uzel 16:55 de 20 Eylül 2016 - Yanıtla

  Değerli yetkili
  2015 yılında aldığım mi band kordonu çok kısa zamanda yırtılarak kullanılamaz oldu, Türkiye temsilciliği olunca yedek temin edebilirim veya Garanti çerçevesinde yenilenebilir diye size yazıyorum .Umarım bana yardımcı olursunuz. İşlerinizde başarılar dilerim
  Arif UZEL

  CİHAZ BİLGİ :1593610177 Sanırım seri numarası
  Adresim :Dilmen mahallesi şht Kenan şentürk sokak No:16 Erenler / SAKARYA

  • Emre 12:21 de 26 Ekim 2016 - Yanıtla

   Eğer Mi Band’ınızı sitemiz üzerinden aldıysanız garanti dahilinde değiştirilip değişitirilmeyeceğinin incelenmesi için tarafımıza gönderimini sağlayabilirsiniz. Farklı bir kordon almak isterseniz alışveriş platformumuz üzerinden satın alabilirsiniz.

 51. Bülent Oğuz 23:32 de 26 Eylül 2016 - Yanıtla

  Merhaba Antalya’dan Bülent Mi Band 1s Sahibiyim ve Yaklaşık 1 Aydır Kullanmaktayım ve çok memnunum.
  Tek Şikayetim Orginal Yazılımda Witget Seçeneği Yok. Bir El Atın Derim Yazılım Olarak. Üçretli Aldığınız Uygulamalarda Örneğin Mi Band Tools’da
  Widget Uygulayabiliyorsunuz……

  • Emre 12:14 de 26 Ekim 2016 - Yanıtla

   Cihazınız hayırlı olsun Bülent Bey. İsteğinizi geliştiricilere ileteceğiz.

 52. mustafa 15:32 de 3 Ekim 2016 - Yanıtla

  note 3 – 5.0 lollipop telefonumda mi band 2’yi bulunamıyor. bu soruna bir çözüm var mı?

 53. Mahmut 12:19 de 4 Ekim 2016 - Yanıtla

  Emre Selam,

  Xiaomi Mi Band satın almak istiyorum. Şirket çalışanlarımıza yeni yıl hediyesi olarak vereceğiz. Adetli alım için kontak bilginizi rica ediyorum.

  • HiddeNKinG 20:05 de 25 Ekim 2016 - Yanıtla

   Alışveriş bölümümüzde telefon numaramız mevcut Mahmut bey

 54. tayfun kavasoğlu 08:44 de 19 Ekim 2016 - Yanıtla

  Merhabalar
  Cihazı yeni aldım ve yahoo hesabım ile kurulum yaptım. Ancak sign-in ekranında geçersiz kullanıcı adı diyor, ne yapabilirim ?

  • tayfun kavasoğlu 15:32 de 19 Ekim 2016 - Yanıtla

   Kendim çözdüm. Telefonla yaptığım işlemi kabul etmedi, aynı işlemi bilgisayardan yaptım ve oldu.

 55. Emre 10:18 de 28 Ekim 2016 - Yanıtla

  Merhaba bende  bu saat yalniz şarjini kaybettim sizde bulunurmu nasil bulabilirim

  • Emre 15:19 de 3 Kasım 2016 - Yanıtla

   Forumuzdaki alışveriş başlığında konu açarak elinde bulunan arkadaşlardan temin edebilirsiniz.

 56. Ozan 10:42 de 29 Ekim 2016 - Yanıtla

  Merhaba,

  2 sorum olacak:

  1. Adım oranını görebileceğim bir ışıklandırma olmuyor bende. Kolumu aşağı birkaç saniye sarkıtıp sonrasında 90° kaldırdığımda saat görünüyor. Bu bir arıza mıdır?

  2. Alarmı kuruyorum ve sorunsuz çalışıyor ancak titredikten sonra her 10 dk.da bir tekrar titriyor. 4-6 defa tekrarlıyor bunu ve bence bu çok rahatsız edici. Bunun bir çözümü var mıdır?

  Teşekkürler…

  • Emre 14:34 de 3 Kasım 2016 - Yanıtla

   Cihaz uygulamasını indirip telefonunuza kurduktan sonra sizin için sorun olan ayarları değiştirebilirsiniz.

 57. Melike S. 15:43 de 29 Ekim 2016 - Yanıtla

  Öncelikle merhaba, ürünle alakalı bir sorum var. Ürün iPhone 7 (iOS 10) işletim sistemiyle uyumlu çalışabiliyor mu?

 58. meryem 21:30 de 10 Kasım 2016 - Yanıtla

  merhaba,

  aldigim miuband icin ilk kullanim icin olusturdugum kullanici adini hatirlamiyorum ,yeni yazdigim kullanici adi nedeniyle bir baska kullanici ile eslesmis o silinsin uyarisi cikiyor ve eslesme yapamadigim icin kullanamiyorum.destek ricasiyla

 59. ercan şafi 09:43 de 15 Kasım 2016 - Yanıtla

  windows phone 535 telefonum var. windows 10 yüklü durumda.

  xiaomi mi band 2 ile telefonum uyumlu çalışırmı?

 60. Can 11:24 de 15 Kasım 2016 - Yanıtla

  merhabaler. ürün 1 saat önce elime ulaştı . mi band 1s modeli . gelmeden önce uygulamasını kurup web sitesinden üye olup giriş yapmıştım lakin ürün geldiğinde ilk tanıtmayı denedim ama rnü görmedi bende şarjı yok heralde dedim şarja taktım ama hiç bir led yanmıyor şarja takınca vs cihaz bir tepki vermiyor . şimdi elime yeni ulaşan bu ürünü garantiyemi yollayayım yoksa değişim için geri mi yollayayım çünkü bozuk cihaz geldi anladıgım kadarıyla . yada bozuk mu nedir durum bir bilginiz varsa yardımcı olun lütfen 

  • tolga 20:54 de 22 Kasım 2016 - Yanıtla

   aynısı banada oldu zorlamak gerekio biraz şarşda bırak sök tak calısıo bi sure dokunma sarjda kalsın zorlarsan calısacaktır emin ol

 61. Orhun 01:07 de 16 Kasım 2016 - Yanıtla

  Elimde mi band 1s var ve ne yaptıysam hangi uygulamayı ve hargi sürümünü yüklediysem led rengi değişmiyor sürekli 1.1 versiyonu olduğu için beyaz ışık var notification ayarlarından dolayı diyor nasıl düzeltirim

   

  • Emre 11:01 de 18 Kasım 2016 - Yanıtla

   1s modelinde sadece beyaz renk ışık bulunmaktadır.

 62. Orhun 01:09 de 16 Kasım 2016 - Yanıtla

  Elimde mi band 1s var ne yaptıysam hangi uygulamayı yüklediysem led rengi değişmiyor sürekli 1.1 versiyonundan dolayı sadece beyaz led var notification ayarlarını değiştirinndiyor ne yapabilirim

  • Emre 11:01 de 18 Kasım 2016 - Yanıtla

   1s modelinde sadece beyaz renk ışık bulunmaktadır.

   • Orhun 00:01 de 24 Kasım 2016 - Yanıtla

    Peki bunu nasıl çözeriz veya çözebilirmiyiz

   • Erkan 18:17 de 22 Aralık 2016 - Yanıtla

    Slm.eslesme hatasi aliyorum.daha once telefonuma bagliydi.ne olduysa oldu simdi eslesmiyor.mi band 2 modeli yardim

 63. Semih 06:39 de 22 Kasım 2016 - Yanıtla

  Merhaba, mi bandı sürekli bileğimize takıyor olmamız sağlığımız açısınd

 64. Semih 06:41 de 22 Kasım 2016 - Yanıtla

  Merhaba, mibandı bileğimizde takıyor olmamız uzun süreli olarak sağlığımıza zarar verir mi?

 65. tolga 20:53 de 22 Kasım 2016 - Yanıtla

  merhaba bende 1 olan modeli war kalp ritmi ölçmeyen ışık renkleriniş değiştirebiliyormuyuz

 66. Furkan 09:50 de 26 Kasım 2016 - Yanıtla

  Merhaba, hepsiburada üzerinden mi band aldım, şarj olmuyor. 14 günü de geçirdim ne yapmalıyım?

  • Emre 10:07 de 13 Aralık 2016 - Yanıtla

   Satıcı ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

 67. MURAT E. B. 09:39 de 2 Aralık 2016 - Yanıtla

  Merhabalar; 01/11/2016 Perşembe gecesi, (Çarşambayı Perşembeye bağlayan gece) sabaha karşı 01 sıralarında bu internet sitesi üzerinden 3D yönlendirmeli olarak siparişimi (Xiaomi Mi Band I, 2 adet) verdim.

  Hemen ardından site, SMS ile sipariş no vb konusunda bilgilendirdi; aynı günün sabahında siparişimin paketlendiği, akşamüstü de kargoya verildiği konularında yine SMS ile bilgilendirildim. Siparişimi takiben yaklaşık 12-14 saat içerisinde kargolanmış ve her adımda bilgilendirilmiş durumdayım. elime ulaşmak üzere. Bu derece titiz çalışan bir site memnuniyet yarattı; gerçekten emeklerinize helal olsun. Adım adım gösterilen titizlik kalitenizi gösteriyor. Gösterilen bu titizlik nedeniyle mutfak robotu ihtiyacım olsa yine sitenizi açıp bakacağım; fiyatına bakmadan yine sizden sipariş vereceğim. 

  Müşteri kazanmak bu olsa gerek. (Trilyonluk büyük firmalar bu derece bilgilendirmede bulunmuyor). İşlerinizde bol kazanç ve sağlık dilerim. 

  • Emre 09:57 de 13 Aralık 2016 - Yanıtla

   Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz.

 68. Ramazan yeşiltaş 11:54 de 8 Aralık 2016 - Yanıtla

  Abim de mi band var ama artık kullanmadığı için ben aldım uygulamadan çıkış yaptık kendi note 5 i me tanımlama yapamıyorum telefon bluetooth görüyor ekledim ama cihaz ekle detince mi uygulamasından mı 2 band ekleyemiyorum 

 69. Ahmet hekim 12:58 de 10 Aralık 2016 - Yanıtla

  merhaba, mi band 2 aldim mail sms arama bildiriminde bileklik titriyor fakat watsapp bildiriminde uygulamada tik acik olmasina ragmen titremiyor, iphone 6 plus kullaniyorum

  • Emre 09:53 de 13 Aralık 2016 - Yanıtla

   Uygulama ayarlarından whatsapp için de bildirimleri açmanız gerekli.

   • Opuzhan 12:58 de 13 Aralık 2016 - Yanıtla

    Tüm uyarıları açtım, ama whatsap, messenger uyarıları gelmiyo..  Yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar… 

  • Furkan ballıkaya 16:32 de 4 Ocak 2017 - Yanıtla

   Hocam tel no bırakırmısın ehatssaptan bişey sorucam

 70. yuksel 10:34 de 14 Aralık 2016 - Yanıtla

  merhaba

  mi band 2 ile telefonun kamerasını kumanda edebiliyor muyuz?

 71. mustafa ali 19:08 de 14 Aralık 2016 - Yanıtla

  merhaba mi band 2 kullanıyorum.Dün telefonumu fabrika ayarlarına çevirdim.Mi Fit uygulamamı tekrar yükledim.Ancak daha önce telefon numaramla yaptığım girişi yapamadım.Tekrar aynı telefon numaramla kayıt yaptım.Mİ Fit kullanıma açıldı ancak bluetooth bağlantısı yapmadı farklı bi cihazda bağlı dedi; önce ondan çıkış yapın dedi.Şimdi giriş yapamıyorum.Napıcam yardımcı olurmusunuz?

  • Must 02:35 de 26 Aralık 2016 - Yanıtla

   Daha once giris yaptigin oturumu acip orda eslesmeyi sonlandir var onu yap

 72. Yusup 23:39 de 15 Aralık 2016 - Yanıtla

  merhabalar, bende mi band 2 var, düne kadar sıkıntısız kullanıyordum, bugün sabah kalktım mi fit uygulamasına güncelleme geldi, güncelledikten sonra mi bandı'mı telefonuma bağlayamadım, uygulamayı sildim eski sürüm mi fit uygulamasını yükledim olmadı, başka telefona bağlamaya çalıştım yine olmadı, napmalıyım?

 73. melis 07:53 de 30 Aralık 2016 - Yanıtla

  Merhaba,

  Bugün itibari ile kullanmaya başladım fakat adım sayma özelliği çok hassas. Oturduğum zaman bileğim hareket ettiğinde adım olarak sayıyor ve gereksiz adımları silemiyorum.

 74. Furkan ballıkaya 16:30 de 4 Ocak 2017 - Yanıtla

  Merhaba ben eski hesabımı unuttum ve bulamıyorum saati yeni telefonuma bagladıgımda başka bir cihazla eşleşmiş diyor uygulamayı eski telefonumdan silsem sorun düzelirmi yoksa ne yapmam gerek ?

  • Hasan (Site Yöneticisi) 22:29 de 4 Ocak 2017 - Yanıtla

   Uygulama içine girerek eşleştirmeyi sonlandır demeniz gerekmektedir.

   • Furkan 18:01 de 5 Ocak 2017 - Yanıtla

    Hocam diğer telefon yani kayıtlı oldugu telefon kayıp oldu üyelik felan hatırlamıyorum ne yapıcam bileklik elimde ama eski telefona bağlı eskiye dahi hiçbirşey yok

   • ahmet 08:03 de 1 Nisan 2017 - Yanıtla

    uygulamanın içinden eşleşme sonlandırılamıyor. not 5

 75. Hurşit 18:31 de 5 Ocak 2017 - Yanıtla

  Ben cihazı 2. El olarak aldım ama diğer eşleşmeyi iptal edin diyor bunu da yapamıyoruz malesef başka yolu yok mudur reset gibi?

  • Emre 11:11 de 17 Ocak 2017 - Yanıtla

   Cihazların çalınmaması, çalınan cihazların kullanılamaması için getirilmiş bir güvenlik önlemidir. Satın aldığınız kişi ile irtibata geçip hesabını kaldırmasını istemeniz gerekiyor.

 76. Furkan 21:21 de 5 Ocak 2017 - Yanıtla

  Merhaba iyi günler ben üyeligimi unuttum ve eskiye dahil hiçbirşey yok ama mi band elimde eski bilgilerimi hatırlamıyorum şifremi unuttum felan diyemiyorum yani hesabımı bulamıyorum yeni cihazımla bandı eşleştiricem fakat eski üyeligimde kayıtlı onu nasıl iptal edicez eski üyeligimi bulamıyorum napıcam bi yardım edin

 77. Yunus Emre Çelebi 00:17 de 6 Ocak 2017 - Yanıtla

  Mi band 1s beyaz ledli. Model tele h
  Görmüyor şarjını fulledim görmüyot acil yardi

 78. Yasin 03:11 de 8 Ocak 2017 - Yanıtla

  Mi band 1s kullanıyorum. Haftada 2 yada 3 gün uyku takibi yapmıyor. Tüm herşey güncel. Uyuyorum uyanıyorum uyku verisi yok diyor. Çözümü ve sebebi hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.

 79. Kamil derya 15:58 de 10 Ocak 2017 - Yanıtla

  Alarmları uygulamadan kaldırdığım halde saatten kalkmıyor hiç alarm olmadığı halde saat eski alarmları yine çalıyor neden acaba

 80. K. derya 22:23 de 10 Ocak 2017 - Yanıtla

  Mi band 2 kullanıyorum alarmları uygulamadan kaldırdığım halde saatten kalkmıyor alarm saatte kurulu kalıyor ve çalıyor senkronizede ediyorum gene de aynı ne yapmalıyım

  • Emre 11:00 de 17 Ocak 2017 - Yanıtla

   Forumumuzda benzer sorun yaşayan kişilerden destek alabilirsiniz.

 81. hasan aydoğan 13:43 de 11 Ocak 2017 - Yanıtla

  Merhabalar ben de Mi Band aldım. Almadan önce bildirimlerde uyarı verilecek diye okudum öyle aldım. Geldi kullanmaya başladım fakat sadece Wechat ve Sağlık uygulamaları için bildirim veriyor. Whatsapp, iMessage gibi uygulamalara ait bildirimleri de bildirmesini istiyorum. Çünkü ben wechat kullanmıyorum. iPhone 6s kullanıyorum. dönüş yapılırsa sevinirim.

  • ibrahim göçer 13:58 de 1 Şubat 2017 - Yanıtla

   mi band sağlık uygulması ile uyumlu çalışıyormu?senkronizasyonda sıkıntı yaşamıyor değil mi?

 82. Hulya 13:43 de 9 Şubat 2017 - Yanıtla

  Merhaba. Mi bandimi yeni aldim. Fakat uygulamayi aktif etmeye calisirken birden fazla hesap actim sanirim. Fakat cihazi eslestirme butonuna bir kez bastim ve ilk eslestirmede baska bir kullanici ile eslesmis diyor. Eslesme uygulamada nasil sonlandirilabilir. Yardim lutfen. Ya da acilan hesaplar nasil kapatilabilir?

  • Srn 02:18 de 23 Mayıs 2017 - Yanıtla

   Merhaba
   Aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Sorunu çözdüyseniz paylaşabilir misiniz acaba?

 83. Mahir 20:31 de 11 Şubat 2017 - Yanıtla

  Merhaba AliExpress’ten Mi Band 2 satın aldım. Verileri bi süre sonra eşleşmemeye başladı uygulamayı sildim yükledim. Şimdi eşleme yapamıyorum. Eşleşme bugta kaldı. Eşleştik telefonla senkron da olmuyor. Okuma da yapmıyor. Eşleştirme de yapamıyorum. Bandın içindeki yazılımı resetlemenin bir yolu yok mudur?

 84. CAFER 10:49 de 14 Mart 2017 - Yanıtla

  merhaba cihazı eşleştirdigim telefonu sattım yardım

 85. mevlüt 17:57 de 15 Mart 2017 - Yanıtla

  Merhabalar. Mi band’i havuzda yüzerken kullanmak istiyorum. ip67 sertifikası 1 metre ve üzeri için yarım saat dayanıklı diyor. Ben her yüzüşümde yaklaşık 1 saat civarı yüzüyorum. Bunun için kullanmam uygun olur mu? Bu yönde kullanan var mı? teşekkürler

 86. Ozgur 15:17 de 16 Mart 2017 - Yanıtla

  Sarj aletim.kayboldu nereden twmin edebilirim

 87. Ali Ahmet Karlı 20:55 de 19 Mart 2017 - Yanıtla

  Xiaomi Mi Band 1S with Heart Rate Sensor ‘ım iPhone 6 plus ımla eşleşmiyor. Cep telefonumdan mi band uygulamasına bağlanmaya kalktığımda, uyguluma “couldn’t sign in” diyor. Ayrıca telefonun bluetoothunda da cihaz görünmüyor.

 88. melek ağkoç 16:35 de 20 Mart 2017 - Yanıtla

  ben de telefonum bozulunca başka aygıtlara eşleştiremedim ne yapmalıyım teşekkürler

  • Emre 17:16 de 30 Mart 2017 - Yanıtla

   Yeni cihazınızda Mi Hesabınızla oturum açtıktan sonra Mi bandınız ile bağlantıyı sağlayabilirsiniz.

 89. orhan 17:22 de 24 Mart 2017 - Yanıtla

  miband 2 başka biri adına eşleştirildi. resetlemeyi nasıl yapabilirim?

 90. Fatih 22:08 de 9 Nisan 2017 - Yanıtla

  Miband 2 nabiz olcmuyor nereye bas vurcam servisiniz varmi ankarada

 91. Lale Aslan 13:35 de 14 Nisan 2017 - Yanıtla

  Merhaba,

  Mi band’ı 2-3 ay oldu alalı, sorunsuz kullanıyordum; fakat son 2 gündür nabzımı ölçmüyor. Nasıl teknik destek alabilirim?
  Teşekkürler,

 92. selim 17:00 de 18 Nisan 2017 - Yanıtla

  ios 10 ile mi band 2 çağrı ve bildirimler çalışmıyor çözümü nedir

 93. Hülya 20:10 de 19 Nisan 2017 - Yanıtla

  Merhaba, 19 gündür akıllı bileği kullanıyorum. Uyku duzenini nasil ölçüyor bunu öğrenmek istiyorum. Dikkat ettim gün içinde uyuduğumda hiç görmüyor.

 94. Ersen 18:46 de 2 Mayıs 2017 - Yanıtla

  Merhaba telefondaki uygulamaya güncelleme geldi oturum aç uyarısı verdi hesap oluşturup oturum açtım fakat bileklige telefondan baglanamiyorum tel kapatıp açtım,bluetooth kapatıp açtım olmadı.bluetooth bağlantı ayarlarından bağlantı oluyor fakat uygulamadan bilekligi görmüyor nasıl yardımcı olursunuz şimdiden teşekkürler.

  • Emre 10:48 de 8 Mayıs 2017 - Yanıtla

   uygulamayı yeniden güncelleyiniz.

 95. Dilek 16:42 de 5 Mayıs 2017 - Yanıtla

  Mi band programinda sorun var. Ag bağlantısı hatasi veya oturum açılmadı mesaji veriyor.giriş yapamıyorum

 96. Kayserili 21:40 de 5 Mayıs 2017 - Yanıtla

  Bugün mi band 2 akıllı bileklik aldım akıllımı değilmi anlayamadım çünki ios 10.3 de mi fit uygulamasında oturum hiç bir şekilde açılmıyor bin bir türlü yol denesemde olmadı acilen güncelleme getirmelisiniz uygulamaya aldığıma alacağıma pişman oldum.!!!!!

  • Emre 10:45 de 8 Mayıs 2017 - Yanıtla

   Uygulama güncellemesi yayınlandı. Güncel uygulamayı kurabilirsiniz.

 97. yusuf sevik 09:44 de 8 Mayıs 2017 - Yanıtla

  iyi günler mi band 2 var uzun süredir kullanıyorum fakat bağlantı sorunu yaşamaya başladım mi band’a nasıl format atabilirim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 98. suat 09:15 de 10 Mayıs 2017 - Yanıtla

  kullanıcı adı istiyor oturum actıktan sonra, hesabı olustururken kulanıcı adı diye birsey yoktu ki, nasıl yardımcı olabiliriz, teşekkürler.

  • Emre 17:09 de 24 Mayıs 2017 - Yanıtla

   HEsap oluştururken kullanmış olduğunuz mail adresini, telefon numarasını veya Mi Hesabı ID numarasını girebilirsiniz. Ya da en.miui.com adresinde mail adresiniz ile oturum açarak kullanıcı adınızı oluşturabilirsiniz.

   • emir 17:39 de 27 Mayıs 2017 - Yanıtla

    slm mi band aldım fakat note 3 ile eslestıremıyorum yardımcı olurumusunuz..

 99. Mücahit 08:20 de 24 Mayıs 2017 - Yanıtla

  Xiaomi mi band 2 aldım. Mi fit uygulamasını indirdim cihazı eşleştirdim ama uygulamayı açtığımda bileklik güncellenemedi hatasını alıyorum sürekli. Telefonum LG G2 32 GB

  • Emre 12:24 de 23 Haziran 2017 - Yanıtla

   Play Store üzerinden Mi Fit uygulamasını güncelleyip yeniden deneyiniz.

 100. Murat gur 15:36 de 1 Haziran 2017 - Yanıtla

  Merhaba mi fit 2 aldım ancak cihaz ile Telefonumu birbirine baglayamiyorum.iphone 7 de bluetooth da görmüyor samsung k zoom da ise bluetooth da görüyor ancak mi fit programı ile baglayamiyorun yardım edin lütfen

 101. Beste 02:18 de 2 Haziran 2017 - Yanıtla

  Merhaba ben uyku Yayarlarini yoMiyorum ya şuan dan önce ya şuan dan sonraya ayarlayın gibi şeyler diyor saatleri doğru girdiğim halde hiç bir şeyi kabul etmiyor

  • Emre 10:35 de 5 Haziran 2017 - Yanıtla

   Sorununuzu daha açık ve anlaşılır bir şekilde yazabilirseniz yardımcı olmaya çalışalım…

   • Beste 01:07 de 17 Haziran 2017 - Yanıtla

    Merhaba
    Cihazdaki uyku ayarını yapamıyorum
    Girdiğim hiç bir saati kabul etmiyor ve ya suan dan daha önce olmalı yada uyanma saatinizden daha sonra olmalı gibi seyler çıkıyor her saati demedim fakst hiç birini kabul etmedi nasıl yapmam gerekiyor

 102. fahri 17:53 de 2 Haziran 2017 - Yanıtla

  merhaba, ürün çok güzel çalışıyordu çok memnundum fakat telefonum değişti ve uygulamayı tekrar yüklemek zorunda kaldım.kullanıcı adı şifre istediğinde hatırlamadığım için şifremi unuttum dediğimde sistemde mevcut kullanı yok dedi.bende bu kez e-mailim ile kayıt oldum ama şimdide uyguma bilekligi tanımıyor.
  sanırım hala eski uygulama üzerinden çalışıyor..yardımcı olabileceğiniz bir durum varmı

  • Emre 10:35 de 5 Haziran 2017 - Yanıtla

   Bilekliği kullanabilmeniz için eski kullanıcı adınızla giriş yapmanız gerekli. Bileklik üzerinden eski hesabınız silinmeden farklı kullanıcı adıyla bağlanamazsınız.

 103. Duygu 21:11 de 2 Haziran 2017 - Yanıtla

  Sayın yetkili,mi band ürnünü ilk aldığımda samsung cihazımla eşleştirme yaptım ve kullandım.
  Şuan cihazimi değiştirdim, iphone 7 plus aldım,ancak telefonum bilekliğimi görmüyor.
  Sanırım ipohe 7 plus için sürüm eşleştirmesi yok.
  Bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz ?
  Teşekkürler,
  İyi çalışmalar.

  • Emre 10:33 de 5 Haziran 2017 - Yanıtla

   Ürünü yeni cihazınıza tanıtabilmeniz için öncelikle eski cihazınızdan çıkış yapmanız gerekiyor.

 104. Duygu 01:42 de 6 Haziran 2017 - Yanıtla

  Eski cihazımdan çıkış yaptım.
  Hatta uygulamayı sildim.
  Yeni cihaza tanıtabilmem için bilekliğimi nasıl resetleyebilirim ?

 105. ERSEN 14:51 de 6 Haziran 2017 - Yanıtla

  Merhaba bilekligi 3-4 ay kadar önce aldım gayet memnunum fakat uygulamaya güncelleme geldikten sonra uygulamaya giriş yapabilmek için oturum aç uyarısı vermişti oturum açtım sonra bileklikle eşleşme yapılamıyor uyarısı veriyor ne yapmalıyım telefonla bilgi verebilirseniz numaram 5337471225

 106. Irmak 10:22 de 11 Haziran 2017 - Yanıtla

  Iphone 6S plus la uyumlu mu acaba

 107. Deniz can yüksel 17:18 de 18 Haziran 2017 - Yanıtla

  Xiaomi mi band var bende ama sarj aletini kaybettim xiaomi mi band 2 sarj aletini kullansam sorun olur mu uyar mı

  • Emre 12:20 de 23 Haziran 2017 - Yanıtla

   Maalesef kullanamazsınız.

 108. Ugur 22:30 de 24 Haziran 2017 - Yanıtla

  Ürünü yeni aldım ama bi türlü eşleştirme yapamıyorum.ne denediysem olmadı.telefonum cihazı görmüyor.iphone 6s.yardımcı olursanız sevinirim

  • Emre Kilciler 16:53 de 30 Haziran 2017 - Yanıtla

   App Store üzerinden Mi Fit uygulamasını yüklediniz mi?

   • Ümit 14:21 de 4 Temmuz 2017 - Yanıtla

    Lg g2 model telefonum var. Google playden Mi Fit uygulamasını isimle arayarak ve garanti belgesinde ki QR kodu okutarak telefona indirdim. Kurdum. Üye oldum. Fakat bir türlü bağlantı kuramadım. Telefonum bluetooth 4.0. destekliyor ve Android 5.02 yüklü.

 109. Öner 12:18 de 26 Haziran 2017 - Yanıtla

  Merhaba miband2 bileklik kullaniyordum fakat TLF servise verdim reset lenince TLF tekrardan mi bandı uygulamasını şifremi unuttum ve giremiyorum farklı hesap açtım ama olmadı bileklik elimde kaldı . Servis noktası varsa oraya gideyim yada Varmı bir çözümü. Lütfen çaresiz kaldım yetkililerden cvp bekliyorum.

  • Emre Kilciler 16:52 de 30 Haziran 2017 - Yanıtla

   Güvenlik önlemleri nedeniyle sadece eski kullandığınız Mi Hesabınız ile bilekliğe bağlanabilirsiniz.

   • Beste 22:08 de 24 Temmuz 2017 - Yanıtla

    Peki eski hesap bilgilerimize erişemez isek ne olacak? Benim giriş yapabileceğim 2 mail adresim var ama kabul etmiyor üyelik yok diyor şuan eşleşme yapamıyorum ?

 110. Ümit 12:35 de 28 Haziran 2017 - Yanıtla

  Merhaba

  Geçen hafta Hepsiburada dan MIBand 2 model bileklik aldım. Cihazı bir türlü LG G2 telefon ile eşleştirip bağlantı sağlayamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

  • Emre Kilciler 16:51 de 30 Haziran 2017 - Yanıtla

   Google play üzerinden Mi Fit uygulamasını yüklediniz mi?

   • Ümit 18:21 de 30 Haziran 2017 - Yanıtla

    Evet yükledim. Bluetooth açıyorum. Telefon miband2 yi buluyor fakat uygulama eşleştirmiyor. Ne yaptıysam olmadı.

 111. egemen 19:23 de 2 Temmuz 2017 - Yanıtla

  iphone 5 c ile uyumlumu ?

 112. ezgi 08:16 de 6 Temmuz 2017 - Yanıtla

  Merhaba benim bazı sorularım olcakti.
  1. Mi bandin ekranında saat ve kalori vs gözüküyor mu yoksa telefona mi bakmaliyim
  2. LG g4 le bağlanabilir
  Ve sizce mi band mi mi band 2 mi daha iyi olur karar veremedim d şimdiden teşekürler

 113. Beste 12:20 de 21 Temmuz 2017 - Yanıtla

  Merhaba hepsiburada.com üzerinden mi babd 2 cihazı satın aldım ama cihaz ilk başka iphone 6s cihazıma bağlanabilirken kısa süreli kullanmama ve şarj bitmesi sonucu tekrar şarj ettiğimde cihazım ile eşleşme yapamıyor. Konu hakkında desteğinizi rica ederim

 114. Büşra 13:56 de 26 Temmuz 2017 - Yanıtla

  Bilekliğimi yaklaşık 1 ay boyunca kullandım, ardından çıkardım ve 1 ay boyunca kullanmadım. Dün şarj ettim fakat şu an iphone cihazım hiçbir şekilde bilekliğimi görmüyor ne yapabilirim?

 115. yunus emre 09:53 de 27 Temmuz 2017 - Yanıtla

  iphone 6s kullanıyorum bilekligim titresim saglamıyor kurulum eslestirme saglandı sadece bildirim gösteriyor titresim saglamıyor nasıl yapabilirim bi androit cihaza baglayıp ondan sonra mı iphoneyle eşlestirmem lazım yaardımcı olur musunuz bu arada yeni çıkan 2 çihaz

 116. engin 14:07 de 3 Ağustos 2017 - Yanıtla

  mifitim artık telefonum ile eşleşmiyor sebebini ise şu uyarıyla veriyor: mifit cihazınız başka bir cihazla eşleşmiş olduğunu ve önce o eşleşmeyi kaldırmamı istiyor oysa ben mifit cihazımı başka bir telefonla eşleştirmedim hiç ne yapmam gerekir?

 117. Onur MUMCU 17:47 de 3 Ağustos 2017 - Yanıtla

  Asus zenfone 5 ile mi band 2 ye bağlanma sorunu yaşıyorum yalnızca telefonu yeniden başlattığımda ilk on-onbeş saniye içerisinde bağlanabilirsen bağlanabiliyorum. Daha sonra çok denememe rağmen bağlanamıyorum her seferinde olmasa da çok deneme yaptığımda wifi den de kopma sorunu yaşanıyor ve telefon çok ısınıyor. Sorunun telefonda olduğunun farkındayım ama yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

 118. Natali 00:46 de 5 Ağustos 2017 - Yanıtla

  Merhabalar, mi band 2 bilekliğinden almayı düşünüyorum ama birşey kafamı karıştırdı bazı arkadaşlar telefonlarına format atıkttan sonra tekrar eşleştirme sorunu yaşıyormuş yada telefonu değiştirdiklerinde başka telefona nasıl eşleştirme yapılıyor. Yani ben aldığımda eşleştirme sorunu yaşarım diye endişileniyorum.

  • Suheda 23:30 de 26 Ağustos 2017 - Yanıtla

   Format atmadan önce eşleştirmeyi kaldırıp sonra format atarsanız problem yaşamazsınız fakat eşleştirme devam ederken format atıldığı taktirde problem yaşanabilir

 119. Emel 20:44 de 5 Ağustos 2017 - Yanıtla

  Esimde ve bende bileklik var. Ayni zamanda sarj ediyoruz benimki daha cabuk bitiyor. Bir sorun mu var benim bilekligimde?

 120. Orhan K. 17:21 de 8 Ağustos 2017 - Yanıtla

  Az önce kapalı paket olarak gelen ürünü eşleştiremiyorum, Başkası tarafından eşleştirilmiş, o eşleştirmeyi sonlandırıp tekrar deneyin şeklinde uyarı veriyor. Satıcı firma hepsiburada, muhtemelen iade alınan bi ürünü bana gönderdiler. Bunu resetlemenin bir yolu varmı ?
  Şuan Notify & Fitness for mi band uygulaması ile ancak kullanabiliyorum 🙁 Mi fit kabul etmiyor.

  • Emre Kilciler 19:25 de 8 Ekim 2017 - Yanıtla

   Maalesef yok. Vakit kaybetmeden cihazı iade etmenizi tavsiye ederim size kullanılmış ürün satmışlar.

 121. KUBRS 20:55 de 8 Ağustos 2017 - Yanıtla

  Merhaba,
  Samsung note4 cihazım mi band ile eşleşmiyor. bir çok forumda uygulama sürümü ile alakalı olabileceğini okudum fakat sorunu çözemiyorum,
  yardımınızı rica ederim.

  • Emre 19:26 de 8 Ekim 2017 - Yanıtla

   Ekibimiz tarafından hazırlanmış olan forumumuzdan indirebileceğiniz Mi Band uygulamasını deneyebilirsiniz.

 122. genc 20:23 de 18 Ağustos 2017 - Yanıtla

  Ayarlardan dokunma tuşunu iptal etmiştim kolumu çevirerek bakıyordum . Telefonumu değiştirdim .dokunma tuşu çalışmadığı için yeni telefonum ile eslestiremiyorum . Mi bant imi nasıl fabrika ayarlarına dondurebilirim.

  • Emre 19:34 de 8 Ekim 2017 - Yanıtla

   Diğer cihazınızda yer alan uygulama ile bileklik bağlantısını kesmeden yeni cihazınızla eşleştiremezsiniz.

 123. sefa aykut 05:29 de 19 Ağustos 2017 - Yanıtla

  mi band 2 kullanıyorum ama ürünü eski hesabımdan kaldırmadan telefon değişikliği yaptım ürünü yeni cihazım ile eşleştiremiyorum çünkü hesabımı hatırlamıyorum ne yapmalıyım bu durumda yardımcı olabilirmisiniz

  • Emre 20:21 de 8 Ekim 2017 - Yanıtla

   Maalesef yardımcı olamayız. Blekliğinizde tanımlı olan hesaptan çıkış yapılmadan yeni bir cihaz kabul etmeyecektir.

 124. Selin 21:09 de 26 Ağustos 2017 - Yanıtla

  Sony Xperia S kullanıcısı olarak Mi Band 2 aldım. Mi Fit uygulamasını yüklemeye çalıştığımda “cihazınız bu sürümle uyumlu değil” mesajı alıyorum. Mi Bandı başka bir uygulama ile kullanmam mümkün mü? Değilse eski sürümlere uygun bir mi fit linkiniz var mı? Ya da telefonda nasıl bir değişiklikle Mi Fit uygulamasını yükleyebilirim. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

  • Emre 19:44 de 8 Ekim 2017 - Yanıtla

   Forumumuzda yayınlanmış olan eski sürüm Mi Fit uygulamalarını deneyebilirsiniz.

 125. Suheda 23:27 de 26 Ağustos 2017 - Yanıtla

  Merhaba, uyku algılama mümkün değil şuan ve gördüğüm kadarıyla mi band 2 çıktıktan sonra mi band uyku modu problemi yaşayan arkadaşlar cevap alamamışlar. Mi band için uyku modunun algılanmaması ile alakadar destek olabilirseniz gerçekten çok seviniriz. Eğer “artık mi band olmuyor bu uygulama sürümünde uyumluluk söz konusu değil, mi band 2 almanız lazım bu veriler için” diyorsanız da açık bir lisanla ifade ederseniz çok yardımcı olmuş olursunuz. Teşekkür ederim 🙂

  • Emre 19:46 de 8 Ekim 2017 - Yanıtla

   Yeni sürüm Mi Fit uygulaması ile Mi Band 1 ve 1s versiyonları tam anlamıyla uyumlu çalışmıyor. Eski sürüm Mi Fit uygulamalarını deneyebilirsiniz ancak sizin de söylediğiniz gibi Mi Band 2 almanız daha sağlıklı bir çözüm olacaktır.

 126. osman zafer 10:56 de 6 Eylül 2017 - Yanıtla

  Merhaba
  Mi band 2 cihazım iphone 5 telefonumla eşleşmiyor.
  Müşteri hizmetleri ile irtibata geçin diye uyarı veriyor.
  Daha önce başka bir telefonla eşleştirmiştim bu yüzden mi sorun yaşıyorum.

  • Emre 19:52 de 8 Ekim 2017 - Yanıtla

   Evet. Diğer cihaz ile eşleştirmeyi kaldırmadan yeni bir cihazla eşleştiremezsiniz.

 127. behçet 14:17 de 7 Eylül 2017 - Yanıtla

  mi band 2 aldım iphone 6 kullanıyorum bluetotla eşleştirdim ama mi fit uygulamasından bilekliği eşleyemiyorum yardım edin lütfen

 128. Sercan 09:40 de 8 Eylül 2017 - Yanıtla

  Merhaba, bilekliğimi hiç sorunsuz kullanmaktaydım ancak telefonumu değiştirdim. Yeni telefonumla eşleşmiyor. Ne yapmam gerek acaba? Teşekkürler

  • Emre 19:57 de 8 Ekim 2017 - Yanıtla

   Eski telefonunuz duruyor ise öncelikle o telefondaki Mi Fit uygulamasından çıkış yapmalısınız. Aksi halde bilekliğinizi yeni bir cihazla eşleştiremezsiniz.

 129. yılmaz 13:17 de 8 Eylül 2017 - Yanıtla

  cihazı iphone 6 telefonum ile eşleştiremiyorum…yardım lütfen…

 130. Nuri 08:50 de 9 Eylül 2017 - Yanıtla

  İyi günler ben bir yurt dışı gezide mi band2 aldım yaklaşık 3 ay kullandım sıkıntısız ama sonra bir kerede kapandı açılmadı ne yapmam lazım bilgi verirseniz sevinirim iyi çalışmalar

 131. Derya genç 23:51 de 9 Eylül 2017 - Yanıtla

  Telefon ile bilekliğim eşleşmiyor yardım eder misiniz

 132. Meltem 13:46 de 10 Eylül 2017 - Yanıtla

  Iphone se tlf nunla eşleşme sağlayamıyorum (önceden başka bi tlf bağlıydı )o tlf dan kaldırıp kendime tanımladım fakat eşleşme sağlanmıyo ne yapmalıyım

 133. Lale Aslan 16:21 de 11 Eylül 2017 - Yanıtla

  Teknik servislerinizin adreslerini öğrenebilir miyim lütfen? Teşekkürler

 134. Esra 12:30 de 21 Eylül 2017 - Yanıtla

  İyi gunler. 1,5 ay once aldığım Mi Band 2 bileklik artık ölçümleri doğru yapmıyor. Adımları çok fazla gösteriyor. Bunun nedeni nedir? Daha önce hiç böyle bir sorun olmamıştı.

 135. Furkan uysal 23:44 de 21 Eylül 2017 - Yanıtla

  Merhabalar, Bluetooth eşleşmesi yapamıyorum. Artı. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçin diye telefon uygulamasında bilgi paneli çıkıyor yardımcı olur musunuz?

  • Emre 20:04 de 8 Ekim 2017 - Yanıtla

   Daha önce başka bir cihazla eşleştirmiş miyidiniz?

 136. Özlem Özkalaycı 11:03 de 26 Eylül 2017 - Yanıtla

  Uyku takibini nasıl ayarlayabilirim, teknik servis telefonu verebilir misiniz

 137. MÜCO23 12:18 de 26 Eylül 2017 - Yanıtla

  SELAMLAR; Mİ 2 BAND KULLANIYORDUM. SİM KART DEĞİŞİKLİĞİ OLDUKTAN SONRA TELEFONDAKİ YAZILIMLA BAĞLANTI SAĞLAYAMADI. NE YAPILABİLİR. BİLGİ RİCA EDİYORUM.

 138. Bgm gnrd 10:40 de 14 Ekim 2017 - Yanıtla

  Merhaba,
  Mi band 2 yi eşleştirdiğim telefonum çöktü, yeni telefonda ise mi band 2 yi eşleştiremiyorum. Sanırım eşleştirmeyi kaldirmadigim için oluyor. Yardımcı olabilir mısınız?

  • Emre 19:37 de 15 Ekim 2017 - Yanıtla

   Yeni telefonunuzda eski mi hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor.

   • hande 08:47 de 28 Ekim 2017 - Yanıtla

    merhaba ben yeni telefonumla eski mi fit hesabımla giriş yapmama rağmen eşleşmiyor telefonum I Phone 6s lütfen yardımcı olun :((

    • Hasan (Site Yöneticisi) 20:05 de 29 Ekim 2017 - Yanıtla

     Herhangi bir hata alıyor musunuz.

     • hande 09:58 de 30 Ekim 2017

      “Eşleştirilemedi müşteri hizmetleri ile iletişime geçin” yazıyor önceki telefonumdan eşleştirmeyi kaldırdım uygulamadan çıkış da yaptım eski hesabımla yeni telefondan giriş de yaptım fakat yinede telefonum bilekliği görmüyor ne yapmam lazım acaba ?

 139. bgm gnrd 21:56 de 14 Ekim 2017 - Yanıtla

  Merhaba,
  Eski telefonum çöktü ve yeni telefon almak durumunda kaldım. Mi fit uygulamasında eşleştirmeye çalışıyorum fakat eski telefondan eşleşmeyi kaldırmadığım için hata alıyorum. Eski telefon hiç açılmadığı için eşleştirmeyi telefondan kaldırmam mümkün değil. Başka bir yerden eşleşmeyi kaldırmak mümkün mü?
  Teşekkürler,

  • Emre 19:38 de 15 Ekim 2017 - Yanıtla

   Yeni telefonunuzda eski eşleştirilmiş olan mi hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor.

   • bgm gnrd 20:01 de 16 Ekim 2017 - Yanıtla

    Malesef yeni bir hesap oluşturup denediğimde de müşteri hizmetleri ile iletişime geçin diyor.

 140. Konuralp 21:12 de 18 Ekim 2017 - Yanıtla

  Selam annem de bu bileklikten var uygulama güncellemeden önce çalılan alet şu anda eşleştirilemiyor. Ne yapmamız gerekiyor?

 141. BAHADIR BAŞER 17:35 de 21 Ekim 2017 - Yanıtla

  Kolay gelsin iyi çalışmalar.Telefon ile bağlantı kuramıyorum ne yapabilirim.ıphone 7

 142. Dilek 00:26 de 6 Kasım 2017 - Yanıtla

  Merhabalar. Kardeşim ile aynı anda mi band almıştık ancak onun şarjı 1aydan fazla dayanırken benim mi band ımı hergün şarj etmem gerekiyor.(uygulamalardan sadece saat ve adım sayarı kullanıyor ve Bluetooth daimi kapalı olmasına rağmen) bunun nedeni nedir? Sonrasında ise ben daha sık kullandığımdan mi band ları kardeşim ile değiştirdik. Farklı bir e posta ile mi band uygulamasına tekrar kayıt oldum ancak cihaz eşleşmesi yapmıyor ve müşteri hizmetleri ile iletişime geçin uyarısı veriyor. İkiside bizim için can sıkıcı problem. İki sorun için çözüm öneriniz nedir? İyi çalışmalar.

  • Emre 11:46 de 7 Kasım 2017 - Yanıtla

   Merhaba,

   Mi Bandınızı farklı bir cihaza bağlamak için öncelikle diğer cihaz ile bağlantısını sonlandırmalı ve Mi Hesabından çıkış yapmanız gereklidir. Şarj konusunda ise cihazınızla ilgili bir problem gibi görünüyor. Satın aldığınız yerin anlaşmalı olduğu teknik servise yönlendirmenizi tavsiye ederim.

 143. Hamza 21:32 de 9 Kasım 2017 - Yanıtla

  Merhaba ben yaklaşık 8 aylık mi band 2 kullanıcısıyım ama son 2 aydır telefondaki uygulama cihazımı eşleyemiyor ve müşteri hizmetlerine yönlendiriyor bunun için yeni hesap bile açtım ama bir şey değişmedi yardım edermisiniz

 144. Furkan sönmez 15:53 de 11 Kasım 2017 - Yanıtla

  Merhabalar öncelikle. Şuanda mi band1 kullanıyorum telefonum ise iphone 5s aramalar hariç bildirim alamıyorum. Uygulama bildirimi almam için ne yapmalıyım ?

 145. Özge 21:08 de 30 Kasım 2017 - Yanıtla

  Merhaba telefonum ıphone 5 se daha önceden mi fit hesabım vardı fakat Bluetooth un açık olmasına rağmen eşleşme yapamıyorum

 146. Yiğit 01:19 de 3 Aralık 2017 - Yanıtla

  Mi Band 2 ile yakınına gelindiğinde, Iphone 6s’in ekran kilidini otomatik açmak mümkün mü? Forumlardan gördüğüm kadarıyla, ios bluetooth ile ekran açmaya izin vermiyormuş.

 147. BURÇAK 02:24 de 7 Aralık 2017 - Yanıtla

  Cihazı alalı 6 ay oldu, birkaç kullanmayıp tekrar kullanmaya başladığımda cihaz yanlış ölçmeye başladı. Nasıl düzeltilebilir?

 148. Kübra 15:53 de 25 Aralık 2017 - Yanıtla

  Merhaba benim bilekliğim gevşediği için cihazı 850 metrelik bir alanda yürürken düşürdüm. Çok aramama rağmen bulamadım. İos kullanıcısıyım bu arada, bilekliği bul sekmesi aktif değil bilekliği bulamıyor uygulama. Cihazımı bulmanın bir yolu var mıdır?

  • Emre 11:08 de 26 Aralık 2017 - Yanıtla

   Cihazınızda GPS bulunmadığı için uzaktayken bağlantı kurmanız mümkün değil ancak 10m yakınlaştığınızda bluetooth ile bağlanabilir. Aynı güzergahta tekrar yürüyüş yaparak ve yürüyüş esnasında bilekliği bul bölümünü kontrol ederek bulabilirsiniz.

 149. Ebru 10:53 de 2 Ocak 2018 - Yanıtla

  Merhaba xiaomi mi band bilekliğimin şarjını kaybettim nerden bulmam mümkün bilen varsa yazsın lütfen

 150. Çağrı 14:50 de 12 Ocak 2018 - Yanıtla

  Yeni aldığım mi band 2 akıllı bileklik nabız ölçümünü ya 40 altı yada 120 üstü gösteriyor. Ofiste kullanan 4 kişininkini denediğimde 70 lerde değer veriyor. Nabız ölçerken Alt kısımda yanan ışık benimkinde sabit yanarken arkadaşlarımınkilerde pırpır şeklinde yardım lütfen

 151. merve 22:11 de 26 Şubat 2018 - Yanıtla

  merhaba benim 2 gün önce spor salonunda saatim çalındı. telefonumdan hesabımdan cıkıs yapmadım. ama bluetooth ile bağlanamadığım için konumunu bulamıyorum.. bulabilmemin baska bir yöntemi var mı 🙁

  • Emre 17:11 de 3 Mart 2018 - Yanıtla

   Maalesef yok. Mi Band modelinde bağlantı seçeneği olarak sadece Bluetooth bulunuyor ve Bluetooth menzili yaklaşık 10 metredir. Bilekliğinize 10 metre yaklaşmadan bulamazsınız. Diğer yandan hesabınızdan çıkış yapmadığınız için bilekliğinizi çalan kişi de kullanamayacaktır.

 152. selin 14:59 de 28 Şubat 2018 - Yanıtla

  merhaba mi band hamileyken kullanılabilir mi?

 153. murat 21:32 de 18 Mart 2018 - Yanıtla

  merhaba mi s1 bileklik var ilk ışık sürekli yanıp sonuyor telefon cıhazı bulamıyor sarjda takılıykende aynı ışık yanıp sonuyor şarjdan cıkarıncada bileklik daha yeni baglantı kurdu güncelledi baglantı koptu bu şekilde kaldı sorun nedir acaba

 154. Osman 16:33 de 22 Mart 2018 - Yanıtla

  Samsung telefonumda Android 5.1.1 sürümünü kullanıyorum.Bileklikle uyumlu mu acaba?Teşekkürler.

 155. Burak 01:26 de 8 Nisan 2018 - Yanıtla

  Bugün bir mı2 band aldım ama hiç açılmıyor şarj almıyor bilmediğim bişey mi var

 156. furkan 13:36 de 22 Nisan 2018 - Yanıtla

  bugün aldim ürünü. fakat mi fit uygulamasina giriş yapamiyorum. oturum acilamadi diyor. iphone 6s kullaniyorum.

 157. barıs 15:59 de 8 Mayıs 2018 - Yanıtla

  merhaba mi band 2 kullanıyorum s9+ ingilizce kullanımda arayan ve mesaj atan isimler ekranda cıkıyor ama dil türkçe olunca arama sırasında buyuk telefon gozukuyor. nasıl bi çözüm var bunun için. Şimdiden teşekürler.

 158. Kenan 14:15 de 25 Haziran 2018 - Yanıtla

  Mi marka akıllı saatimin şarj aletini kaybettim antalyada bulamıyorum burdaki bayinizi öğrenebilirmiyim

  • Emre 12:19 de 28 Haziran 2018 - Yanıtla

   Maalesef Antalya’da yetkili bir satış noktamız bulunmuyor.

 159. Hamit OĞuz 16:54 de 1 Ağustos 2018 - Yanıtla

  Merhabalar,
  Yeni bir MiBand 3 aldım. Bir videodan yararlanarak Çince’den İngilizceye çevirmek istedim.
  Iphone kullanıcısıyım. Videoda MI HR uygulaması üzerinden dil seçeneği değişti. Ancak benim bilekliğimde ingilizce olara ” Uygulama güncelleniyor” yazısında takılı kaldı.
  Tekrar kullanabilmem için ne yapmam lazım.
  teşekkürler,

 160. Ali 19:44 de 2 Ağustos 2018 - Yanıtla

  Mi saatim şarj olmuyor sebebi nedir?

  • Emre 17:35 de 13 Ağustos 2018 - Yanıtla

   Biraz daha ayrıntı verebilirseniz yardımcı olmaya çalışalım Ali bey.

 161. Gökhan Hamat 18:09 de 9 Ağustos 2018 - Yanıtla

  Android 4.2.2 li cihazla 15 gün öncesine kadar mifit ile kullanabiliyordum…Telefonu pil değişimi için servise verdim ama şu anda uygulama cihazınızla uyumsuz uyarısı alıyorum…Artık Android 4.4 ten aşağısını desteklemiyormuş mifit, eski sürümleri bile buna göre güncellemişsiniz…Nasıl kullanacağım bu cihazı şimdi?

 162. Eray 20:36 de 12 Ağustos 2018 - Yanıtla

  Merhaba,
  Davranış etiketlerinin raporunu alabilmemiz mümkün mü? Bunları anlamli verilere nasil donustururuz?

  Syg,
  Eray

 163. Serkan 15:54 de 18 Aralık 2018 - Yanıtla

  Mi band 3 bilekliği dün aldım. Adım ölçeri doğru çalışmıyor. 30 dakikalık mesafeye aracımla gittim 1000 adım attınız şeklinde gösteriyor. Gece uyudum sabah kalktığımda 83 adım attınız diyor boşuna mı aldım bu cihazı sorunumu çözersiniz inşallah

 164. Hale 13:56 de 2 Ocak 2019 - Yanıtla

  Merhaba,
  Samsung s8 plus kullanıcısıyım, mi band 3 kullanmaya başladım ancak mifit üzerinde gidilen mesafeyi yanlış ölçüyor 30 dakikada 4 km yol yürümüşüm gibi mesela. Mifit haritası üzerinde gördüğümde de rota çok üstüste binen bir kırmızı çizgiler ağı. Nasıl bir yanlışlık olabilir?

 165. Ugur yazcixek 22:31 de 5 Ocak 2019 - Yanıtla

  Merhaba benim mi bant 2 bilekligim ekran isigi cok azaldi bunun icin karsimiza kimi muhatap alicaz soylermisiniz ve bu sorunu nasil gidericez her yeni model ciktiginda eskisini atip yenizinimi alicaz tum urunlerinizin arkasinda durunuz bu sizlere eksi puan kazandirir yetkililere arz ederim saygilari la

 166. Hilal 19:46 de 19 Mart 2019 - Yanıtla

  Merhaba; mi band heyplus aldım fakat çince numara ve şifre istiyor ne yapabilirim

 167. ALİ 23:33 de 24 Mart 2019 - Yanıtla

  Mi band 3 aldım menü Çince , Türkçe yapmak için çeşitli anlatımlar izledim . denedim olmadı

 168. nurgül 00:03 de 21 Nisan 2019 - Yanıtla

  Merhaba , mi band 2 kullanıyordum fakat uzun zamandır ışığı hiç yok gibi karanlık. Tamir için xiomi telefonlarının teknik servisine mi göndermem lazım yoksa başka teknik servis mi bakıyor? Bilgilendirseniz memnun olurum.

 169. Yusuf 20:50 de 30 Nisan 2019 - Yanıtla

  mi band 3 kullanıyorum uyku takibi yapmıyor neden acaba ?

 170. Hüseyin 03:33 de 22 Mayıs 2019 - Yanıtla

  Mi band 3 kullanıyorum. Telefon ekranı kapalıyken eşleşmeden çıkıyor. Uygulama ve arama uyarılarını açamıyorum. Ne yapmam gerek

 171. Aylin köse 15:24 de 8 Haziran 2019 - Yanıtla

  Merhaba, yeni bir miband 3 aldım bugün, uygulama ile eşleştirmek için uğraşıyorum ancak uygulamada daha oturum bile açılmıyor. Çünkü hata vermekte, oturum açmaya çalışırken. Konu hakkında desteğinizi rica ederim

 172. Özkan ÇETİN 13:09 de 29 Haziran 2019 - Yanıtla

  mi 4 aldım samsung note3 ile eşleşmiyor nedeni nedir. teşekkür ederim

 173. bahri 10:13 de 4 Temmuz 2019 - Yanıtla

  mi band 3 üm çalındı telefonumda eşliydi şuanda çalan kişide kullanabilirmi

 174. ayhan 23:42 de 2 Ekim 2019 - Yanıtla

  Oğluma mi band 4 ve redmi note 7 aldım. Mi band 4 benim mi a2 lite ile sorunsuz bağlanıyor fakat ne yaptıysam redmi note 7 ile bağlanmıyor, mifit bilekliği görmüyor. Yardımlarınızı bekliyorum

 175. BELMA 15:22 de 17 Ekim 2019 - Yanıtla

  merhaba mi band 4 aldım 1 haftadır kullanıyordum fakat whatsap bildirimlerimi mi alamıyorum mi fit uygulamasından bildirimler açık olduğu halde bununla ilgili kesin net bilgi alabilirmiyim. eğer bu gibi bildirimler çalışmayacaksa akıllı bilekliği ne için kullanmalıyız sizden yardımlarınızı rica ediyorum. iYİ ÇALIŞMALAR.

 176. gül 11:48 de 8 Kasım 2019 - Yanıtla

  mi band 4 kullanıyorum 1 haftadır, ama bildirimler bilekliğime düşmüyor,sadece aramaları görebiliyorum. ıphone 6s kullanıyorum sanırım onunla ilgisi var çünkü eşimin android telefonuna bağladığımızda bildirimler sorunsuz geldi. acaba bi güncellemeyle sorun çözülür mü? ya da sizin başka bir çözümünüz olabilir mi? teşekkürler..

 177. burak 05:17 de 12 Aralık 2019 - Yanıtla

  benimde xiaomi mi band 4 vardı çalındı cihazı eşleştirmeye çalışan hesabı bulma şansımız varmı fatura kutusu duruyo manevi değeri var acaba çalan kişi bunu xiaomi mi servisine götürme ihtimali olablirmi hesabımı unutum ayağı yaptırmak için ?

 178. nihat 11:25 de 2 Ocak 2020 - Yanıtla

  mi band 3 kulanıyorum ama şuan şarj etmiyor servise götürdüm. onlarda bana şarj etmiyor diye evime geri yoladılar ne yapmam lazım..nereye başvurmalıyım

  • Emre 18:28 de 1 Şubat 2020 - Yanıtla

   Satın aldığınız tarihin üzerinden 2 yıldan daha fazla zaman geçmemiş ise cihazınızın garantisi devam ediyordur. Servisten alacağınız yazılı cevap ile birlikte satın aldığınız yere baş vurduğunuzda değişim/onarım/iade hakkınız mevcuttur.

 179. CUMA EMİROĞLU 22:44 de 6 Şubat 2020 - Yanıtla

  OĞLUMUN Mİ BAND BİLEKLİK EBEVEYN İZNİ UYARISI VERIYOR ANCAK ONAY KODU İÇİN KOD GELMIYOR MI BAND TELEFON BAĞLANTISI KESILDI NE YAPABİLİRİZ

 180. mustafa 20:53 de 21 Şubat 2020 - Yanıtla

  mi bant 4 telefona baglaymıyorum ve ekranında degişik figürler olustu bluetut u görmuyor ne yapmalıyım acaba ?

 181. Oğuzhan kurt 19:25 de 25 Şubat 2020 - Yanıtla

  Miband3 bilekliğimin ana ekranında güncelleme yapın diyor fakat uygulamada güncelleme yapılacak yer yok. Ne yapmam gerekiyor.

 182. Ayşe 10:09 de 5 Mart 2020 - Yanıtla

  Merhaba, mi 4 kullanıyorum. Yaptığım egzersiz programına denk bir ölçüm alamıyorum farklı bir bir bileklik ile 800 kalori oluyorken mi 4 ün serbest antrenman programında 186 oldu. Yüksek hızda hiit bir antrenman programı uyguluyorum sürekli tekme mekik squat jump ağırlıklı nasıl bir egzersiz seçimi yapmalıyım doğru sonuç için?

  • Simge Telli 15:17 de 9 Nisan 2020 - Yanıtla

   Merhabalar, kolay gelsin
   Mi band 4 kullanıyorum güncel.Telefonum apple 6s plus ve güncel.
   Mi Fit uygulamasından uygulama uyarıları açık telefonumdan bildirimlere izin vermiş olduğum halde telefonumu kapatıp açtığım mi fit i silip kurduğum bilekliği yeniden başlattığım halde
   whatsapp sms gibi uygulama bildirimleri alamıyorum neden nasıl yardımcı olabilirsiniz?

 183. Namık 12:50 de 9 Mart 2020 - Yanıtla

  Batarya perfomansını kaybetmiş durumda nasıl değişimini sağlayabilirim?

 184. ZULAL UNLUER 13:37 de 13 Nisan 2020 - Yanıtla

  telefonumdaki app özelliğini kaybetti ,tekrar giriş yapıyorum,şifreden sonra verifikasyon no geliyor,onu da giriyorum fakat ”oturum açılamadı,müsteri hizmetleri ile bağlantıya geçmem” söyleniyor
  Ne yapamam gerekli

 185. Esat kurt 01:54 de 14 Mayıs 2020 - Yanıtla

  3 gün önce oğluma aldım söylediğine göre cihaz veli izni istiyormuş baktım sorunu çözemedim ne yapmam gerekiyor teşekkür ederim

Siz de fikrinizi belirtin