Mi Band

5/5

2 Yıl Türkiye Garantisi ve Resmi MIUI Türkiye Güvencesi ile

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Mi Band Nedir?

Mi Band Xiaomi firmasının üretmiş olduğu fitnesss bilekliğidir.

 

Mi Band Ne İşe Yarar?

Mi Band ile günlük olarak ne kadar yürüdüğünüzü/koşıuğunuzu, ne kadar kalori yaktığınızı, gece ne kadar  uyuduğunuzu, uykunuzun ne kadarının derin uykuda ne kadarının hafif uykuda geçtiğini takip edebilir, cihazınızın kilidini açabilir, gelen çağrı ve bildirimlerde titreşimli uyarı alabilir, bağımsız alarmlar kurabilir ve bu alarm saatlerinde kimseyi rahatsız etmeden titreşimli ve ışıklı şekilde uyarılabilirsiniz. Bunların yanında ip atlama, şınav, barfiks gibi fitness aktivitelerinizi takip etmek veya koşu yardımcısı gibi özellikler ile spor güzergahınızı kontrol etmek gibi pek çok ek özelliğe de sahiptir.

 

Mi Band Nasıl Çalışır?

Mi Band içerisinde bulunan çeşitli sensörler ile bilgi toplayarak Bluetooth 4.0 sayesinde cihazınızla iletişim kurabilir.

 

Mi Band’ın Batarya Süresi Ne Kadardır?

Mi Band’ın içerisinde bulunan batarya ile bilekliğinizi 30-60 gün boyunca hiç şarj etmeden kullanabilirsiniz.

 

Mi Band Su veya Toz Geçirir mi?

Hayır. Mi Band 1 metreye kadar su geçirmeyeceğini ve toza karşı dayanıklı olduğunu kanıtlayan IP67 sertifikasına sahiptir.  Ancak cihazın su veya toz geçirmemesi suyun derinliği veya tozun yoğunluğu kadar basınca da bağlı olduğundan duş yaparken veya yüzerken bilekliğin çıkartılması tavsiye edilmektedir.

 

Mi Band’ı Hangi Cihazlarla Uyumlu Olarak Kullanabilirim?

Mi Band bluetooth 4.0 teknolojisine ve Android 4.3 veya daha üst sürüm kullanan aşağıdaki cihazlarla ve iOS 7.1/8 kullanan İPhone 4S/5/5S/6/6+ ile uyumludur.

– MTK6589/M/T/W
– MTK6592/M/T/W
– MTK6595
– MTK6582/M
– Snapdragon 410
– Snapdragon 600
– Snapdragon 610
– Snapdragon 615
– Snapdragon 800
– Snapdragon 801
– Snapdragon 810

 

Mi Band Cihazıma Bağlı Olmadığında da Kullanılabilir mi?

Evet. Mi Band’ın içerisinde bulunan dahili hafıza birimi cihazınızla senkronize edilmeden de yaklaşık 10 günlük aktivitelerinizi saklayabilir. Cihazınızla senkronize edildiğinde bu bilgileri Xiaomi sunucularına yükler.

Cihazımı Değiştirdiğimde veya Sıfırladığımda Mi Band Verilerime Tekrar Nasıl Ulaşabilirim?

Verileriniz bileklik veya telefonda değil Xiaomi sunucularında saklanmaktadır. Dolayısıyla Mi Band uygulamasını her hangi bir cihaza yükleyip Xiaomi hesabınızla giriş yaptığınızda tüm verilerinize yeniden ulaşabilirsiniz.

Aynı Anda Birden Fazla Mi Band’ı Aynı Cihazda Kullanabilir miyim?

Hayır.

Mi Band Uygulamasına Nasıl İndirebilirim?

Şu anda mevcut 3 adet Mi Band uygulaması var.

Bunlardan birincisi orjinal Mi Band uygulaması. Bu uygulama ile bildirimleri titreşimli olarak almanız mümkün değil. Google Play‘den veya Mi App Mağazasından indirebilirsiniz.

İkinci uygulama ise MIUI fanları tarafından hazırlanan Tweaked uygulaması. Bu uygulama ile daha fazla seçeneğe sahip olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak ve uygulamayı indirmek için http://en.miui.com/thread-53761-1-1.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

Üçüncü uygulama ise iOS cihazlarla uyumludur. Bu uygulamayı ise iTunes üzerinden indirmeniz mümkün.

 

Mi Band Uygulamasını Nasıl Kurmalıyım?

Yukarıdaki bağlantıların her hangi birinden indirmiş olduğunuz uygulamayı cihazınıza kurduğunuzda öncelikle giriş yapmanızı isteyen bir ekran sizi karşılayacak. Bu ekrandan Xiaomi hesabı alabilir veya var olan hesabınızla giriş yapabilirsiniz. Eğer daha önce hesabınıza bir Mi Band tanımlaması yaptıysanız bundan sonraki ekranlar görünmeyecek direk olarak uygulama sayfasına geçeceksiniz. Mi Band’ınızı tanıtabilmeniz için bandınızı mutlaka bileğinize takmış olmanız gerekmektedir.

 

1

 

İkinci olarak Mi Band ile bağlantı kurulabilmesi için cihazınızın bluetooth bağlantısını açmanızı isteyen ekranla karşılaşacaksınız. Bluetooth bağlantısı sağlandığında onay mesajı görünecektir. Onay mesajını aldığınızda Mi Band’ınızın üzerindeki ışıklar yanıp sönmeye başlar. Mi Band’ınıza titreşim sağlanana kadar bir kaç defa dokunmanız gerekli.

32

Daha sonra sırasıyla cinsiyetinizi, yaşınızı, boyunuzu, kilonuzu ve günlük olarak kaç adım atmayı hedeflediğinizi belirlediğiniz ekranlar gelecek.

 

4 5 6 7 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu ekranlara da gereken bilgileri girdikten sonra Mi Band’ınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Mi Band Uygulamasında Neler var?

Mi Band uygulamasına girdiğinizde öncelikle sizi günlük yapmış olduğunuz aktiviteleri gösteren ekran karşılayacak. Ekranı sağa kaydırdığınızda uyku düzeninizi gösteren ekran ile karşılaşacaksınız. Bu ekranların sol üst köşesinde bulunan istatistik simgesine tıklayarak geçmiş aktivitelerinizi veya uzun süreli uyku düzeninizi görebilirsiniz. Bunun dışında ekranınızın sağ üst köşesinde bulunan menü ikonuna tıklayarak menüye girdiğinizde

1. My Devices

2. Alarm

3. Profile

4. Running Help

5. Additional features

6. Services

7. Share

8. About

Olmak üzere 8 ayrı seçenekle karşılaşacaksınız.

1. My Devices : Bu menü altında cihazınızın ne kadar bayatryasının kaldığını görebilirsiniz. Altta yer alan seçenekler ile bandınızın ışık rengini ayarlayabilir, find band’a tıklayarak bandınızn yerini belirleyebilir, bandınızı taktığınız elinizi seçebilir, kilit ekranını açıp kapatma seçeneğini belirleyebilir, gelen arama esnasında titreşimle bildirim alıp almak istemediğinizi seçebilir, bildirim ayarlarını yapabilir (sadece tweaked verisyonda), durum çubuğunda titreşim bildirimlerini almak isteyip istemediğiniz seçebilir ya da cihaz ve bileklik bağlantısını kesebilirsiniz.

2. Alarm : Bu ayar altından bilekliğinizin seçtiğiniz saat ve günlerde titremesini sağlayarak uyarılmanızı sağlayabilirsiniz.

3. Profile : Bu alanda uygulamayı kurarken girmiş olduğunuz kişisel bilgilerinize ulaşabilir/değiştirebiilir aynı zamanda kişisel performans istatistiklerinizi görüntüleyebilirsiniz.

4. Running Help : Bu ayar maalesef ülkemizde kullanılamamaktadır.

5. Additional Features : Bu ayarlarda ip atlama, şınav gibi ekstra antrenmanlar yapıyorsanız ilgili ayarları yapabilir veya geliştiricilere eklenmesini istediğiniz antrenman programlarını bildirebilirsiniz.

6. Services : Bu alan maalesef ülkemizde kullanılamamaktadır.

 

Mi Band’ımı nasıl Şarj Etmeliyim?

Mi Band’ınızın şarjı tükenmeye başladığında üzerindeki 3 kırmızı ışık ve titreşim ile sizi uyaracaktır. Bu durumda Mi Band’ınızı kutu içeriğinden çıkan şarj cihazı ile şarj etmeniz gereklidir. Bandınızı silikon bilekliğinden ayırıp şekilde gösterildiği gibi şarj yuvasına yerleştirin. Şarj yuvasının diğer ucunda bulunan USB girişini bilgisayarınıza bağlayın. (Mi Band’ın bilgisayar USB çıkışı ile şarj edilmesi zorunludur.) Band’ınız şarj olmaya başladığında üzerinde yeşil ışıklar yanıp sönmeye başlayacaktır. yaklaşık olarak 3-4 saat içerisinde üç adet yeşil ışık yanacaktır. Bu ışıklar yanıp sönmeyi bıraktığında bandınız şarj olmuştur.

Mi Band’ımın Işıkları Kendi Kendine Yanıp Sönüyor?

Mi Band’ınızın ışıkları belirlemiş olduğunuz günlük adım limitinizin 1/3’üne, 2/3’üne veya 3/3’üne geldiğinizde yanıp sönecektir. Bunun dışında telefonunuza bir çağrı veya bildirim geldiğinde tireşimle birlikte ışık uyarısı da alacaksınız. Eğer isterseniz Mi Bandınız ile günlük adım sayınızın ne kadarına ulaştığınızı da kontrol edebilirsiniz. Bunun için kolunuzu doğal bir biçimde aşağıya sarkıtıp bir kaç saniye bekleyin. Daha sonra kolunuzu zemin ile 90 derecelik açı yapacak şekilde dik tutun ve ışıklar yanana kadar bir kaç saniye bekleyin. Eğer tek ışık yanıp sönüyor ise o zaman günlük limitinizin 1/3’üne henüz ulaşamamışsınızdır. Eğer iki ışık yanıp sönüyor ise günlük limitinizin 2/3’üne henüz ulaşamamışsınızdır. Eğer 3 ışık yanıp sönüyor ise günlük limitinize henüz ulaşamamışsınızdır. Eğer tüm ışıklar yanıyor ise o zaman limitinize ulaşmışsınızdır.

 

Mi Bandımın Işıkları Farklı Şekilde Yanıyor?

Aşağıdaki tabloda bulunan yanma şekillerine bakarak Mi Band’ınızın neden yandığını tespit edebilirsiniz.

Mi Band

 

Mi Band’ımın Bataryası Çok Çabuk Tükeniyor?

Mi Band’ınızın içerisinde 41 mAh gücünde bir batarya bulunmaktadır. Bu batarya cihazınızın normal kullanım ile 30 günden fazla kullanılması için yeterlidir. Cihaz titreşimi ve ışıklar bataryanızın tükenmesine neden olan en önemli etmenlerdir. Bu nedenle tireşimi ve ışıkları ne kadar az kullanırsanız bataryanız o derece uzun süre dayanacaktır. Kullanmadığınız bildirimler için uyarıları kapatmak, günlük egzersiz durumunu çok sık kontrol etmemek bataryanızı daha uzun süreli kullanmanız için verebileceğimiz tavsiyeler…

Telefonumda Bluetooth’u sürekli açık tutmak telefonuma bir zarar verir mi?

Bluetooth 4.0 öncesindeki Bluetooth teknolojileri fazla güce ihtiyaç duydukları için cihaz bataryanızı çok çabuk bitirmekteydiler ancak 4.0 sürümü ile birlikte artık Bluetooth’un sürekli açık kalmasının bataryanıza etkisi hissedemeyeceğiniz kadar az olacaktır. Şöyle de söyleyebiliriz. Mi4’te bulunan batarya 3050 mAh boyutunda. Mi Band’da ise 41 mAh gücünde bir batarya mevcut. Mi Band’ınızdaki Bluetooth alıcısı sürekli açık olmasına rağmen 41 mAh boyutundaki batarya 60 gün boyunca dayanabiliyor. Dolayısı ile 3050 mAh gücündeki bir bataryada bu tüketimi fark etmeniz oldukça zor.

 

 

Mi Band Satın almak için : Sitemizin alışveriş bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

351 comments

 1. cem dedi ki:

  Mi band telefonumuza bagli degilken kurdugumuz alarmlar calisiyormu ?

  1. Emre dedi ki:

   Evet hocam çalışıyor. Mi Fit uygulaması içerisindeki alarm’ı kullanarak ayarlayabilirsiniz.

   1. Yücel Dülgar dedi ki:

    selam. xiaomi band 3 ü çocuk için bu gün aldım.
    Cihazı incelerken yeniden başlat uyarısı çıkmış sonra kendi kendine yeniden başlamış dediğine göre. Şimdi ekranda pair device fist ibaresi, about, ce, ecac, doç id ibareleri var ve telefonla bağlantı kurulamıyor. Cihaz sıfırlanmış ve özelliğinı kaybetmiş gözüküyor.
    Yardımınızı rica ederiz.
    Saygılarımla.

    1. İsmet dedi ki:

     Veli izni istiyor veremiyorum bilgileri giriyorum geri ana sayfaya atıyor yardim edin

    2. Ebru dedi ki:

     Aynı sorunu bende yaşıyorum fakat hiç bir şekilde düzeltemedim bana da yardımcı olan varmı

 2. Yakup dedi ki:

  Ürünlerinizi sitemizde satışını yapmak istiyoruz yardımlarınızı bekliyorum

  1. Önded dedi ki:

   Xiaomi mi band 4 üm yazılım güncelleme yaptım dili çince japonca resimler herşeye eklendi saat ana ekranda çizgi çizgi görünüyor şarj yeride çizgi çizgi şarj ünitesindeyken saati gösteriyor sıfırladım yeniden başalttım olmuyor cihazım 3 aydır bende ithalatçı garantili aldım mi store bakarmı hocam acil çözüm bulun

  2. Hüseyin dedi ki:

   Mi band 3 kullanıyorum şarj aletim yok mi band 2 şarj aleti var elimde oyla şarj etsem sıkıntı olurmu

 3. Koray dedi ki:

  Merhaba Mi Band’ım aldığımdan beri titreşim işlevini hiçbir şekilde yerine getirmiyor. Ayrıca şarja taktığımda hiçbir ışığı yanmıyor. Fakat telefonumdaki programı Mi Fit’ te şarj oluyor olarak gözüküyor fakat hiç şarj yüzdesi yükselmiyor saatlerce tutmama rağmen. Adım sayma ve uyku takibi ve led ışık işlevlerini ise yapıyor. Ne yapmalıyım?

  1. Emre dedi ki:

   Mi Fit uygulaması içerisinden titreşim bölümünü aktif ettiniz mi? Şarj için ise ben de aynı sorunu yaşadım fakat metal bölümün kenarlarında bulunan iki küçük yuvarlak bölümü temizlediğimde sorun ortadan kalkmıştı.

   1. Koray dedi ki:

    Evet aktif ettim hatta locate band a bastığımda da sorun devam ediyor. Sadece ışık yanıyor titremiyor. Çağrıda da 3 saniyeye ayarladım sadece 3sn sonra ışık yanıyor o kadar 🙁

    1. GÖKHAN dedi ki:

     aynı sorun bende de var.. mesaj, whatsapp'a filan her şey normal ışık yanıp sönüyor ve titriyor ama Çağrılarda hiçbir şekilde tepki vermiyor. Ne yapmam lazım??? yardım lütfen 

     1. Yusuf dedi ki:

      Mi band olmadan mi fiti çalıştırabilimiyiz

    2. Can dedi ki:

     Mi band 7 cihazımda menuye girebiliyor ancak menuyu aşağı kaydıramıyorum. Sağ sol aşağı yukarı dokunmalar işlevsel çalışmakta. Nedir sorun ?

   2. GÖKHAN dedi ki:

    Merhaba Emre Bey, aynı sorun bende de var.. mesaj, whatsapp'ta filan her şey normal ışık yanıp sönüyor ve titriyor ama Gelen Çağrılarda hiçbir şekilde bileklik tepki vermiyor ne ışık yanıyor ne de titriyor. Ne yapmam lazım??? Yardımlarınızı rica ederim. 

    1. HiddeNKinG dedi ki:

     MiBand ayarlarından çağrı içn olan özelliği aktif ettiniz acaba 

   3. Furkan dedi ki:

    Mi fit uygulamasında nereden tittresimi etkinlesirebilirim?yardımcı olur musunuz ?

 4. cantürk dedi ki:

  merhabalar

  mi bandı kuramıyorum
  general mobile discover var androit 4.2.1 idi android 4.4.e yükseltim ancak bilekliği görmüyor

  sorun hakkında yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler

  1. Tamer dedi ki:

   Google Play’den Bluetooth 4.0 uygulaması indirin onunla buluyor. Sonra Kitkat Bluetooth uygulaması ile cihazı eşleştirin.
   Eşleşmeden sonra cihazı MiFit ile aktif hale getirebilirsiniz.

 5. devran dedi ki:

  Merhabalar
  mi band uygulmasını açtığımda mevcut üyelğimle giriş yapamıyorum yeni bir üyelik yine olmadı
  “can’t sign in” yazısı sürekli çıkıyor
  ne yapabilrim yardımlarınızı bekliyorum
  Teşekkürler

  1. Muharrem Korkmaz dedi ki:

   Mı band 4 aldım Türkçe dil yapmak isterken bileklik dondu kaldı hiçbir şekilde telefona bağlanmıyor ekranda polacz Z mi fit aby aktualizowac ponownie yazıyor mi fit uygulaması bağlanmaya çalıştığımda bilekliği sıfırlama mı söylüyor ne yapmalıyım

 6. Tunc Eren dedi ki:

  Merhaba windows phone ile uyumlu mu acaba? zira windows phone mağzasında ”Bind Mi Band” şeklinde bir uygulama var bu uygulama ile entegre biçim de çalışıyor m?

 7. Zeren avcı dedi ki:

  Merhabalar, ürünüm elime yeni ulaştı ancak appstore dan uygulamayı indirdiğimde sign in yapamıyorum çünkü sirekli geçersiz telefon numarası diyor sebebi nedir?

  1. Emre dedi ki:

   Mail adresiniz ile mi hesabı üyeliği alıp o şekilde oturum açmayı denediniz mi?

   1. Özgür dedi ki:

    Telefonumla eslestiremiyorum mibandi tel iphone 6s onceden eslesiyodu ama artik eslesmiyor

 8. srp dedi ki:

  mi bandım hiç çalışmıyor ilk geldiğinde şarj ettim ve eşleştirdim bir ay kadar kullandım daha sonra şarjı bitti tekrar şarj ettim ama şuanda telefonla eşleşmiyor .ne yapmam gerekiyor bir başka telefonla da eşleşmiyor bandda hiç tepki yok

  1. LEVENT dedi ki:

   ben de aynı sorunu yaşıyorum? kimse yardımcı olmuyor mu?

 9. srp dedi ki:

  mi bandımı ilk geldiği günden itibaren bir ay kullandım sonra şarjı bitti şarj ettikten sonra telefonumla ve bir başka telefonla eşleşmedi ne yapmam gerekiyor?bandda hiç tepki yok şuanda

  1. Emre dedi ki:

   Sorununuzla ilgili olarak forumumuzda konu açarsanız arkadaşlarımız yardımcı olmaya çalışacaklardır.

  2. Utku Doğankaya dedi ki:

   Merhabalar

   Bende geçen hafta almış olduğum xiaomi mi band 4 bulunmakta bunun ile akakalı bir sorunum bulunuyor sizinle paylaşarak bir çözüm yolu önerebileceğinizi düşünüyorum. Telefon olarak samsung note fe kullanıyorum. Telefonum ile bilekliği başarılı bir şekilde eşleştirdim mesaj whatsapp facebook gibi uygulamalar düzgün bir şekilde senkron olarak telefonuma gelen bildirimler anında bilekliğimde görünüyor fakat gelen aramalar gerekli izinleri vermeme rağmen senkron olarak telefonum ile birlikte çalışmıyor bazen yarım saat bazen 1 saat sonra telefonuma daha önce gelen aramalar yeni gelmiş gibi bilekliğime düşüyor herhangi bir gecikme vb bir ayarı yapmamama rağmen bu şekilde oluyor bir çözüm yolu bulamadım.Size sormak istedim. Herhangi bir güncelleme ile düzelme ihtimali var mı Bunun hakkında yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

   Teşekkürler

 10. Mesut dedi ki:

  Cihazı aldım, mi fit uygulamasını yükledim. Hesabım ile telefondan giriş yapılamıyor. Başka bir hesap açtım denedim, hiçbir şekilde uygulamaya login olamıyorum. Bundan dolayı da cihazı kullanamıyorum. Kullandığım telefon LG G2 802TR

  1. Emre dedi ki:

   Son bir kaç haftadır sunucu kaynaklı sorunlardan dolayı oturum açma işlemi bazen başarısız olabiliyor. Uygulamayı kapatıp tekrar deneyebilirsiniz. Bir cihazda ikinci denemede oturum açılırken bir diğerinde 5. denemede açıldı…

 11. metin dedi ki:

  Mi band diğer bildirim özelliklerini nasıl açabilirim yani arama haricinde mesaj yada sosyal ağlardan gelen bildirimleri alabilirmiyim

  1. Emre dedi ki:

   Forumumuzda bulunan notify versiyonu yükleyerek bu özellikleri açabilirsiniz.

  2. Burak dedi ki:

   Merhaba Metin bey bunu google play storedaki ek bir uygulama ile yapmanız mümkün

  3. Burak dedi ki:

   Uygulamanın ismi Mi Band Notify ücreti 2.89 TL

 12. Hakan dedi ki:

  Merhaba, Mi Band bilekliği bir aydır kullanıyorum, uygulama IOS da kurulu.Herhangi bir sorun yoktu ancak bir haftadır bileklikle senkronize olmasına rağmen uygulama 15 mayıs tarihli adım sayısını getiriyor sanki bu güne aitmiş gibi gösteriyor ancak 15 mayıs ile 21 mayıs arasındaki günler uygulamada boş görünüyor. Benzer bir durum ile daha önce karşılaşan var mı, çözümüile ilgili ne yapılabilir
  saygılarımla

 13. Neslihan dedi ki:

  Mi band ürününüzü 10gündür kullanıyorum ürününüzden memnunum kurulumunda unpaied scale Bölümü’nü kuramadım birde bu ürünü Türkçe olarak nasıl kullanırım dil seçeneği yok bu ürünü ıphonda kullanıyorum.
  Teşekkür eder işinizde başarılar dilerim

 14. Mehmet dedi ki:

  Smart lock özelligini kullanırken LG G2 de mesafe ayarı yapılamıyormuş, Bunun bir uygulaması var mı? Başka bi rom kullansak olur mu?

 15. Aydın dedi ki:

  Merhaba, cihazı aldıktan 10 gün kadar sonra Bluetooth bağlantısı koptu ve artik bağlanmıyor. Cihaz adım saymaya ve Alarmı calismaya devam ediyor ama tel ile Bağlantı kurmuyor. Bluetooth kismi bozuldu diye tahmin ediyorum, ne yapabilirim?

 16. Kubra dedi ki:

  Uykuyu otomatik olarak mi algiliyor yoksa bizim kurmamiz gereken bir ayar var mi? Gece uykusu veya gunduz uykusu diye ayiriyor mu?

  1. Emre dedi ki:

   Herhangi bir ayar yapmanıza gerek yok, cihaz kendisi otomatik olarak algılayacaktır.

   1. Cemre dedi ki:

    Xiaomi mi band kullanmaya yeni başladım ve uyku bilgilerimi 1 gün algıladı daha sonra algılamadı. Kullanmaya başlayalı 1,hafta oldu.

    1. Emre dedi ki:

     Cihaz üzerindeki yazılım sürümü nedir?

 17. gizem dedi ki:

  Merhaba mı band uygulamasını indirdim fakat samsung note 3 kullanıcısıyım ve Bluetooth surum 5.0 telefonumla eşleştirmesini sağlayamıyorum yardımcı olabılır mısınız?

  1. Emre dedi ki:

   Forumumuzda konu ile ilgili yeni konu açmanız halinde ilgili arkadaşlarımız yardımcı olmaya çalışacaklardır.

 18. ayşegül dedi ki:

  merhaba,
  note 3 kullancısıyım ama bi türlü cihazla eşleşmiyor,
  ne yapmalıyım???

  1. Kadir dedi ki:

   Hocam çözüm bulabildiniz mi ne yaptınız

  2. Tolga dedi ki:

   Merhabalar,

   Bende Note 3 kullanıyorum ancak eşleştiremiyorum. Yalnızca adım sayar gibi kullanıyorum!

   Bu konuda ne yapmamız gerekmektedir?

 19. ozan dedi ki:

  iphone 4 kullanıyorum mi band ı kurdum ama bağlantı kurulmuyor bluetooth açık olmasına rağmen (turn on bluetooth now ) yazan kısmında kalıyor ne yapmalıyım

  1. HiddeNKinG dedi ki:

   Forum sayfamızda destek konusu açarsanız arkadaşlarımız yardımcı olacaklardır.

 20. Ömer Akpınar dedi ki:

  Merhaba hem asus zenphhone 5 hemde note 3 telefonum var.
  Mi band cihazımı asus ile sorunsuz eleştiriyorum ama note 3 ile kesinlikle eslesmiyor. Bu konuda nasıl bir yol izleyebilirim. Sadece note 3 kullanacağım yakin zamanda
  İlginize teşekkürler

  1. HiddeNKinG dedi ki:

   Mi Band uygulamasının farklı versiyonları kurarak deneyebilirsiniz. Yada Note 3 cihazınızda farklı bir ayar bölümü olabilir bunun için bu konu da daha fazla yardım almak için forum sayfamızda destek konusu açabilirsiniz.

  2. mustafa dedi ki:

   buna bi çözüm bulabildiniz mi?

 21. Kadir dedi ki:

  Merhaba eşim ve ben 2 ayrı mi bandı 2 ayrı cihazda kullanabilirsiniz bir sorun oluşturur mu

  1. HiddeNKinG dedi ki:

   Kullanabilirsiniz.

  2. Forever dedi ki:

   That’s a posting full of inishgt!

 22. Kadir dedi ki:

  Merhaba eşim ve ben 2 ayrı mi bandı 2 ayrı cihazda kullanabilir miyiz bir sorun oluşturur mu

 23. Burak Akdeniz dedi ki:

  Merhabalar yaklaşık 1 aya yakındır kullanıyorum. çok da memnunum. fakat memnuniyetimin bir tık düşük olmasındaki neden mi fit ios uygulaması. yalnızca gelen aramalarda bilekliğim titriyor. uygulamada diğer bildirim gelebilecek uygulamaların seçimi yok. bu yüzden biraz sıkıntılııyım. bu konuda yardımcı olur musunuz? çok teşekkür ederim. iyi çalışmalar

  1. HiddeNKinG dedi ki:

   Bu tamamen uygulama ile alakalı bir durum ios uygulaması sadece bu kadar destek veriyor. Android cihazlarda ise tüm bildirimler için bu desteği alabiliyorsunuz.

 24. erkan dedi ki:

  Bir ay önce aldim, gayet guzel çalisirken bugun baglanti gitti. Sarji bitti galiba diye sarja taktim sarj da olmuyor. Bir oneriniz var mi?

  1. HiddeNKinG dedi ki:

   Bu şekilde sorununuz hakkında bir yorum yapamayız

   1. erkan dedi ki:

    Bu şekilde yanıt veremeyiz derken. Ne yapmam lazım ya da nasıl anlatmam lazım. Dediğim gibi bir ay normal çalıştı simdi ne sarj oluyor ne baglanti kuruyor

  2. erkan dedi ki:

   Bu şekilde yanıt veremeyiz derken. Ne yapmam lazım ya da nasıl anlatmam lazım. Dediğim gibi bir ay normal çalıştı simdi ne sarj oluyor ne baglanti kuruyor.

 25. Selda tekin dedi ki:

  Merhaba,
  Kardeşimde ve bende 2 adet Mi Fit var. Bizden, hesap oluşturmamızı istiyor.ilk aldığımızda isim ve telefon bölümünü doldurmadık. Şimdi de sıfırdan bir hesap oluşturamıyoruz. Bu telefon numarası kullanılıyor diyor. Şuan mi fitlerimizi kullanamıyoruz. Ne yapmamız gerekiyor. Yardım ederseniz çok seviniriz. Şimdiden teşekkür eder,iyi çalışmalar dileriz

  1. Emre dedi ki:

   Mail adresinizi kullanarak yeni hesap oluşturabilirsiniz.

 26. hakan dedi ki:

  mi bandı 5 aydır sorunsuz kullanıyordum, iki gün önce şarjı bitti şarj emtek için şarj cihazına bağladım, hiçbir tepki vermedi,ne şarj oluyor ne de bağlanabiliyor, konuyla ilgili çözüm öneriniz nedir? teşekkürler

 27. yener huz dedi ki:

  mi bileklik için servise ihtiyacım var. Şarj olmuyor.

  1. Emre dedi ki:

   Eğer cihazınızı sitemizden satın aldıysanız, ürün ile birlikte gelen garanti belgesi üzerinde isimleri ve adresleri yer alan teknik servislerimizden biriyle iletişime geçebilirsiniz.

  2. Maryellen dedi ki:

   Greetings. I actually did some net surfing and initiate this blog. I resolute sooner than something like a collapse of this blog present up and it is quite incredible.I clearly genuinely derive pleasure your welb.teiPerfectsy, the chunk of posting is in attest to the altogether finest on this genuinely usefulness even though subject. I added it and i

 28. Muhammed dedi ki:

  İyi günler ben mı bandımı aktif hale getiremiyorum 96013 hatası veriyor telefon

 29. selim y dedi ki:

  ben bu ürünü başka firmadan aldım. cihaz bozuldu. kşmselere ulasamıyorum. pişmanım aldığıma

  1. HiddeNKinG dedi ki:

   Elimizden gelen birşey yok üzgünüz bizden almış ürünler için 7/24 hizmet vermekteyiz.

 30. Fatih dedi ki:

  Esselamu aleykum. 2 gün önce sipariş verdim, ne zaman gelir

  1. Emre dedi ki:

   Sitemizden almış olduğunuz ürünler aynı gün içerisinde gönderilmektedir.

 31. Uğur Can Barlas dedi ki:

  Merhabalar, aynı bilekliği bende aldım Apple de kullanıyorum ama heart rate çalışmıyor ? Yardımcı olur Musunuz

 32. Muhammed Nur dedi ki:

  İyi akşamlar. Mi band 1s ne zaman stoklarda olur?

  1. Emre dedi ki:

   2 hafta içerisinden yeniden stoklarımızda olmasını bekliyoruz.

   1. Hollie dedi ki:

    Your’s is a point of view where real inliltegence shines through.

 33. Huseyin dedi ki:

  Mi 1s bandimi aldım ama sadece bilgisayarla mı şarj etmem gerekiyor? Mi powerbank im var onunla da şarj etsem bir sorun olur mu?

  1. HiddeNKinG dedi ki:

   Sorun olmaz fakat miband’ın çektiği akım az olduğu için belli bir süre sonra powerbank mibandı şarj etmeyi durduracaktır. Bu yüzden sağlıklı olan bilgisayar yada USB çıkış olan bir şarj adaptörü

 34. Hakan dedi ki:

  Arkadaş 1s olanı almış ama kolunu yuzune dogru yaklastırdıgonda ışık yanıp hedefe ne kadar kaldıgını gostermiyormus. Işık rengi de degismiyormus. Ekrana dokununca da titresim veya ışık ynmuyormus. Tanıtımlarda bunlar var ama 1s de mi yok. Mi bandın ilkini mi almak gerek? Ya da iphonedan kullandıgı icin mi? Ozrllikle kolunu yuzune getirdiginde yanmaması onemli benşm için. Bu ozellik yoksa ilk versiyonu alayım

 35. Sercan T. dedi ki:

  Merhaba arkadaşım başka bir siteden sipariş verdi fakat gelen ürün sadece beyaz ledlere sahip ve sms ve diğer uygulama alma bildirimleri 3 ile kısıtlı ( fakat biz örneğin whatsapp hiç çalıştıramadık ) kendi uygulamasını indirdik marketten fakat araştırırken izlediğimiz videolarla ürün kutu içerik olarak aynı ama bu bildirim konusunda farkları var. Ürünü ben beğendim fakat renkli led ve whatsapp bildirimlerini alabilceğim bir ürün istiyorum. Sizde ki fiyatı da daha cazip eğer bahsettiğim gibi bir ürünse sizdeki siparis vermek istiyorum. teşekkür ederim. iyi çalışmlar.

  1. Emre dedi ki:

   Birden fazla renk seçeneği olan Mi Band sadece ilk üretildiğinde piyasaya sürülmüştü. Artık üretilmiyor ve maalesef bulmanız çok zor.

   Kişisel düşüncem tek renge sahip olan 2. versiyon modelin çok daha kaliteli göründüğü yönünde. Her iki modelden de elimde var fakat her zaman için tercihim tek renkli olandan yana çünkü renkli olan model açıkçası sıradan bir çin malı ürün gibi duruyor fakat 2. versiyon çok daha kaliteli bir görünüme sahip. 🙂

 36. Can dedi ki:

  Selamlar,

  2 adet Mi Band (Heart Rate) aldim. Birisi LG 4 (Android 5) ile sorunsuz calisiyor. Digeri Sony Xperia Z5 (Android 6) ile Bluetooth cihazlarda gorunuyor olsa bile eslesemiyorlar.

  Bu sorunun nedeni nedir ?

  1. omer dedi ki:

   aynisi bugun basima geldi goruyor fakat eslesme olmuyor anlayamadim

 37. Emine dedi ki:

  Ben satın almak istiyorum ama bi türlü ulasamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 38. ZZZ dedi ki:

  Ben iPhone’a Mi Fit uygulamasını indirdim ancak sağ üst köşede “menü” çıkmıyor, bu yüzden kalp atışı ölçemiyorum… Ne yapabilirim bu konu hakkında?

 39. uğur dedi ki:

  app store uygulamasının işe yaramaması çok üzücü.
  android de bulunan menüler yok yani ıphone sağlık uygulamasından tek farkı bilekliğin kolunuz da olması
  uzun süredir bakıyorum ama halen bir güncelleme yok!
  bileklik rahat güzel ama app store uygulaması berbat…

 40. Hazal dedi ki:

  İyi günler , Mi band 2 ne zaman stoklarınızda olabilir?

  1. Emre dedi ki:

   Şu anda stoklarımızda Mi Band 2 bulunmaktadır.

 41. Emrah Türkoğlu dedi ki:

  Uyku verisi yok diyor telefon Lg V10 4 gündür kullanıyorum daha hiç uyku süresini göstermedi ayrıca alarmı çok başarısız sürekli titremiyor

  1. Bremen dedi ki:

   Hala aynı sorun var mı?

 42. Onur dedi ki:

  Miband 2 be zaman stoklariniza girer acaba?

  1. Emre dedi ki:

   Şu anda stoklarımızda, satın alabilirsiniz.

 43. can üstay dedi ki:

  merhaba mi bandı şarja taktım hiç bir ışık yanmıyor. şarj olmuyor. servisi var mı? nereye göndermeliyim? fatura istenecek mi?

  1. Emre dedi ki:

   Garantili olarak satın aldıysanız, satın aldığınız yer ile irtibata geçtiğinizde size servislerin adres ve telefonlarını vereceklerdir.

 44. ali burak dedi ki:

  slm, mi 4 g vardı ve miband 2 yi onla eşleştirmiştim şimdi 4c aldım ondan buna nasıl aktarım ve kurulum yapabilirim teşekkürler.

  1. Emre dedi ki:

   Mi Band verileriniz cihazda değil bulut alanında saklanmaktadır. Yeni cihazınızda Mi Band uygulamasını yükleyip, M Hesabınızla giriş yapmanız halinde veri kaybı yaşamazsınız.

   1. cem dedi ki:

    Merhaba,

    verileri ham veri olarak indirmemize izin veriyor mu?

    Mesela bilgisayara kayıt edip. excel de çalışmak gibi.

 45. ömer faruk dedi ki:

  Merhaba, ürünün türkçe dil seçeneği var mı?

  1. Emre dedi ki:

   Evet cihaz uygulamasında Türkçe bulunmaktadır.

 46. ilkay dedi ki:

  merhaba benım telefonum samsung not 3 ama ne yaptıysam eslesme olmuyor lütfen yardımcı olun cok tesekkur ederım

 47. Muhammed dedi ki:

  Uyku duzenlenemıyor açıl yardım

  1. Yasin dedi ki:

   Merhaba Muhammed bende de aynı sorun var sen bi çözüme ulaşabildin mi.

 48. Muhammed dedi ki:

  Hocam ben bu üründen gayet memnunum ama şöyle bir sıkıntım var 7. Günü olmasına rağmen şarjı 43 ürün ilk elime geçtiğindede bi 4 5 saat falan fullenmedi acaba bir sonraki şarjda bu problem çözülürmü

  1. Emre dedi ki:

   Bataryalar genellikle bir kaç tam dolum sonrasında gerçek performanslarına ulaşırlar. Dolayısıyla evet, muhtemelen düzelecektir.

 49. esat dedi ki:

  Bir yıldır sorunsuz kullandığım mi band cihazım 3-4 gün önce sürekli titreşmeye başladı sonrasında pili bitti tekrar şarj etmeme rağmen şu anda cihaz tutmamakta bir gün önce %97 şarj bir gün sonra %1 düşüyor . Telefon ile eşleşmiyor sadece şarj ederken telefon görüyor şarjdan çıkarıp cihazı bul dediğimizde titreşim vermiyor ne yapabiliriz.

  yardımlarınızı bekliyorum .

 50. Arif Uzel dedi ki:

  Değerli yetkili
  2015 yılında aldığım mi band kordonu çok kısa zamanda yırtılarak kullanılamaz oldu, Türkiye temsilciliği olunca yedek temin edebilirim veya Garanti çerçevesinde yenilenebilir diye size yazıyorum .Umarım bana yardımcı olursunuz. İşlerinizde başarılar dilerim
  Arif UZEL

  CİHAZ BİLGİ :1593610177 Sanırım seri numarası
  Adresim :Dilmen mahallesi şht Kenan şentürk sokak No:16 Erenler / SAKARYA

  1. Emre dedi ki:

   Eğer Mi Band’ınızı sitemiz üzerinden aldıysanız garanti dahilinde değiştirilip değişitirilmeyeceğinin incelenmesi için tarafımıza gönderimini sağlayabilirsiniz. Farklı bir kordon almak isterseniz alışveriş platformumuz üzerinden satın alabilirsiniz.

 51. Bülent Oğuz dedi ki:

  Merhaba Antalya’dan Bülent Mi Band 1s Sahibiyim ve Yaklaşık 1 Aydır Kullanmaktayım ve çok memnunum.
  Tek Şikayetim Orginal Yazılımda Witget Seçeneği Yok. Bir El Atın Derim Yazılım Olarak. Üçretli Aldığınız Uygulamalarda Örneğin Mi Band Tools’da
  Widget Uygulayabiliyorsunuz……

  1. Emre dedi ki:

   Cihazınız hayırlı olsun Bülent Bey. İsteğinizi geliştiricilere ileteceğiz.

 52. mustafa dedi ki:

  note 3 – 5.0 lollipop telefonumda mi band 2’yi bulunamıyor. bu soruna bir çözüm var mı?

 53. Mahmut dedi ki:

  Emre Selam,

  Xiaomi Mi Band satın almak istiyorum. Şirket çalışanlarımıza yeni yıl hediyesi olarak vereceğiz. Adetli alım için kontak bilginizi rica ediyorum.

  1. HiddeNKinG dedi ki:

   Alışveriş bölümümüzde telefon numaramız mevcut Mahmut bey

 54. tayfun kavasoğlu dedi ki:

  Merhabalar
  Cihazı yeni aldım ve yahoo hesabım ile kurulum yaptım. Ancak sign-in ekranında geçersiz kullanıcı adı diyor, ne yapabilirim ?

  1. tayfun kavasoğlu dedi ki:

   Kendim çözdüm. Telefonla yaptığım işlemi kabul etmedi, aynı işlemi bilgisayardan yaptım ve oldu.

 55. Emre dedi ki:

  Merhaba bende  bu saat yalniz şarjini kaybettim sizde bulunurmu nasil bulabilirim

  1. Emre dedi ki:

   Forumuzdaki alışveriş başlığında konu açarak elinde bulunan arkadaşlardan temin edebilirsiniz.

 56. Ozan dedi ki:

  Merhaba,

  2 sorum olacak:

  1. Adım oranını görebileceğim bir ışıklandırma olmuyor bende. Kolumu aşağı birkaç saniye sarkıtıp sonrasında 90° kaldırdığımda saat görünüyor. Bu bir arıza mıdır?

  2. Alarmı kuruyorum ve sorunsuz çalışıyor ancak titredikten sonra her 10 dk.da bir tekrar titriyor. 4-6 defa tekrarlıyor bunu ve bence bu çok rahatsız edici. Bunun bir çözümü var mıdır?

  Teşekkürler…

  1. Emre dedi ki:

   Cihaz uygulamasını indirip telefonunuza kurduktan sonra sizin için sorun olan ayarları değiştirebilirsiniz.

 57. Melike S. dedi ki:

  Öncelikle merhaba, ürünle alakalı bir sorum var. Ürün iPhone 7 (iOS 10) işletim sistemiyle uyumlu çalışabiliyor mu?

 58. meryem dedi ki:

  merhaba,

  aldigim miuband icin ilk kullanim icin olusturdugum kullanici adini hatirlamiyorum ,yeni yazdigim kullanici adi nedeniyle bir baska kullanici ile eslesmis o silinsin uyarisi cikiyor ve eslesme yapamadigim icin kullanamiyorum.destek ricasiyla

 59. ercan şafi dedi ki:

  windows phone 535 telefonum var. windows 10 yüklü durumda.

  xiaomi mi band 2 ile telefonum uyumlu çalışırmı?

 60. Can dedi ki:

  merhabaler. ürün 1 saat önce elime ulaştı . mi band 1s modeli . gelmeden önce uygulamasını kurup web sitesinden üye olup giriş yapmıştım lakin ürün geldiğinde ilk tanıtmayı denedim ama rnü görmedi bende şarjı yok heralde dedim şarja taktım ama hiç bir led yanmıyor şarja takınca vs cihaz bir tepki vermiyor . şimdi elime yeni ulaşan bu ürünü garantiyemi yollayayım yoksa değişim için geri mi yollayayım çünkü bozuk cihaz geldi anladıgım kadarıyla . yada bozuk mu nedir durum bir bilginiz varsa yardımcı olun lütfen 

  1. tolga dedi ki:

   aynısı banada oldu zorlamak gerekio biraz şarşda bırak sök tak calısıo bi sure dokunma sarjda kalsın zorlarsan calısacaktır emin ol

 61. Orhun dedi ki:

  Elimde mi band 1s var ve ne yaptıysam hangi uygulamayı ve hargi sürümünü yüklediysem led rengi değişmiyor sürekli 1.1 versiyonu olduğu için beyaz ışık var notification ayarlarından dolayı diyor nasıl düzeltirim

   

  1. Emre dedi ki:

   1s modelinde sadece beyaz renk ışık bulunmaktadır.

 62. Orhun dedi ki:

  Elimde mi band 1s var ne yaptıysam hangi uygulamayı yüklediysem led rengi değişmiyor sürekli 1.1 versiyonundan dolayı sadece beyaz led var notification ayarlarını değiştirinndiyor ne yapabilirim

  1. Emre dedi ki:

   1s modelinde sadece beyaz renk ışık bulunmaktadır.

   1. Orhun dedi ki:

    Peki bunu nasıl çözeriz veya çözebilirmiyiz

   2. Erkan dedi ki:

    Slm.eslesme hatasi aliyorum.daha once telefonuma bagliydi.ne olduysa oldu simdi eslesmiyor.mi band 2 modeli yardim

 63. Semih dedi ki:

  Merhaba, mi bandı sürekli bileğimize takıyor olmamız sağlığımız açısınd

 64. Semih dedi ki:

  Merhaba, mibandı bileğimizde takıyor olmamız uzun süreli olarak sağlığımıza zarar verir mi?

 65. tolga dedi ki:

  merhaba bende 1 olan modeli war kalp ritmi ölçmeyen ışık renkleriniş değiştirebiliyormuyuz

 66. Furkan dedi ki:

  Merhaba, hepsiburada üzerinden mi band aldım, şarj olmuyor. 14 günü de geçirdim ne yapmalıyım?

  1. Emre dedi ki:

   Satıcı ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

 67. MURAT E. B. dedi ki:

  Merhabalar; 01/11/2016 Perşembe gecesi, (Çarşambayı Perşembeye bağlayan gece) sabaha karşı 01 sıralarında bu internet sitesi üzerinden 3D yönlendirmeli olarak siparişimi (Xiaomi Mi Band I, 2 adet) verdim.

  Hemen ardından site, SMS ile sipariş no vb konusunda bilgilendirdi; aynı günün sabahında siparişimin paketlendiği, akşamüstü de kargoya verildiği konularında yine SMS ile bilgilendirildim. Siparişimi takiben yaklaşık 12-14 saat içerisinde kargolanmış ve her adımda bilgilendirilmiş durumdayım. elime ulaşmak üzere. Bu derece titiz çalışan bir site memnuniyet yarattı; gerçekten emeklerinize helal olsun. Adım adım gösterilen titizlik kalitenizi gösteriyor. Gösterilen bu titizlik nedeniyle mutfak robotu ihtiyacım olsa yine sitenizi açıp bakacağım; fiyatına bakmadan yine sizden sipariş vereceğim. 

  Müşteri kazanmak bu olsa gerek. (Trilyonluk büyük firmalar bu derece bilgilendirmede bulunmuyor). İşlerinizde bol kazanç ve sağlık dilerim. 

  1. Emre dedi ki:

   Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz.

 68. Ramazan yeşiltaş dedi ki:

  Abim de mi band var ama artık kullanmadığı için ben aldım uygulamadan çıkış yaptık kendi note 5 i me tanımlama yapamıyorum telefon bluetooth görüyor ekledim ama cihaz ekle detince mi uygulamasından mı 2 band ekleyemiyorum 

 69. Ahmet hekim dedi ki:

  merhaba, mi band 2 aldim mail sms arama bildiriminde bileklik titriyor fakat watsapp bildiriminde uygulamada tik acik olmasina ragmen titremiyor, iphone 6 plus kullaniyorum

  1. Emre dedi ki:

   Uygulama ayarlarından whatsapp için de bildirimleri açmanız gerekli.

   1. Opuzhan dedi ki:

    Tüm uyarıları açtım, ama whatsap, messenger uyarıları gelmiyo..  Yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar… 

  2. Furkan ballıkaya dedi ki:

   Hocam tel no bırakırmısın ehatssaptan bişey sorucam

   1. Alışveriş sitemizde ki telefon numarasından sorabilirsiniz.

 70. yuksel dedi ki:

  merhaba

  mi band 2 ile telefonun kamerasını kumanda edebiliyor muyuz?

 71. mustafa ali dedi ki:

  merhaba mi band 2 kullanıyorum.Dün telefonumu fabrika ayarlarına çevirdim.Mi Fit uygulamamı tekrar yükledim.Ancak daha önce telefon numaramla yaptığım girişi yapamadım.Tekrar aynı telefon numaramla kayıt yaptım.Mİ Fit kullanıma açıldı ancak bluetooth bağlantısı yapmadı farklı bi cihazda bağlı dedi; önce ondan çıkış yapın dedi.Şimdi giriş yapamıyorum.Napıcam yardımcı olurmusunuz?

  1. Must dedi ki:

   Daha once giris yaptigin oturumu acip orda eslesmeyi sonlandir var onu yap

 72. Yusup dedi ki:

  merhabalar, bende mi band 2 var, düne kadar sıkıntısız kullanıyordum, bugün sabah kalktım mi fit uygulamasına güncelleme geldi, güncelledikten sonra mi bandı'mı telefonuma bağlayamadım, uygulamayı sildim eski sürüm mi fit uygulamasını yükledim olmadı, başka telefona bağlamaya çalıştım yine olmadı, napmalıyım?

 73. melis dedi ki:

  Merhaba,

  Bugün itibari ile kullanmaya başladım fakat adım sayma özelliği çok hassas. Oturduğum zaman bileğim hareket ettiğinde adım olarak sayıyor ve gereksiz adımları silemiyorum.

 74. Furkan ballıkaya dedi ki:

  Merhaba ben eski hesabımı unuttum ve bulamıyorum saati yeni telefonuma bagladıgımda başka bir cihazla eşleşmiş diyor uygulamayı eski telefonumdan silsem sorun düzelirmi yoksa ne yapmam gerek ?

  1. Uygulama içine girerek eşleştirmeyi sonlandır demeniz gerekmektedir.

   1. Furkan dedi ki:

    Hocam diğer telefon yani kayıtlı oldugu telefon kayıp oldu üyelik felan hatırlamıyorum ne yapıcam bileklik elimde ama eski telefona bağlı eskiye dahi hiçbirşey yok

   2. ahmet dedi ki:

    uygulamanın içinden eşleşme sonlandırılamıyor. not 5

    1. Wi-Fİ bağlantı ile deneyiniz.

 75. Hurşit dedi ki:

  Ben cihazı 2. El olarak aldım ama diğer eşleşmeyi iptal edin diyor bunu da yapamıyoruz malesef başka yolu yok mudur reset gibi?

  1. Emre dedi ki:

   Cihazların çalınmaması, çalınan cihazların kullanılamaması için getirilmiş bir güvenlik önlemidir. Satın aldığınız kişi ile irtibata geçip hesabını kaldırmasını istemeniz gerekiyor.

 76. Furkan dedi ki:

  Merhaba iyi günler ben üyeligimi unuttum ve eskiye dahil hiçbirşey yok ama mi band elimde eski bilgilerimi hatırlamıyorum şifremi unuttum felan diyemiyorum yani hesabımı bulamıyorum yeni cihazımla bandı eşleştiricem fakat eski üyeligimde kayıtlı onu nasıl iptal edicez eski üyeligimi bulamıyorum napıcam bi yardım edin

 77. Yunus Emre Çelebi dedi ki:

  Mi band 1s beyaz ledli. Model tele h
  Görmüyor şarjını fulledim görmüyot acil yardi

 78. Yasin dedi ki:

  Mi band 1s kullanıyorum. Haftada 2 yada 3 gün uyku takibi yapmıyor. Tüm herşey güncel. Uyuyorum uyanıyorum uyku verisi yok diyor. Çözümü ve sebebi hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.

 79. Kamil derya dedi ki:

  Alarmları uygulamadan kaldırdığım halde saatten kalkmıyor hiç alarm olmadığı halde saat eski alarmları yine çalıyor neden acaba

 80. K. derya dedi ki:

  Mi band 2 kullanıyorum alarmları uygulamadan kaldırdığım halde saatten kalkmıyor alarm saatte kurulu kalıyor ve çalıyor senkronizede ediyorum gene de aynı ne yapmalıyım

  1. Emre dedi ki:

   Forumumuzda benzer sorun yaşayan kişilerden destek alabilirsiniz.

 81. hasan aydoğan dedi ki:

  Merhabalar ben de Mi Band aldım. Almadan önce bildirimlerde uyarı verilecek diye okudum öyle aldım. Geldi kullanmaya başladım fakat sadece Wechat ve Sağlık uygulamaları için bildirim veriyor. Whatsapp, iMessage gibi uygulamalara ait bildirimleri de bildirmesini istiyorum. Çünkü ben wechat kullanmıyorum. iPhone 6s kullanıyorum. dönüş yapılırsa sevinirim.

  1. ibrahim göçer dedi ki:

   mi band sağlık uygulması ile uyumlu çalışıyormu?senkronizasyonda sıkıntı yaşamıyor değil mi?

 82. Hulya dedi ki:

  Merhaba. Mi bandimi yeni aldim. Fakat uygulamayi aktif etmeye calisirken birden fazla hesap actim sanirim. Fakat cihazi eslestirme butonuna bir kez bastim ve ilk eslestirmede baska bir kullanici ile eslesmis diyor. Eslesme uygulamada nasil sonlandirilabilir. Yardim lutfen. Ya da acilan hesaplar nasil kapatilabilir?

  1. Srn dedi ki:

   Merhaba
   Aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Sorunu çözdüyseniz paylaşabilir misiniz acaba?

 83. Mahir dedi ki:

  Merhaba AliExpress’ten Mi Band 2 satın aldım. Verileri bi süre sonra eşleşmemeye başladı uygulamayı sildim yükledim. Şimdi eşleme yapamıyorum. Eşleşme bugta kaldı. Eşleştik telefonla senkron da olmuyor. Okuma da yapmıyor. Eşleştirme de yapamıyorum. Bandın içindeki yazılımı resetlemenin bir yolu yok mudur?

 84. CAFER dedi ki:

  merhaba cihazı eşleştirdigim telefonu sattım yardım

 85. mevlüt dedi ki:

  Merhabalar. Mi band’i havuzda yüzerken kullanmak istiyorum. ip67 sertifikası 1 metre ve üzeri için yarım saat dayanıklı diyor. Ben her yüzüşümde yaklaşık 1 saat civarı yüzüyorum. Bunun için kullanmam uygun olur mu? Bu yönde kullanan var mı? teşekkürler

 86. Ozgur dedi ki:

  Sarj aletim.kayboldu nereden twmin edebilirim

 87. Ali Ahmet Karlı dedi ki:

  Xiaomi Mi Band 1S with Heart Rate Sensor ‘ım iPhone 6 plus ımla eşleşmiyor. Cep telefonumdan mi band uygulamasına bağlanmaya kalktığımda, uyguluma “couldn’t sign in” diyor. Ayrıca telefonun bluetoothunda da cihaz görünmüyor.

 88. melek ağkoç dedi ki:

  ben de telefonum bozulunca başka aygıtlara eşleştiremedim ne yapmalıyım teşekkürler

  1. Emre dedi ki:

   Yeni cihazınızda Mi Hesabınızla oturum açtıktan sonra Mi bandınız ile bağlantıyı sağlayabilirsiniz.

 89. orhan dedi ki:

  miband 2 başka biri adına eşleştirildi. resetlemeyi nasıl yapabilirim?

 90. Fatih dedi ki:

  Miband 2 nabiz olcmuyor nereye bas vurcam servisiniz varmi ankarada

 91. Lale Aslan dedi ki:

  Merhaba,

  Mi band’ı 2-3 ay oldu alalı, sorunsuz kullanıyordum; fakat son 2 gündür nabzımı ölçmüyor. Nasıl teknik destek alabilirim?
  Teşekkürler,

 92. selim dedi ki:

  ios 10 ile mi band 2 çağrı ve bildirimler çalışmıyor çözümü nedir

 93. Hülya dedi ki:

  Merhaba, 19 gündür akıllı bileği kullanıyorum. Uyku duzenini nasil ölçüyor bunu öğrenmek istiyorum. Dikkat ettim gün içinde uyuduğumda hiç görmüyor.

 94. Ersen dedi ki:

  Merhaba telefondaki uygulamaya güncelleme geldi oturum aç uyarısı verdi hesap oluşturup oturum açtım fakat bileklige telefondan baglanamiyorum tel kapatıp açtım,bluetooth kapatıp açtım olmadı.bluetooth bağlantı ayarlarından bağlantı oluyor fakat uygulamadan bilekligi görmüyor nasıl yardımcı olursunuz şimdiden teşekkürler.

  1. Emre dedi ki:

   uygulamayı yeniden güncelleyiniz.

 95. Dilek dedi ki:

  Mi band programinda sorun var. Ag bağlantısı hatasi veya oturum açılmadı mesaji veriyor.giriş yapamıyorum

  1. Wifi ağı üzerinden bağlanmayı deneyiniz bağlantı hızınız yavaş olabilir.

 96. Kayserili dedi ki:

  Bugün mi band 2 akıllı bileklik aldım akıllımı değilmi anlayamadım çünki ios 10.3 de mi fit uygulamasında oturum hiç bir şekilde açılmıyor bin bir türlü yol denesemde olmadı acilen güncelleme getirmelisiniz uygulamaya aldığıma alacağıma pişman oldum.!!!!!

  1. Emre dedi ki:

   Uygulama güncellemesi yayınlandı. Güncel uygulamayı kurabilirsiniz.

 97. yusuf sevik dedi ki:

  iyi günler mi band 2 var uzun süredir kullanıyorum fakat bağlantı sorunu yaşamaya başladım mi band’a nasıl format atabilirim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 98. suat dedi ki:

  kullanıcı adı istiyor oturum actıktan sonra, hesabı olustururken kulanıcı adı diye birsey yoktu ki, nasıl yardımcı olabiliriz, teşekkürler.

  1. Emre dedi ki:

   HEsap oluştururken kullanmış olduğunuz mail adresini, telefon numarasını veya Mi Hesabı ID numarasını girebilirsiniz. Ya da en.miui.com adresinde mail adresiniz ile oturum açarak kullanıcı adınızı oluşturabilirsiniz.

   1. emir dedi ki:

    slm mi band aldım fakat note 3 ile eslestıremıyorum yardımcı olurumusunuz..

 99. Mücahit dedi ki:

  Xiaomi mi band 2 aldım. Mi fit uygulamasını indirdim cihazı eşleştirdim ama uygulamayı açtığımda bileklik güncellenemedi hatasını alıyorum sürekli. Telefonum LG G2 32 GB

  1. Emre dedi ki:

   Play Store üzerinden Mi Fit uygulamasını güncelleyip yeniden deneyiniz.

 100. Murat gur dedi ki:

  Merhaba mi fit 2 aldım ancak cihaz ile Telefonumu birbirine baglayamiyorum.iphone 7 de bluetooth da görmüyor samsung k zoom da ise bluetooth da görüyor ancak mi fit programı ile baglayamiyorun yardım edin lütfen

 101. Beste dedi ki:

  Merhaba ben uyku Yayarlarini yoMiyorum ya şuan dan önce ya şuan dan sonraya ayarlayın gibi şeyler diyor saatleri doğru girdiğim halde hiç bir şeyi kabul etmiyor

  1. Emre dedi ki:

   Sorununuzu daha açık ve anlaşılır bir şekilde yazabilirseniz yardımcı olmaya çalışalım…

   1. Beste dedi ki:

    Merhaba
    Cihazdaki uyku ayarını yapamıyorum
    Girdiğim hiç bir saati kabul etmiyor ve ya suan dan daha önce olmalı yada uyanma saatinizden daha sonra olmalı gibi seyler çıkıyor her saati demedim fakst hiç birini kabul etmedi nasıl yapmam gerekiyor

 102. fahri dedi ki:

  merhaba, ürün çok güzel çalışıyordu çok memnundum fakat telefonum değişti ve uygulamayı tekrar yüklemek zorunda kaldım.kullanıcı adı şifre istediğinde hatırlamadığım için şifremi unuttum dediğimde sistemde mevcut kullanı yok dedi.bende bu kez e-mailim ile kayıt oldum ama şimdide uyguma bilekligi tanımıyor.
  sanırım hala eski uygulama üzerinden çalışıyor..yardımcı olabileceğiniz bir durum varmı

  1. Emre dedi ki:

   Bilekliği kullanabilmeniz için eski kullanıcı adınızla giriş yapmanız gerekli. Bileklik üzerinden eski hesabınız silinmeden farklı kullanıcı adıyla bağlanamazsınız.

 103. Duygu dedi ki:

  Sayın yetkili,mi band ürnünü ilk aldığımda samsung cihazımla eşleştirme yaptım ve kullandım.
  Şuan cihazimi değiştirdim, iphone 7 plus aldım,ancak telefonum bilekliğimi görmüyor.
  Sanırım ipohe 7 plus için sürüm eşleştirmesi yok.
  Bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz ?
  Teşekkürler,
  İyi çalışmalar.

  1. Emre dedi ki:

   Ürünü yeni cihazınıza tanıtabilmeniz için öncelikle eski cihazınızdan çıkış yapmanız gerekiyor.

 104. Duygu dedi ki:

  Eski cihazımdan çıkış yaptım.
  Hatta uygulamayı sildim.
  Yeni cihaza tanıtabilmem için bilekliğimi nasıl resetleyebilirim ?

 105. ERSEN dedi ki:

  Merhaba bilekligi 3-4 ay kadar önce aldım gayet memnunum fakat uygulamaya güncelleme geldikten sonra uygulamaya giriş yapabilmek için oturum aç uyarısı vermişti oturum açtım sonra bileklikle eşleşme yapılamıyor uyarısı veriyor ne yapmalıyım telefonla bilgi verebilirseniz numaram 5337471225

 106. Irmak dedi ki:

  Iphone 6S plus la uyumlu mu acaba

  1. Emre dedi ki:

   Evet uyumludur.

 107. Deniz can yüksel dedi ki:

  Xiaomi mi band var bende ama sarj aletini kaybettim xiaomi mi band 2 sarj aletini kullansam sorun olur mu uyar mı

  1. Emre dedi ki:

   Maalesef kullanamazsınız.

 108. Ugur dedi ki:

  Ürünü yeni aldım ama bi türlü eşleştirme yapamıyorum.ne denediysem olmadı.telefonum cihazı görmüyor.iphone 6s.yardımcı olursanız sevinirim

  1. Emre Kilciler dedi ki:

   App Store üzerinden Mi Fit uygulamasını yüklediniz mi?

   1. Ümit dedi ki:

    Lg g2 model telefonum var. Google playden Mi Fit uygulamasını isimle arayarak ve garanti belgesinde ki QR kodu okutarak telefona indirdim. Kurdum. Üye oldum. Fakat bir türlü bağlantı kuramadım. Telefonum bluetooth 4.0. destekliyor ve Android 5.02 yüklü.

 109. Öner dedi ki:

  Merhaba miband2 bileklik kullaniyordum fakat TLF servise verdim reset lenince TLF tekrardan mi bandı uygulamasını şifremi unuttum ve giremiyorum farklı hesap açtım ama olmadı bileklik elimde kaldı . Servis noktası varsa oraya gideyim yada Varmı bir çözümü. Lütfen çaresiz kaldım yetkililerden cvp bekliyorum.

  1. Emre Kilciler dedi ki:

   Güvenlik önlemleri nedeniyle sadece eski kullandığınız Mi Hesabınız ile bilekliğe bağlanabilirsiniz.

   1. Beste dedi ki:

    Peki eski hesap bilgilerimize erişemez isek ne olacak? Benim giriş yapabileceğim 2 mail adresim var ama kabul etmiyor üyelik yok diyor şuan eşleşme yapamıyorum ?

 110. Ümit dedi ki:

  Merhaba

  Geçen hafta Hepsiburada dan MIBand 2 model bileklik aldım. Cihazı bir türlü LG G2 telefon ile eşleştirip bağlantı sağlayamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

  1. Emre Kilciler dedi ki:

   Google play üzerinden Mi Fit uygulamasını yüklediniz mi?

   1. Ümit dedi ki:

    Evet yükledim. Bluetooth açıyorum. Telefon miband2 yi buluyor fakat uygulama eşleştirmiyor. Ne yaptıysam olmadı.

 111. egemen dedi ki:

  iphone 5 c ile uyumlumu ?

 112. ezgi dedi ki:

  Merhaba benim bazı sorularım olcakti.
  1. Mi bandin ekranında saat ve kalori vs gözüküyor mu yoksa telefona mi bakmaliyim
  2. LG g4 le bağlanabilir
  Ve sizce mi band mi mi band 2 mi daha iyi olur karar veremedim d şimdiden teşekürler

 113. Beste dedi ki:

  Merhaba hepsiburada.com üzerinden mi babd 2 cihazı satın aldım ama cihaz ilk başka iphone 6s cihazıma bağlanabilirken kısa süreli kullanmama ve şarj bitmesi sonucu tekrar şarj ettiğimde cihazım ile eşleşme yapamıyor. Konu hakkında desteğinizi rica ederim

 114. Büşra dedi ki:

  Bilekliğimi yaklaşık 1 ay boyunca kullandım, ardından çıkardım ve 1 ay boyunca kullanmadım. Dün şarj ettim fakat şu an iphone cihazım hiçbir şekilde bilekliğimi görmüyor ne yapabilirim?

 115. yunus emre dedi ki:

  iphone 6s kullanıyorum bilekligim titresim saglamıyor kurulum eslestirme saglandı sadece bildirim gösteriyor titresim saglamıyor nasıl yapabilirim bi androit cihaza baglayıp ondan sonra mı iphoneyle eşlestirmem lazım yaardımcı olur musunuz bu arada yeni çıkan 2 çihaz

 116. engin dedi ki:

  mifitim artık telefonum ile eşleşmiyor sebebini ise şu uyarıyla veriyor: mifit cihazınız başka bir cihazla eşleşmiş olduğunu ve önce o eşleşmeyi kaldırmamı istiyor oysa ben mifit cihazımı başka bir telefonla eşleştirmedim hiç ne yapmam gerekir?

 117. Onur MUMCU dedi ki:

  Asus zenfone 5 ile mi band 2 ye bağlanma sorunu yaşıyorum yalnızca telefonu yeniden başlattığımda ilk on-onbeş saniye içerisinde bağlanabilirsen bağlanabiliyorum. Daha sonra çok denememe rağmen bağlanamıyorum her seferinde olmasa da çok deneme yaptığımda wifi den de kopma sorunu yaşanıyor ve telefon çok ısınıyor. Sorunun telefonda olduğunun farkındayım ama yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

 118. Natali dedi ki:

  Merhabalar, mi band 2 bilekliğinden almayı düşünüyorum ama birşey kafamı karıştırdı bazı arkadaşlar telefonlarına format atıkttan sonra tekrar eşleştirme sorunu yaşıyormuş yada telefonu değiştirdiklerinde başka telefona nasıl eşleştirme yapılıyor. Yani ben aldığımda eşleştirme sorunu yaşarım diye endişileniyorum.

  1. Suheda dedi ki:

   Format atmadan önce eşleştirmeyi kaldırıp sonra format atarsanız problem yaşamazsınız fakat eşleştirme devam ederken format atıldığı taktirde problem yaşanabilir

 119. Emel dedi ki:

  Esimde ve bende bileklik var. Ayni zamanda sarj ediyoruz benimki daha cabuk bitiyor. Bir sorun mu var benim bilekligimde?

  1. Daha akit kullanıyor iseniz bu normal bir durumdur

 120. Orhan K. dedi ki:

  Az önce kapalı paket olarak gelen ürünü eşleştiremiyorum, Başkası tarafından eşleştirilmiş, o eşleştirmeyi sonlandırıp tekrar deneyin şeklinde uyarı veriyor. Satıcı firma hepsiburada, muhtemelen iade alınan bi ürünü bana gönderdiler. Bunu resetlemenin bir yolu varmı ?
  Şuan Notify & Fitness for mi band uygulaması ile ancak kullanabiliyorum 🙁 Mi fit kabul etmiyor.

  1. Emre Kilciler dedi ki:

   Maalesef yok. Vakit kaybetmeden cihazı iade etmenizi tavsiye ederim size kullanılmış ürün satmışlar.

 121. KUBRS dedi ki:

  Merhaba,
  Samsung note4 cihazım mi band ile eşleşmiyor. bir çok forumda uygulama sürümü ile alakalı olabileceğini okudum fakat sorunu çözemiyorum,
  yardımınızı rica ederim.

  1. Emre dedi ki:

   Ekibimiz tarafından hazırlanmış olan forumumuzdan indirebileceğiniz Mi Band uygulamasını deneyebilirsiniz.

 122. genc dedi ki:

  Ayarlardan dokunma tuşunu iptal etmiştim kolumu çevirerek bakıyordum . Telefonumu değiştirdim .dokunma tuşu çalışmadığı için yeni telefonum ile eslestiremiyorum . Mi bant imi nasıl fabrika ayarlarına dondurebilirim.

  1. Emre dedi ki:

   Diğer cihazınızda yer alan uygulama ile bileklik bağlantısını kesmeden yeni cihazınızla eşleştiremezsiniz.

 123. sefa aykut dedi ki:

  mi band 2 kullanıyorum ama ürünü eski hesabımdan kaldırmadan telefon değişikliği yaptım ürünü yeni cihazım ile eşleştiremiyorum çünkü hesabımı hatırlamıyorum ne yapmalıyım bu durumda yardımcı olabilirmisiniz

  1. Emre dedi ki:

   Maalesef yardımcı olamayız. Blekliğinizde tanımlı olan hesaptan çıkış yapılmadan yeni bir cihaz kabul etmeyecektir.

 124. Selin dedi ki:

  Sony Xperia S kullanıcısı olarak Mi Band 2 aldım. Mi Fit uygulamasını yüklemeye çalıştığımda “cihazınız bu sürümle uyumlu değil” mesajı alıyorum. Mi Bandı başka bir uygulama ile kullanmam mümkün mü? Değilse eski sürümlere uygun bir mi fit linkiniz var mı? Ya da telefonda nasıl bir değişiklikle Mi Fit uygulamasını yükleyebilirim. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

  1. Emre dedi ki:

   Forumumuzda yayınlanmış olan eski sürüm Mi Fit uygulamalarını deneyebilirsiniz.

 125. Suheda dedi ki:

  Merhaba, uyku algılama mümkün değil şuan ve gördüğüm kadarıyla mi band 2 çıktıktan sonra mi band uyku modu problemi yaşayan arkadaşlar cevap alamamışlar. Mi band için uyku modunun algılanmaması ile alakadar destek olabilirseniz gerçekten çok seviniriz. Eğer “artık mi band olmuyor bu uygulama sürümünde uyumluluk söz konusu değil, mi band 2 almanız lazım bu veriler için” diyorsanız da açık bir lisanla ifade ederseniz çok yardımcı olmuş olursunuz. Teşekkür ederim 🙂

  1. Emre dedi ki:

   Yeni sürüm Mi Fit uygulaması ile Mi Band 1 ve 1s versiyonları tam anlamıyla uyumlu çalışmıyor. Eski sürüm Mi Fit uygulamalarını deneyebilirsiniz ancak sizin de söylediğiniz gibi Mi Band 2 almanız daha sağlıklı bir çözüm olacaktır.

 126. osman zafer dedi ki:

  Merhaba
  Mi band 2 cihazım iphone 5 telefonumla eşleşmiyor.
  Müşteri hizmetleri ile irtibata geçin diye uyarı veriyor.
  Daha önce başka bir telefonla eşleştirmiştim bu yüzden mi sorun yaşıyorum.

  1. Emre dedi ki:

   Evet. Diğer cihaz ile eşleştirmeyi kaldırmadan yeni bir cihazla eşleştiremezsiniz.

 127. behçet dedi ki:

  mi band 2 aldım iphone 6 kullanıyorum bluetotla eşleştirdim ama mi fit uygulamasından bilekliği eşleyemiyorum yardım edin lütfen

 128. Sercan dedi ki:

  Merhaba, bilekliğimi hiç sorunsuz kullanmaktaydım ancak telefonumu değiştirdim. Yeni telefonumla eşleşmiyor. Ne yapmam gerek acaba? Teşekkürler

  1. Emre dedi ki:

   Eski telefonunuz duruyor ise öncelikle o telefondaki Mi Fit uygulamasından çıkış yapmalısınız. Aksi halde bilekliğinizi yeni bir cihazla eşleştiremezsiniz.

 129. yılmaz dedi ki:

  cihazı iphone 6 telefonum ile eşleştiremiyorum…yardım lütfen…

 130. Nuri dedi ki:

  İyi günler ben bir yurt dışı gezide mi band2 aldım yaklaşık 3 ay kullandım sıkıntısız ama sonra bir kerede kapandı açılmadı ne yapmam lazım bilgi verirseniz sevinirim iyi çalışmalar

 131. Derya genç dedi ki:

  Telefon ile bilekliğim eşleşmiyor yardım eder misiniz

 132. Meltem dedi ki:

  Iphone se tlf nunla eşleşme sağlayamıyorum (önceden başka bi tlf bağlıydı )o tlf dan kaldırıp kendime tanımladım fakat eşleşme sağlanmıyo ne yapmalıyım

 133. Lale Aslan dedi ki:

  Teknik servislerinizin adreslerini öğrenebilir miyim lütfen? Teşekkürler

 134. Esra dedi ki:

  İyi gunler. 1,5 ay once aldığım Mi Band 2 bileklik artık ölçümleri doğru yapmıyor. Adımları çok fazla gösteriyor. Bunun nedeni nedir? Daha önce hiç böyle bir sorun olmamıştı.

 135. Furkan uysal dedi ki:

  Merhabalar, Bluetooth eşleşmesi yapamıyorum. Artı. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçin diye telefon uygulamasında bilgi paneli çıkıyor yardımcı olur musunuz?

  1. Emre dedi ki:

   Daha önce başka bir cihazla eşleştirmiş miyidiniz?

 136. Özlem Özkalaycı dedi ki:

  Uyku takibini nasıl ayarlayabilirim, teknik servis telefonu verebilir misiniz

 137. MÜCO23 dedi ki:

  SELAMLAR; Mİ 2 BAND KULLANIYORDUM. SİM KART DEĞİŞİKLİĞİ OLDUKTAN SONRA TELEFONDAKİ YAZILIMLA BAĞLANTI SAĞLAYAMADI. NE YAPILABİLİR. BİLGİ RİCA EDİYORUM.

 138. Bgm gnrd dedi ki:

  Merhaba,
  Mi band 2 yi eşleştirdiğim telefonum çöktü, yeni telefonda ise mi band 2 yi eşleştiremiyorum. Sanırım eşleştirmeyi kaldirmadigim için oluyor. Yardımcı olabilir mısınız?

  1. Emre dedi ki:

   Yeni telefonunuzda eski mi hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor.

   1. hande dedi ki:

    merhaba ben yeni telefonumla eski mi fit hesabımla giriş yapmama rağmen eşleşmiyor telefonum I Phone 6s lütfen yardımcı olun :((

    1. Herhangi bir hata alıyor musunuz.

     1. hande dedi ki:

      “Eşleştirilemedi müşteri hizmetleri ile iletişime geçin” yazıyor önceki telefonumdan eşleştirmeyi kaldırdım uygulamadan çıkış da yaptım eski hesabımla yeni telefondan giriş de yaptım fakat yinede telefonum bilekliği görmüyor ne yapmam lazım acaba ?

 139. bgm gnrd dedi ki:

  Merhaba,
  Eski telefonum çöktü ve yeni telefon almak durumunda kaldım. Mi fit uygulamasında eşleştirmeye çalışıyorum fakat eski telefondan eşleşmeyi kaldırmadığım için hata alıyorum. Eski telefon hiç açılmadığı için eşleştirmeyi telefondan kaldırmam mümkün değil. Başka bir yerden eşleşmeyi kaldırmak mümkün mü?
  Teşekkürler,

  1. Emre dedi ki:

   Yeni telefonunuzda eski eşleştirilmiş olan mi hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor.

   1. bgm gnrd dedi ki:

    Malesef yeni bir hesap oluşturup denediğimde de müşteri hizmetleri ile iletişime geçin diyor.

 140. Konuralp dedi ki:

  Selam annem de bu bileklikten var uygulama güncellemeden önce çalılan alet şu anda eşleştirilemiyor. Ne yapmamız gerekiyor?

 141. BAHADIR BAŞER dedi ki:

  Kolay gelsin iyi çalışmalar.Telefon ile bağlantı kuramıyorum ne yapabilirim.ıphone 7

 142. Dilek dedi ki:

  Merhabalar. Kardeşim ile aynı anda mi band almıştık ancak onun şarjı 1aydan fazla dayanırken benim mi band ımı hergün şarj etmem gerekiyor.(uygulamalardan sadece saat ve adım sayarı kullanıyor ve Bluetooth daimi kapalı olmasına rağmen) bunun nedeni nedir? Sonrasında ise ben daha sık kullandığımdan mi band ları kardeşim ile değiştirdik. Farklı bir e posta ile mi band uygulamasına tekrar kayıt oldum ancak cihaz eşleşmesi yapmıyor ve müşteri hizmetleri ile iletişime geçin uyarısı veriyor. İkiside bizim için can sıkıcı problem. İki sorun için çözüm öneriniz nedir? İyi çalışmalar.

  1. Emre dedi ki:

   Merhaba,

   Mi Bandınızı farklı bir cihaza bağlamak için öncelikle diğer cihaz ile bağlantısını sonlandırmalı ve Mi Hesabından çıkış yapmanız gereklidir. Şarj konusunda ise cihazınızla ilgili bir problem gibi görünüyor. Satın aldığınız yerin anlaşmalı olduğu teknik servise yönlendirmenizi tavsiye ederim.

 143. Hamza dedi ki:

  Merhaba ben yaklaşık 8 aylık mi band 2 kullanıcısıyım ama son 2 aydır telefondaki uygulama cihazımı eşleyemiyor ve müşteri hizmetlerine yönlendiriyor bunun için yeni hesap bile açtım ama bir şey değişmedi yardım edermisiniz

 144. Furkan sönmez dedi ki:

  Merhabalar öncelikle. Şuanda mi band1 kullanıyorum telefonum ise iphone 5s aramalar hariç bildirim alamıyorum. Uygulama bildirimi almam için ne yapmalıyım ?

 145. Özge dedi ki:

  Merhaba telefonum ıphone 5 se daha önceden mi fit hesabım vardı fakat Bluetooth un açık olmasına rağmen eşleşme yapamıyorum

  1. Hesabı kaldırıp tekrar kurmayı deneyiniz.

   1. Tuğçe dedi ki:

    Miband 2 sürekli titriyor bildirim olmaksızın. Ne yapabilirim ?

 146. Yiğit dedi ki:

  Mi Band 2 ile yakınına gelindiğinde, Iphone 6s’in ekran kilidini otomatik açmak mümkün mü? Forumlardan gördüğüm kadarıyla, ios bluetooth ile ekran açmaya izin vermiyormuş.

  1. Maalesef IOS için bu bilgiye sahip değilim. IOS kullanıcısı olmadığımız için

 147. BURÇAK dedi ki:

  Cihazı alalı 6 ay oldu, birkaç kullanmayıp tekrar kullanmaya başladığımda cihaz yanlış ölçmeye başladı. Nasıl düzeltilebilir?

  1. Güncellemeleri denetleyiniz.

 148. Kübra dedi ki:

  Merhaba benim bilekliğim gevşediği için cihazı 850 metrelik bir alanda yürürken düşürdüm. Çok aramama rağmen bulamadım. İos kullanıcısıyım bu arada, bilekliği bul sekmesi aktif değil bilekliği bulamıyor uygulama. Cihazımı bulmanın bir yolu var mıdır?

  1. Emre dedi ki:

   Cihazınızda GPS bulunmadığı için uzaktayken bağlantı kurmanız mümkün değil ancak 10m yakınlaştığınızda bluetooth ile bağlanabilir. Aynı güzergahta tekrar yürüyüş yaparak ve yürüyüş esnasında bilekliği bul bölümünü kontrol ederek bulabilirsiniz.

 149. Ebru dedi ki:

  Merhaba xiaomi mi band bilekliğimin şarjını kaybettim nerden bulmam mümkün bilen varsa yazsın lütfen

  1. Emre dedi ki:

   Sitemizin alışveriş bölümü üzerinden temin edebilirsiniz.

   https://market.miuiturkiye.net/mi-band-2-yedek-sarj-aleti

 150. Çağrı dedi ki:

  Yeni aldığım mi band 2 akıllı bileklik nabız ölçümünü ya 40 altı yada 120 üstü gösteriyor. Ofiste kullanan 4 kişininkini denediğimde 70 lerde değer veriyor. Nabız ölçerken Alt kısımda yanan ışık benimkinde sabit yanarken arkadaşlarımınkilerde pırpır şeklinde yardım lütfen

 151. merve dedi ki:

  merhaba benim 2 gün önce spor salonunda saatim çalındı. telefonumdan hesabımdan cıkıs yapmadım. ama bluetooth ile bağlanamadığım için konumunu bulamıyorum.. bulabilmemin baska bir yöntemi var mı 🙁

  1. Emre dedi ki:

   Maalesef yok. Mi Band modelinde bağlantı seçeneği olarak sadece Bluetooth bulunuyor ve Bluetooth menzili yaklaşık 10 metredir. Bilekliğinize 10 metre yaklaşmadan bulamazsınız. Diğer yandan hesabınızdan çıkış yapmadığınız için bilekliğinizi çalan kişi de kullanamayacaktır.

 152. selin dedi ki:

  merhaba mi band hamileyken kullanılabilir mi?

 153. murat dedi ki:

  merhaba mi s1 bileklik var ilk ışık sürekli yanıp sonuyor telefon cıhazı bulamıyor sarjda takılıykende aynı ışık yanıp sonuyor şarjdan cıkarıncada bileklik daha yeni baglantı kurdu güncelledi baglantı koptu bu şekilde kaldı sorun nedir acaba

 154. Osman dedi ki:

  Samsung telefonumda Android 5.1.1 sürümünü kullanıyorum.Bileklikle uyumlu mu acaba?Teşekkürler.

 155. Burak dedi ki:

  Bugün bir mı2 band aldım ama hiç açılmıyor şarj almıyor bilmediğim bişey mi var

 156. furkan dedi ki:

  bugün aldim ürünü. fakat mi fit uygulamasina giriş yapamiyorum. oturum acilamadi diyor. iphone 6s kullaniyorum.

 157. barıs dedi ki:

  merhaba mi band 2 kullanıyorum s9+ ingilizce kullanımda arayan ve mesaj atan isimler ekranda cıkıyor ama dil türkçe olunca arama sırasında buyuk telefon gozukuyor. nasıl bi çözüm var bunun için. Şimdiden teşekürler.

 158. Kenan dedi ki:

  Mi marka akıllı saatimin şarj aletini kaybettim antalyada bulamıyorum burdaki bayinizi öğrenebilirmiyim

  1. Emre dedi ki:

   Maalesef Antalya’da yetkili bir satış noktamız bulunmuyor.

 159. Hamit OĞuz dedi ki:

  Merhabalar,
  Yeni bir MiBand 3 aldım. Bir videodan yararlanarak Çince’den İngilizceye çevirmek istedim.
  Iphone kullanıcısıyım. Videoda MI HR uygulaması üzerinden dil seçeneği değişti. Ancak benim bilekliğimde ingilizce olara ” Uygulama güncelleniyor” yazısında takılı kaldı.
  Tekrar kullanabilmem için ne yapmam lazım.
  teşekkürler,

 160. Ali dedi ki:

  Mi saatim şarj olmuyor sebebi nedir?

  1. Emre dedi ki:

   Biraz daha ayrıntı verebilirseniz yardımcı olmaya çalışalım Ali bey.

 161. Gökhan Hamat dedi ki:

  Android 4.2.2 li cihazla 15 gün öncesine kadar mifit ile kullanabiliyordum…Telefonu pil değişimi için servise verdim ama şu anda uygulama cihazınızla uyumsuz uyarısı alıyorum…Artık Android 4.4 ten aşağısını desteklemiyormuş mifit, eski sürümleri bile buna göre güncellemişsiniz…Nasıl kullanacağım bu cihazı şimdi?

 162. Eray dedi ki:

  Merhaba,
  Davranış etiketlerinin raporunu alabilmemiz mümkün mü? Bunları anlamli verilere nasil donustururuz?

  Syg,
  Eray

 163. Serkan dedi ki:

  Mi band 3 bilekliği dün aldım. Adım ölçeri doğru çalışmıyor. 30 dakikalık mesafeye aracımla gittim 1000 adım attınız şeklinde gösteriyor. Gece uyudum sabah kalktığımda 83 adım attınız diyor boşuna mı aldım bu cihazı sorunumu çözersiniz inşallah

 164. Hale dedi ki:

  Merhaba,
  Samsung s8 plus kullanıcısıyım, mi band 3 kullanmaya başladım ancak mifit üzerinde gidilen mesafeyi yanlış ölçüyor 30 dakikada 4 km yol yürümüşüm gibi mesela. Mifit haritası üzerinde gördüğümde de rota çok üstüste binen bir kırmızı çizgiler ağı. Nasıl bir yanlışlık olabilir?

 165. Ugur yazcixek dedi ki:

  Merhaba benim mi bant 2 bilekligim ekran isigi cok azaldi bunun icin karsimiza kimi muhatap alicaz soylermisiniz ve bu sorunu nasil gidericez her yeni model ciktiginda eskisini atip yenizinimi alicaz tum urunlerinizin arkasinda durunuz bu sizlere eksi puan kazandirir yetkililere arz ederim saygilari la

 166. Hilal dedi ki:

  Merhaba; mi band heyplus aldım fakat çince numara ve şifre istiyor ne yapabilirim

 167. ALİ dedi ki:

  Mi band 3 aldım menü Çince , Türkçe yapmak için çeşitli anlatımlar izledim . denedim olmadı

 168. nurgül dedi ki:

  Merhaba , mi band 2 kullanıyordum fakat uzun zamandır ışığı hiç yok gibi karanlık. Tamir için xiomi telefonlarının teknik servisine mi göndermem lazım yoksa başka teknik servis mi bakıyor? Bilgilendirseniz memnun olurum.

  1. Satın aldığınız yer ile iletişime geçerek garanti hizmeti için bilgi alabilirsiniz.

 169. Yusuf dedi ki:

  mi band 3 kullanıyorum uyku takibi yapmıyor neden acaba ?

 170. Hüseyin dedi ki:

  Mi band 3 kullanıyorum. Telefon ekranı kapalıyken eşleşmeden çıkıyor. Uygulama ve arama uyarılarını açamıyorum. Ne yapmam gerek

 171. Aylin köse dedi ki:

  Merhaba, yeni bir miband 3 aldım bugün, uygulama ile eşleştirmek için uğraşıyorum ancak uygulamada daha oturum bile açılmıyor. Çünkü hata vermekte, oturum açmaya çalışırken. Konu hakkında desteğinizi rica ederim

 172. Özkan ÇETİN dedi ki:

  mi 4 aldım samsung note3 ile eşleşmiyor nedeni nedir. teşekkür ederim

 173. bahri dedi ki:

  mi band 3 üm çalındı telefonumda eşliydi şuanda çalan kişide kullanabilirmi

 174. ayhan dedi ki:

  Oğluma mi band 4 ve redmi note 7 aldım. Mi band 4 benim mi a2 lite ile sorunsuz bağlanıyor fakat ne yaptıysam redmi note 7 ile bağlanmıyor, mifit bilekliği görmüyor. Yardımlarınızı bekliyorum

 175. BELMA dedi ki:

  merhaba mi band 4 aldım 1 haftadır kullanıyordum fakat whatsap bildirimlerimi mi alamıyorum mi fit uygulamasından bildirimler açık olduğu halde bununla ilgili kesin net bilgi alabilirmiyim. eğer bu gibi bildirimler çalışmayacaksa akıllı bilekliği ne için kullanmalıyız sizden yardımlarınızı rica ediyorum. iYİ ÇALIŞMALAR.

 176. gül dedi ki:

  mi band 4 kullanıyorum 1 haftadır, ama bildirimler bilekliğime düşmüyor,sadece aramaları görebiliyorum. ıphone 6s kullanıyorum sanırım onunla ilgisi var çünkü eşimin android telefonuna bağladığımızda bildirimler sorunsuz geldi. acaba bi güncellemeyle sorun çözülür mü? ya da sizin başka bir çözümünüz olabilir mi? teşekkürler..

 177. burak dedi ki:

  benimde xiaomi mi band 4 vardı çalındı cihazı eşleştirmeye çalışan hesabı bulma şansımız varmı fatura kutusu duruyo manevi değeri var acaba çalan kişi bunu xiaomi mi servisine götürme ihtimali olablirmi hesabımı unutum ayağı yaptırmak için ?

 178. nihat dedi ki:

  mi band 3 kulanıyorum ama şuan şarj etmiyor servise götürdüm. onlarda bana şarj etmiyor diye evime geri yoladılar ne yapmam lazım..nereye başvurmalıyım

  1. Emre dedi ki:

   Satın aldığınız tarihin üzerinden 2 yıldan daha fazla zaman geçmemiş ise cihazınızın garantisi devam ediyordur. Servisten alacağınız yazılı cevap ile birlikte satın aldığınız yere baş vurduğunuzda değişim/onarım/iade hakkınız mevcuttur.

 179. CUMA EMİROĞLU dedi ki:

  OĞLUMUN Mİ BAND BİLEKLİK EBEVEYN İZNİ UYARISI VERIYOR ANCAK ONAY KODU İÇİN KOD GELMIYOR MI BAND TELEFON BAĞLANTISI KESILDI NE YAPABİLİRİZ

 180. mustafa dedi ki:

  mi bant 4 telefona baglaymıyorum ve ekranında degişik figürler olustu bluetut u görmuyor ne yapmalıyım acaba ?

 181. Oğuzhan kurt dedi ki:

  Miband3 bilekliğimin ana ekranında güncelleme yapın diyor fakat uygulamada güncelleme yapılacak yer yok. Ne yapmam gerekiyor.

 182. Ayşe dedi ki:

  Merhaba, mi 4 kullanıyorum. Yaptığım egzersiz programına denk bir ölçüm alamıyorum farklı bir bir bileklik ile 800 kalori oluyorken mi 4 ün serbest antrenman programında 186 oldu. Yüksek hızda hiit bir antrenman programı uyguluyorum sürekli tekme mekik squat jump ağırlıklı nasıl bir egzersiz seçimi yapmalıyım doğru sonuç için?

  1. Simge Telli dedi ki:

   Merhabalar, kolay gelsin
   Mi band 4 kullanıyorum güncel.Telefonum apple 6s plus ve güncel.
   Mi Fit uygulamasından uygulama uyarıları açık telefonumdan bildirimlere izin vermiş olduğum halde telefonumu kapatıp açtığım mi fit i silip kurduğum bilekliği yeniden başlattığım halde
   whatsapp sms gibi uygulama bildirimleri alamıyorum neden nasıl yardımcı olabilirsiniz?

 183. Namık dedi ki:

  Batarya perfomansını kaybetmiş durumda nasıl değişimini sağlayabilirim?

 184. ZULAL UNLUER dedi ki:

  telefonumdaki app özelliğini kaybetti ,tekrar giriş yapıyorum,şifreden sonra verifikasyon no geliyor,onu da giriyorum fakat ”oturum açılamadı,müsteri hizmetleri ile bağlantıya geçmem” söyleniyor
  Ne yapamam gerekli

 185. Esat kurt dedi ki:

  3 gün önce oğluma aldım söylediğine göre cihaz veli izni istiyormuş baktım sorunu çözemedim ne yapmam gerekiyor teşekkür ederim

 186. Emrah dedi ki:

  Mi band 4 bileklik kullanıyordum gayet memnundum ama şarj tqktım şarj dan çıkardığım da herşey gayet normal çalışıyor ama ekran görüntüsü hiç bir şekilde gelmiyor tekrar şarj taktım yine de gelmedi

 187. Hüseyin CAFEROĞLU dedi ki:

  Merhaba normal mesaj bildirimleri gelmiyor neden acaba mi band 5

  1. Emre dedi ki:

   Mi Fit uygulaması üzerinden mesajlaşma uygulamasının bildirimlerini açabilirsiniz.

 188. meryem dedi ki:

  Merhaba;
  mi band 3 cihazımı bugün aldım fakat hiçbir şekilde samsung galaxy note 3 cihazıma bağlantı sağlayamadım. note 3 ü desteklememe gibi bir durum söz konusu mu acaba? değilse nasıl ilerlemem gerekiyor?

 189. Fatma dedi ki:

  Bileklik bağlı değil yazıyor telefon bildirim kısmında senkroze edildikten sonra bağlantı diyor sebebi nedir

  1. Fatma dedi ki:

   Miband 5 kullanıyorum birden mifit uygulamasına giremez oldum ve bileklikle telefon eşleşmiyor müşteri hizmetleri ile iletişime geçin diyor birdenbire ne oldu anlamadım yardımcı olur musunuz?

 190. Tanju tombuloğlu dedi ki:

  Xiomi mi 3 bilekliğim var 1 sene oldu alalı.ilk aldığımda çok güzel kullandım.uzun süre kullanmadım şarjı bitmişti sonra şarj ettim.şimdi pir delice first yazıyor ve cep telefonum ile eşleşmiyor ne yapmalıyım

 191. Özge dedi ki:

  Merhaba tül bildirimleri açık olmasına rağmen band 5 bilekliğime sadece arama bildirimi geliyor aldığım günden beri bu şekilde kurulumunda hiç bir sorun yaşadıklarım garanti vb işlemleri için ne yapmalıyım ??

 192. nursel dedi ki:

  mı band 2 eşleştirmesi yapmak istiyorum ama fabrika ayarlarına geri dönmem için mı bande gelen şifreyi girmemi istiyor ama gire bilmem için klawye aktif olmuyor bir türlü fabrika ayarlarına dönemiyorum böyle bir hata ile karşılaşan ve çözüm bulan oldu mu?

 193. Mehmet lekesiz dedi ki:

  İki gün önce Mı fit 5 bileklik aldım. Cihazım android 4.0.1 versiyon mi fit yazılımı indirdiğim de ‘ mi fit yanıt vermiyor’ hatası alıyorum ve yazılım açılmıyor cihazıma kurabileceğim versiyon bilgisini alabilirmiyim.

 194. Esin Arda dedi ki:

  Merhaba,
  Cihaz eşleşmesi yapılmasına ve tüm sensör verileri akmasına rağmen, bileklik ekranı çalışmıyor; “connect to mi fit to update again” mesajı çıkıyor.

 195. Mahir hüseyin dedi ki:

  Oyun oynarken mi fit ile mi band 5 bağlantısı kopluyor
  NOT: Kullandığım telefon huawei y7 prime 2019 dur

 196. Fatma dedi ki:

  Miband5 kullanıyorum ama birden bire mifit uygulamasına giremez oldum telefonla bileklik eşleşmiyor müşteri hizmetleri ile iletişime geçin diyor ne yapmalıyım?

 197. Merve dedi ki:

  Merhabalar mı 5 bilekliğimin şarjı bitti şart etmeme rahmen açılmıyor ne yapmam gerekiyor

  1. Arıza yapmış olabilir garantiye gönderiniz.

 198. Mert ersoy dedi ki:

  Mi band 6 kurulumunda bir problem yaşıyorum bileklikte yeniden güncellemek için app’a bağlanın diye bir ileti var ve ekrandan başka bir yere geçiş yapılmıyor uygulam üzerinden cihaz başka bir uygulamayla eşleşmiş sıfırlayın diye bir ibare çıkıyor. Sıfırlıyamıyorum da acaba nasıl bir çözüm olabilir ?

  1. Farklı birtelefonda uygulama ile bağlantı yapmışsınız. Öncelikle onu sonlandırmanız gerekmektedir.

 199. Samet arda oyman dedi ki:

  Benim mi bend 5 vadı onu evde kaybettim nasıl bulabilirim şarjı bitti

  1. Arayarak bulmak dışında bir yöntem yok maalesef

 200. EMRE dedi ki:

  benim saatim kayboldu nasıl bulacam offffffffffffffff

  1. Emre dedi ki:

   Bilekliğiniz sadece Bluetooth teknolojisi aracılığı ile iletişim kurabilmektedir ve bu teknoloji sadece yaklaşık 10 metre çap içerisinde etkin olabilmektedir. Eğer bilekliğinize 10 metre kadar yaklaşabilirseniz telefonunuz ile bağlantı kurabilir ve bilekliğinizi bulabilirsiniz.

 201. Yasemin dedi ki:

  8 aydır kullandığım mi band 5’im aniden titreşim moduna girdi, ekran ve dokunma hassasiyeti gitti, şarjı bitene kadar titredi ve kapandı. şimdi açılmıyor şarj olmuyor. ne yapabilirim?

  1. Garanti servisine gönderebilirsiniz.

 202. Sezen dedi ki:

  Merhaba mi band 6 model kullanıyorum. iPhone iOS 16 sürümünü yükledikten sonra hiç bir bildirim banda gelmiyor malesef. Yardımcıı olabilirmisiniz? Her türlü ayarları denedim. Yeniden kurdu. Güncelledim ama olmuyor malesef.

 203. Halis dedi ki:

  Mi band 4 üm veli izin onayına yanlış mail yazdım nereden düzeltebirim

  1. mi hesabınıza girerek düzeltebilirsiniz

 204. ARZU dedi ki:

  Merhaba iphone 11 kullanıcısıyım. İos 15 ve öncesinde mi band 4 bilekliğime tüm bildirimler gelirken ios 16 kullanmaya başladığımdan beri bildirim almamaya başladım. Konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Önerilen makaleler