Mi A1 Stabil Android 8.0 Oreo Güncellemesi Yayınlandı

Android One 5. Jenerasyon olan Mi A1’e Oreo güncellemesi yayınlandı! Android One cihazları arasında 2. Güncellenen cihaz oldu.

Android One Xiaomi Mi A1 , Android Oreo güncellemesini kararlı sürümü ile almaya başladı. Duyuru dün resmi Xiaomi Twitter hesabıyla yapıldı.

Tweet’e göre, güncellemeyi almak için Aralık ayının güncellemesi olan 7.12.19 sürümünün telefonunuzda yüklü olması gerekiyor.

Xiaomi Mi A1, aslında Mi 5X aynı cihazlardan bundan dolayı eğer sizlerde 5x cihazlarınızda portlanmış A1 romu kullanıyor iseniz bu güncelleme sizler içinde geçerli olacak.

Mi A1, 5.5″ ve 1920 x 1080 çözünürlüklü bir ekran, 4GB RAM ve 64GB depolama alanına sahiptir. Snapdragon 625 mobil platformu tarafından desteklenmektedir.

Saf Android’i çalıştırdığı gerçeğinin yanı sıra, telefonun bir diğer önemli noktası da Mi 6 da olduğu gibi çift 12MP arka kamera. Selfies bölümünde ise 5MP kameraya sahip.

Geriye kalan özellikler arasında bir 3080mAh pil, bir USB-C bağlantı noktası, bir 3.5mm ses girişi ve arka tarafa monte edilmiş bir parmak izi tarayıcı yer alıyor.

Güncellemeyi yüklediniz mi? Favori yeni özelliklerin neler olduğunu yorumlarınız ile bizlere bildirin.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler