Meizu 15 Plus Sızıtınları, Xiaomi Mix 2 benzerliği ile dikkat çekiyor

Meizu önümüzdeki yıl 15. yaşını kutlayaca ve yıl dönümünü kutlamak için özel sürüm yeni bir telefon modelini piyasaya çıkaracak. Telefonun bugüne kadar bilinen tek bilgi yeni modelin Meizu 15 Plus olarak adlandırılacağıydı, bugün çıkan bilgilerde ise yeni modelin bahar aylarından satışa çıkacağı ve kutusundan bir görüntü sızdırıldı. Bu bilgi ile model hakkında görsel üzerinden elde edilebilecek detaylar ve fiyatı hakkında bilgi sahibi olduk

Yukarıdaki resimde yer alanlara göre, Meizu 15 Plus, Xiaomi Mi MIX 2 modelininkine benzer üç kenarda kavisli tasarım tam ekran bir ekrana sahip olacak. Üst çerçeve süper ince görünüyor buradan yola çıkacak olursak bir speaker bulunmuyor. Tabi yeni gelecek görsellerde daha net bilgiler elde edilecektir.

Ön kamera ve sensörler alt çerçevede yer alıyor ancak orada sadece bunlar yok, Meizu, parmak izi tarayıcıyı diğer üreticiler gibi arkaya yerleştirmek yerine parmak izi okuyucu düğmesini her zamanki ön konum da tuttuyor.

Telefonun arka yüzü, Meizu 15 Plus’ın orta bölümüne dikey olarak yerleştirilmiş çift arka kamera ile birlikte geleceği görünüyor. Sensörlerin altında, Meizu PRO 6’daki gibi halka tasarımda bir flaş ve lazer odak modülü bulunmakta.

Resim telefonun fiyatını da ortaya koyuyor. Depolama ve RAM’e göre büyük olasılıkla farklılık gösterecek iki varyasyon olacağı anlamına gelen iki fiyat mevcut.

Daha pahalı olan varyant 3499 € (~ 528 $) ve daha ucuz olan varyantın 2999 € (~ $ 453) olduğu görülüyor. İlk rakam görülmese de mantıklı tahminlerden yola çıktığımızda bu sonuca ulaşıyoruz.

Ekran boyutu, işlemci türü ve kamera yapılandırması gibi bilmediğimiz önemli ayrıntılar hala var. Gelecek birkaç hafta boyunca, daha fazla bilginin yayınlanacağına inanıyoruz.

Meizu 15 Plus’ın tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler