Kablosuz Şarj Olan Isıtıcılı Xiaomi Kupa Bardak Tanıtıldı!

Sadece telefon değil hayatın neredeyse her alanına dokunan ekosistem ürünleriyle adından söz ettiren Xiaomi yine teknolojiyi günlük hayatımızda en çok kullandığımız eşyalardan bir tanesi ile birleştiriyor. Detaylar haberimizde.

Bu bardağın en öne çıkan özelliği ise bu ısıtma işlevini kablosuz şarj ile yapabiliyor oluşu. 10W kablosuz şarj desteğine sahip olan kupayı uyumlu şarj adaptörü üzerine koyduğunuzda içerisinde koyulan sıvıyı 55 derece ısıda içilebilir olarak tutabiliyor. 4 Saat boyunca bardak herhangi bir hareket algılamazsa otomatik olarak uyku moduna geçiyor. Bardağın dış yüzeyine yansıyan herhangi bir ısı olmayacağı için çok daha konforlu bir kullanım sunuyor. Firma bu ısıtma yönteminin geleneksel bakır telli yöntemden çok daha güvenli olduğunu vurguluyor.

Bardağın herhangi bir yerinde şarj portu vb olmadığı için tamamen yıkanılabilir ve su geçirmez olduğu belirtilmiş. Aynı zamanda bardağın yapısı klasik bir seramikten farksız o yüzden standart bir kupa bardaktan farklı bir hissiyatı ve içerisinde bulunan sıvıya etkisi bulunmuyor. Masa başında çalışan ve yoğunluktan kahvesini hazır çorbasını içmeden soğutan insanlar için vazgeçilmez bir ürün olacak olan Seramik bu Isıtmalı kupa bardak 26 dolar fiyat etiketine sahip.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler