Huawei P11 Serisi ile Show Yapmaya Hazırlanıyor.

 

Leica ile yapılan ortaklık sayesinde Huawei fotoğrafçılığa ciddi bir zaman ayırdı. Şimdi Huawei’nin bir sonraki Huawei P serisi cihazları (muhtemelen Huawei P11) konumlandırdığını gösteren bazı yeni pazarlama materyalleri sızdırıldı ve kamera bölümünde daha da büyük gelişmeler kaydedildi.

Huawei için sızdırılan bu pazarlama materyali, şirketin yaratıcı ajanslarından birinde çalışan bir dijital sanatçının sahip olduğu bir web sitesinde keşfedilen Evan Blass’a geliyor. Çevrimiçi portföyüne Huawei PCE Serisi’ndeki cihazları tanıtan dört farklı görüntü eklendi. Huawei’nin yeni serisinin P10’u sızdıran pazarlama materyalinde yer tutucu olarak kullanması nedeniyle şirketin P serisi ile bir miktar ilişkisi olacağı tahmin ediliyor.

Leica ile olan ortaklığını kullanan diğer Huawei cihazlarında olduğu gibi, materyal de reklamlarda “Leica ile birlikte-mühendislik yapmış” etiket çizgisini kullanacaklarını gösteriyor. Bunun için kampanya “Ben fotoğraf çekmiyorum” ifadesine dayanıyor gibi görünüyor. Ben bu sızıntıyı kullanan dört farklı görüntü olduğu için “resim yapıyorum”. Bu görüntülerin her biri, yaklaşan bu Huawei akıllı telefonunda kullanılan kamera ile ilgili bazı ayrıntıları da paylaşıyor.
“Pro üçlü lens Leica arka kameralar”, “profesyonel bir selfie kamera”, “profesyonel gece modu” ve “profesyonel bir AI kamera yardımı” sözcüğünden bahsediliyor. Üçlü lens arka kamera, 40MP ve 5x hibrid yakınlaştırmayı sunduğunu söyleniyor. Selfie kamera görüntüsü, net ve keskin ayrıntılar için 24MP’lik yüksek çözünürlüklü bir görüntü hakkında konuşuluyor. Gece modu, geceleri% 100 daha fazla ışık yakalamasını sağlayan yeni sensör ve optiklerden bahsetmektedir. Son olarak AI kamera yardımı,  anlık sahne tanıma ve otomatik çerçeveleme kullandığını söylüyor.
Önceki Yazı

Xiaomi Yeni Chi Light Solunum Maskesini Tanıttı

Sonraki Yazı

Qualcomm Snapdragon 845 Mobil Platform Resmi olarak Açıklandı

5 comments

 1. buraoca2 dedi ki:

  abilgen73 demiş ki:

  Leica ile yapılan ortaklık sayesinde Huawei fotoğrafçılığa ciddi bir zaman ayırdı. Şimdi Huawei’nin bir sonraki Huawei P serisi cihazları (muhtemelen Huawei P11) konumlandırdığını gösteren bazı yeni pazarlama materyalleri sızdırıldı ve kamera bölümünde daha da büyük gelişmeler kaydedildi. Huawei için sızdırılan bu pazarlama materyali, şirketin yaratıcı ajanslarından birinde çalışan bir dijital sanatçının sahip olduğu bir web …
  Devamını okumak için tıklayın…Hepsini görmek için tıklayın…

  3 Lens sistemi ilk benim aklıma gelmişti hocam 🙂 Patentini almadık; Huawei telefon bile çıkartacak bunun üzerine 😀

  Bakalım 3 Lens sistemini, gelişmiş gece çekimlerini çok merak ediyorum hocam. Umarım Huawei sektörde yine bir ilke imza atarda, Mate 10'da yaptığı gibi yine Kamera departmanı ile sektöre ışık tutar. Samsung'a kalsaydık yanmıştık. Xiaomi'ninde Huawei'nin izinden gitmesi dileğiyle…

 2. abilgen73 dedi ki:

  buraoca2 demiş ki:

  3 Lens sistemi ilk benim aklıma gelmişti hocam 🙂 Patentini almadık; Huawei telefon bile çıkartacak bunun üzerine 😀

  Bakalım 3 Lens sistemini, gelişmiş gece çekimlerini çok merak ediyorum hocam. Umarım Huawei sektörde yine bir ilke imza atarda, Mate 10'da yaptığı gibi yine Kamera departmanı ile sektöre ışık tutar. Samsung'a kalsaydık yanmıştık. Xiaomi'ninde Huawei'nin izinden gitmesi dileğiyle…Hepsini görmek için tıklayın…

  Leica ile olan ortaklık Huawei firmasının mobil bölümünün büyümesinde etkisi çok fazla oldu. Satışların patlaması tesadüf değil yani. Bu ortaklık sürdüğü sürece Huawei nin Samsung u geçme ihtimalini çok yüksek görüyorum. Satışlar katlayarak devam ediyor.

 3. buraoca2 dedi ki:

  Umarım geçerde hocam, Huawei hakediyor bunu. Şu Kirin'i biraz daha adam edip, Snapdragon'un da önüne geçirebildiği an (Apple gibi), işlerin bittiği andır 🙂 Exynos'lardan çok daha önde Kirin Platformu, tek sorununun halen fazla tüketim olduğu söyleniyor.

  Gelecek Huawei'nin gibi hocam o zaman, umarım bunu tersine döndürecek bir hata yapmazlar.

 4. ozgrcvdr dedi ki:

  buraoca2 demiş ki:

  Umarım geçerde hocam, Huawei hakediyor bunu. Şu Kirin'i biraz daha adam edip, Snapdragon'un da önüne geçirebildiği an (Apple gibi), işlerin bittiği andır 🙂 Exynos'lardan çok daha önde Kirin Platformu, tek sorununun halen fazla tüketim olduğu söyleniyor.

  Gelecek Huawei'nin gibi hocam o zaman, umarım bunu tersine döndürecek bir hata yapmazlar.Hepsini görmek için tıklayın…

  Bence huawei, kirindragonos yapmalı 🙂

 5. buraoca2 dedi ki:

  ozgrcvdr demiş ki:

  Bence huawei, kirindragonos yapmalı :)Hepsini görmek için tıklayın…

  Umarim Snapdragon un bir an önce önüne geçerler hocam. Android konusunda tekel olabilir Huawei ileriye doğru. Herseylerini kendileri uretiyorlar, tekel olduktan sonra da Android yerine kendi işletim sistemlerini kullanirlarsa isler iyice karışır.

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.