Hızlı Şarj Destekli Mi Power Bank 3 Tanıtıldı!

Xiaomi her ne kadar bizlerin gönlünü ilk olarak fiyat performans odaklı telefonlarıyla kazanmış olsa da firma bir çok alanda faaliyet göstermekte ve bu alanlardan bir tanesi de Aksesuar tarafı. Piyasada satışta olan en başarılı Power Bank üreticilerinden bir tanesi olan firma ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Mi Power Bank 3 hızlı şarj desteği ile birlikte piyasaya sürüldü.

20000 mAh devasa bir pil kapasitesine sahip Mi Power Bank 3 Pro iki Type-A bir tane de Type-C girişine sahip. Ürün aynı anda iki cihazı da hızlı bir şekilde şarj edebilmesiyle beğenilerimizi kazanıyor. Type-A standart usb çıkışlarında 5V/2.A, 9V/2A ve 12V/1.5A güç çıkışına imkan veren Power Bank Usb Type-C çıkışı üzerinden 45W 15V/3A güç verebiliyor. Şuan üst seviye cihazların kutu içerisinden çıkan adaptörlerin sahip olduğu gibi yüksek bir çıkış verebilen Power Bank çok hızlı bir şekilde cihazınızı şarj edebiliyor. 15V/3A çıkış ile Mi Notebook modellerinizi bile şarj edebilirsiniz.

Cihazın hızlı şarj desteği var evet ama bu devasa pili nasıl dolduracağız şimdi isterseniz ona değinelim. Standart bir 10W’lık şarj adaptörü ile 11 saatte şarj olan cihaz 45w’lık bir şarj aleti ile 4.5 saat içerisinde hızlı bir şekilde şarj olabiliyor. Kafamızda bir senaryo çizecek olursak eğer bir Mi Mix 3 sahibi iseniz bu powerbankı kutu içerisinden çıkan hızlı şarj adaptörü ile 4.5 saatte şarj edebilirken powerbank ile de Mi Mix 3 modelini çok hızlı bir şekilde şarj edebileceksiniz.

Mi Power Bank 3 30 dolar satış fiyatıyla piyasaya çıkmış durumda. Bizler de ürün elimize geldiğinde sizlerle bir incelemesini paylaşacağız.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler