Google Pixel 2 Ve Pixel 2 XL Görselleri Sızdırıldı.

 

4 Ekim tarihinde lansmanı yapılacak olan Google ın yeni telefonları pixel 2 ve pixel 2 xl basın görselleri sızdırılmış durumda..Görsellerde telefonun hem kılıflı hemde kılıfsız yansıtıldığı dikkat çekmekte.yeni modaya uygun olarak ekran gövde oranı iyileştirilmiş olup 18:9 formatı kullanılmış durumda.

Görsellerde yeni pixel launcher da dikkattimi çeken bir ayrıntı oldu.hava durumu ve takvim ekranın üstünde konumlandırılmış,arama çubuğu da uygulamanın altında görünüyor.

 

 

 

Google yeni oyuncağına herzaman olduğu gibi gene android’ in en üst sürümü olan 8.0 oreo ile geleceği kesin gözüyle bakılıyor.

18:9 en-boy oranlı ekranla gelmesini beklediğimiz yeni modeller de  ana ekran tuşu yer almıyor. Pixel 2’de Full HD çözünürlüklü 5 inç ekran, Pixel 2 XL’de ise QHD çözünürlüklü 6 inç ekran kullanılacağı belirtiliyor. Snapdragon 835 işlemcili ve 4 GB RAM’li telefonların arka kısmında 12,3 megapiksel, ön tarafında ise 8 megapiksel kamera bulunacağı söyleniyor. Google’ın merakla beklenen yeni amiral gemisi telefonlarından Pixel 2’nin 19 Ekim’de, Pixel 2 XL’nin ise 15 Kasım’da satışa sunulması bekleniyor.

 

 

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler