Google Allo artık masaüstünüzde!

Google Allo uygulaması bundan böyle masaüstü bilgisayarlar için de destek sunmaya başlamış durumda. Öte yandan şu an için en az iki şartı yerine getirmeniz gerekiyor.

Google sohbet uygulamalarından Allo bundan böyle masaüstü bilgisayarlarda da kullanılabilecek. Google Allo dahili Google Asistan desteğinin yanı sıra çıkartmalar, opsiyonel şifreli mesajlar, metin baloncukları ve çok daha fazlasıyla renkli sohbetlere olanak sağlıyor.

Masaüstünde Google Allo nasıl kullanılır?

Google Allo’nun yaygınlaşması ve WhatsApp ile Telegram gibi masaüstü desteği sunan rakipleri karşısında öne çıkması için gerçekleştirilen son hamle, masaüstü bilgisayarlar için sunulan destek oldu. Öte yandan Allo uygulamasını masaüstünde kullanmak için bazı şartları yerine getirmeniz gerekiyor.

17-08/16/google-allo-pc-web-sdn-02.jpg

Öncelikle masaüstü Allo uygulamasının aktif etmek için Android kullanıcısı olmanız gerekiyor. Uygulamanın geliştiricileri, iOS desteğinin ise daha sonra geleceğini ancak şu an için bir zaman aralığı verilemeyeceğini belirtiyor. Ek olarak, uygulamayı sadece uygun Google Chrome internet tarayıcısı ile kullanabileceğinizi de belirtelim. Yine üçüncü parti internet tarayıcılar için de desteğin daha sonra sağlanacağı ifade ediliyor.

Bu şartları yerine getirebilecek durumdaysanız masaüstü Google Allo uygulamasını bu adresten edinebilirsiniz.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler