Google 4 Ekim Konferansında Tanıtılacak Cihazlar.

Google 4 ekimde düzenleyeceği konferansta pixel telefonların haricinde başka ürünlerde tanıtacağı ortaya çıktı.Konferans sırasında bu ürünlerin ayrıntıları ortaya çıkacak.Sızıntılar dan yola çıkarak tanıtılması beklenen ürünlere kısaca göz geçirelim.

Google Homemini

Google konferansında, Google Home Mini adında yeni bir ev hoparlörü de tanıtılacak. Adından da anlaşılabileceği gibi, bu, Google Home’un minyatür bir versiyonu ve söylentilere göre 49 euro daha ucuza satılacak.

 

 

 

Google PixelBook

 

Mountain View firması aynı zamanda Chrome OS, PixelBook adı altında yeni bir notebook üretecek. 1.199 dolardan satılan çok yüksek kaliteli bir cihaz olacak ve dönen dokunmatik ekrana sahip bir tablet haline dönüşebilecek. Ürün, 99 dolarla satılan bir kalem, Pixelbook Kalemi ile birlikte verilecek.

Bu, Google’ın Apple’ın iPad Pro’ya ve özellikle Microsoft Surface ciddi bir rakip olarak üretilen bir ürün diyebiliriz.

 

Sanal gerçeklik

 

Google’ın sanal gerçeklik maskesinin yeni bir sürümü olan DayDream View de tanıtılacak. Yeni özellikler minimum olacak, ancak şirketin Daydream platformuna yeni bir ışık tutacaktır.

 

Google Asistan Uyumlu Kulaklıklar

 

Google sihirbazı üzerine bir bölüm , devin ”Bisto” projosindeki iş ortaklarıyla geliştirilmiş ses kulaklık setlerini tartışması için mükemmel bir fırsat olacak . Bu kulaklıklar doğrudan Google Assistant’ı entegre edecek ve ilk model zaten duyuruldu,Bose Quietcomfort 35 ll.Bose işin içinde varsa kalite zaten kaçınılmaz olacaktır.

 

Yeni nesil bir Android cihazı One

 

Birkaç aydır Google yeni Android One ile çalışan bir cihaz hazılığında olduğu söyleniyor. Başlangıçta Android One ürünleri , gelişmekte olan pazarlar için küçük markalar tarafından tasarlanan ve Android stok arayüzü ve doğrudan Google tarafından sunulan güncellemeleri içeren akıllı telefonlardı.Bu konferansta yeni bir cihazla google karşımıza çıkabilir.

Android 8.1 Oreo

 

 

Bu yaz kullanıma sunulan küçük bir sistem güncellemesi olan android Oreo’dan yararlanacak ilk cihazlar Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL olacaktır.

Bu yeni sürümde , Google Sihirbazı’nın yeni bir özelliği olan Google Lens’i içermesi gerekir; bu özellik, akıllı telefonun kamerasıyla çevreyi görmenize olanak sağlayacaktır.

 

Sızıntılarda şimdilik tanıtılması beklenen ürünler bunlardır.Yarın herkesin merak ettiği konferansta tüm bilinmeyenler ortaya çıkacaktır.umarım Google beklentileri karşılar.

 

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler