Gboard 6.5 yeniliklerle geliyor!

Android için Gboard 6.5 ile birlikte çok daha fazla işlev elinizin altında olacak. İşte, uygulamaya gelecek güncellemeyle Android kullanıcılarının elde edeceği tüm yenilikler.

Android için Gboard 6.5 özellikleri

Yeni sürüm Gboard ile gelecek yenilikler şimdilik uygulamanın beta sürümünde denenebiliyor. Bu anlamda, beta sürecinde eğer bir sorun çıkmazsa Gboard 6.5 sürümünde yer alacak yenilikler kullanıcıların oldukça hoşuna gidecek cinsten.

Gboard güncellemesi ile ilk olarak Bitmoji için destek sunulacağını belirtelim. Cihazınızda uygulamaya sahipseniz artık Gboard ile birlikte kullanmanız mümkün olacak. Yeni çıkartma entegrasyonu ile Google Allo veya Bitmoji gibi uygulamalardan indirdiğiniz çıkartmalara kolaylıkla erişebileceksiniz.

17-08/17/gboard-65-android-app-uygulama-sdn-02.jpg

Gboard’a eklenen yeni çıkartmalar sekmesi üst düğme çubuğu veya overflow menüde yer alacak. Ayrıca, Google Play Store veya Bitmoji uygulamasından istediğiniz kadar çıkartma paketini yükleme şansına sahip olacaksınız.

Son olarak, Ayarlar altında yer alan Temalar da bazı hata ayıklamalarının yanı sıra görünüm olarak da değişiklik kazanmış. Sözlük eklentileri ise Sözlük bölmesinden kaldırılmış durumda. Android için Gboard 6.5 final sürümünün çok yakında kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler