FeiyuTech’in yeni 4K Feiyu Cep kamerası Çıktı.

Kaliteli video oluşturmak, yalnızca uygun bir sensöre değil, aynı zamanda görüntü sabitlemeye de sahip olmak demektir. Bu önemli özelliklerin her ikisi de bu kullanışlı Feiyu gimbal kamerada gizli.

Bu durumda, klasik bir aksiyon kamerası değil. Bu, doğrudan stabilizasyon ile inşa edilmiş bir kameradır. Böylece küçük bir kompakt pakette hepsi bir arada bulunmaktadır.

Feiyu cep kamerası alüminyumdan  ve  ABS  ve   PC  plastiklerinden oluşur. Boyutlar gerçekten kompakttır, yani  124,5 mm x 30 mm x 40,5 mm . Sadece 115 g’lık bir ağırlıkla birleştiğinde  , ona sahip olduğunuzu bile hissetmezsiniz ve her yere kolayca taşıyabilirsiniz.

 

3 eksenli mekanik stabilizasyonu ve 3 eksenli elektronik stabilizasyonu birleştirir. Tüm bunlar, kamerayı gerçek zamanlı olarak stabilize eden yüksek devirli fırçasız bir motorla birleştirilmiştir. Bu, sallamadan size güzel ve pürüzsüz bir görüntü garanti eder.

Feiyu kamera, 8.51 MPx  ve   Sony’nin inch.5 inç  CMOS sensörü  ile donatılmıştır  120 ° ‘ye kadar görüş açısına  ve 1,62? M piksel boyutuna  sahip 6 katmana kadar cam merceğe sahiptir 

Kamera, 60 fps’de 4K  kalitesine  kadar kayıt yapabilir.2.7K  video ayrıca 60 fps’de kayıt yapar   ve 120/240 fps’de ağır çekim video modu içerir.

Feiyu gimbal kamera ayrıca,  telefona sorunsuz veri aktarımını garanti eden 2,4 GHz WiFi’ye sahiptir  . Veriler maksimum 512 GB kapasiteye sahip bir bellek kartında saklanabilir.

Bu yaklaşık yarım günlük  kayıtlar için yeterlidir  . Tüm cihaz, 4,5 saate kadar  kayıt yapabilen güçlü bir pil ile çalışır  .

Modlar ve uygulamalar

Bu kompakt modelin elinde bulunan modlar arasında en önemli özelliklerinden biri zaman atlamalı video sayılabilir  .

 

Kaydı 8 kata kadar yavaşlatabilecek  ağır çekim özelliği olduğunu unutmayalım.

180 derece geniş  panoramik görüntü  elde edebilirsiniz.

 

 

Bir WiFi bağlantısıyla, kamerayı doğrudan telefonunuza bağlayabilirsiniz. Görüntüyü gerçek zamanlı olarak iletebilir  ve ayrıca bir hareket  kontrolörü olarak da kullanılabilirsiniz  .  Fotoğraf makinesinin doğrudan üzerine odaklanması için görüntüdeki nesneyi de  düzeltebilirsiniz .

Kameranın altında  bir selfie çubuğuna, tripoda ve daha fazlasına takabileceğiniz bir delik var  . Bu, kayıt seçeneklerinizi genişletmenize olanak tanır. USB Type-C ile  şarj olur  .

Feiyu gimbal kamera  ,  Türkiye’de henüz satışı olmadığından dolayı 199 dolardan ön sipariş olarak Banggood satıcısından temin edebilirsiniz.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler