Ekran Altında Bulanan Parmak İzi Okuyucusu Vivo x7 Play Sızdırıldı

[IMG]
[IMG]
Qualcomm, Haziran ayındaki Şanghay Asya Mobil Dünya Kongresi’nde en yeni ekran parmak izi teknolojisi sergilendi. Teknoloji, geçen yıl başlatılan Vivo XPlay 6’ya benzeyen bir Vivo prototip makinesi kullanılarak gösterildi. Ayrıca, Qualcomm, teknolojinin yılın dördüncü çeyreğinde sevkıyata başlayacağını ve daha da yaklaştıkça, Vivo’nun teknolojiyi kullanan ilk OEM olabileceğini açıkladı. Yeni sızdırılmış fotoğraflar, Vivo XPlay 7’yi parmak izi teknolojisi ile birlikte göstereceğini ortaya koydu.
 
 Fotoğrafları Weibo’ya sızdırdı ve bir grup bir Powerpoint sunumundan yakalandı. Xplay 7’nin dahili kod adı – Vivo X20 tarafından geçtiği söyleniyor. Sızdırılan fotoğraflardan Vivo XPlay 7, çift taraflı kavisli kenarları olan tam ekran bir tasarıma sahip. Cihaz, önünde ve arkada aynı anda iki kameraya sahip ve potansiyel olarak böyle bir düzenleme ile birkaç cihazdan biri olarak konumlandırıyor.
 
[IMG]
Spesifik açıdan Vivo XPlay 7’nin, XPlay 6 gibi 6GB RAM ile desteklenecek olan bir Snapdragon 835 işlemcisi paketi bekleniyor. Bu yıl önceliği göz önüne alındığında 8GB RAM varyantı olasılığını ekarte edemiyoruz , Ala Nubia Z17 ve OnePlus 5. Diğer ayrıntılar halen olduğu gibi halen taslak halindedir, ancak daha önceki sızıntılardan dolayı XPlay 7’nin parmak izi teknolojisi, parmak yoluyla darbe gönderen Qualcomm’un yeni ultrasonik teknolojisini kullanmaktadır. Bazıları emilirken yansıtıyordu. Bu titreşimler daha sonra bir parmak izi oluşturan bir algılayıcı tarafından algılanır. Sensör, muhtemelen ekranın herhangi bir yerinden çalışabilir ve belirli bir alanla sınırlı değildir.
 
 
[IMG]
[IMG]

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler