Düşük Fiyatlı Çocuk Saati Mi Rabbit Children Watch 4C.

Xiaomi Mi Rabbit Children Watch 4C çocuklara özel, uygun fiyatlı yeni akıllı saat modelinin tanıtımını yaptı. İşte yeni akıllı saat.

Mi Band 5 akıllı bileklikler şimdiden yok satıyor. Stoklar tükendi. Mi Band 5 başarısından sonra bu sefer farklı bir akıllı saat tanıtımı daha yapıldı. Xiaomi Mi Rabbit Children Watch 4C isimli yeni akıllı saat, farklı bir kullanım amacına hitap ediyor.

Bu kez saat çocuklar için geliştirilmiş. Ebeveynlerin çocukların hareketlerini izlemesi ve kontrol etmesi adına geliştirilen güvenlik odaklı akıllı saat, kullanılabilirliği de yüksek akıllı saatlerden biri olacak. Özelliklere geçtiğimizde detayları daha iyi göreceksiniz.

Xiaomi Mi Rabbit Children Watch 4C

 

Xiaomi Mi Rabbit Children Watch 4C Özellikleri ve Fiyatı

Yeni akıllı saat daha öncesinde tanıtılan Watch 4 modelinin uygun versiyonu. Bir takım özelliklerde ve boyut üzerinde kısıntıya giderek saatin fiyatı düşürülmüş ama işlevsellik düşürülmemiş.

Watch 4 Pro akıllı saati ve ana versiyon Watch 4 akıllı saatinde 1.7 inç ekran vardı. İlk düşürülen özellik burası. Yeni akıllı saatin ekranı 1.3 inç. 0.4 inçlik bir küçülme var ve çerçeveler daha kalın olduğundan kullanım açısından da alan biraz düşüyor.

Sonuçta çocuklar için geliştirilen bir akıllı saat olduğundan bu boyut benze yeterli gelecektir. Bilek boyutu ile karşılaştırıldığı zaman Xiaomi Mi Rabbit Children Watch 4C gayet yeterli. Ekran boyutu daha küçük olmasına rağmen, renkli AMOLED kullanılması da kalitenin düşürülmediğini gösteriyor.

Saatin 4C versiyonu ve bir de 4G versiyonu tanıtıldı. İkisinde de aynı ekran kullanılmış ama fark 4C versiyonda sadece WİFİ ve GPS desteği olması. 4G adından da anlaşılacağı üzere 4G desteğini de bulunduruyor.

Xiaomi Mi Rabbit Children Watch 4C

 

İnternet bağlantısı neden önemli derseniz, Xiaomi tarafından yayınlanmış uygulamayı işaret edeceğim. Saat için özel geliştirilen uygulama internet üzerinden iletişim kuruyor ve çocuklarınızı istediğiniz an aramanızı sağlıyor. İsterseniz görüntülü arama gerçekleştirebiliyorsunuz. 2 MP değerinde dahili kamera uygulama ile tam uyumlu ve görüntülü görüşmelerde de herhangi bir sorun yaşanmıyor.

Yine uygulama üzerinden sunulan ve 8 kat güvenli konumlandırma adı verilen bir özellik var. Bu özellik çocuğunuzun konumunu doğru bir şekilde izlemenize izin veriyor. Verileri anlık olarak izleyebileceğiniz gibi, geçmişe dönük konum izlemesi de yapabiliyor ve dokümanları alabiliyorsunuz.

Xiaomi Mi Rabbit Children Watch 4C

Ebeveynlerin çocuklarını izlemesini sağlayan özellikler bir yere kadar tamam ama çocuklar için de bazı özelleştirmeler olması gerekiyor. Sonuçta saati kullanacak olan çocuklar ve bazı işe yarayacak özellikleri görmek sevindirici olabilir.

Xiaomi Mi Rabbit Children Watch 4C müzik çalma özelliği, XiaoAI sanal asistanı ile sesli komutları çalıştırma özelliği, ansiklopedi özelli ve hava raporları özellikleriyle çocuğunuz için de işlevsel bir akıllı saat olacaktır. Ayrıca saat suya karşı dayanıklı.

Bir yandan güvenlik bir yandan çocuklarınızı eğlendirecek özellikleri olan akıllı saatin fiyatı ise 56 dolar. 56 dolar satış fiyatı bu özelliklere göre çok çok iyi.

 

Kaynak

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler