Bu Fiyata Bu Özellikler Başka Yerde Yok! POCO X3 Tanıtıldı!

Xiaomi’nin alt markası olarak yoluna devam eden POCO yeni cihazı X3 Tanıtıldı! Mükemmel özellikleriyle dikkat çeken telefon fiyatı ile bizi kalbimizden vurdu.

 

Poco x3 6.67″ FullHD çözünürlüğünde IPS LCD panele sahip. Panelin tazeleme hızı ise X2 modelinde olduğu gibi 120Hz olarak belirlenmiş. Dokunmatik tepkime hızı 240Hz olarak belirlenen cihaz mobil oyunlarda kullanıcılara büyük avantaj sağlamayı amaçlıyor. Ekranın üst kısmında ise bir adet 20 MP ön kamera bulunuyor.

 

Cihazın arkasına baktığımızda dörtlü bir kamera dizilimi bizleri karşılıyor. 64MP çözünürlüğündeki ana kameramız Sony IMX686 sensörünü kullanıyor ve 6  parçadan oluşuyor. Poco X3 modelinde 13MP çözünürlüğünde 119 derece açıya sahip bir geniş açı kamerası yer alıyor. Cihazda “Fuzuli” iki adet kamera daha bulunuyor bunlar Makro ve Derinlik algılayıcı kameralar.

POCO X3 NFC modelinde 5160mAh pil ve 33W hızlı şarj desteği bulunuyor. Bu arada cihaz IP53 sertifikası ile su sıçlaramalrı ve tozlara karşı dayanıklı hale getirilmiş.

POCO X3 NFC modelinde dünyada ilk kez olmak üzere Snapdragon 732 işlemcisi kullanılıyor. 2.3GHz hızlara çıkabilen işlemciyi dizginlemek için “LiquidCool Technology 1.0 Plus” adında bir sıvı soğutma teknolojisi kullanılmış.

Cihazın fiyatlandırması ise şu şekilde:

  • 6 GB RAM + 64 GB depolama  $270
  • 6 GB RAM + 128 GB Depolama $318

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler