Black Shark 2 Tanıtıldı! |

Xiaomi’nin Oyuncular için tasarladığı Black Shark oyuncu telefonlarının 3. cihazı tanıtıldı. Güzel gelişmeler gördüğümüz Black Shark ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

Samsung üretimi 6.39 inç boyutunda Amoled ekrana sahip cihazın gecikme süreleri oldukça düşürülmüş tabii ki bu sayede oyun ile oyuncu çok daha başarılı bir etkileşimde bulunabilecek. Xiaomi Black Shark kullanıcıya dönük ön kısımda iki adet hoparlör ile geliyor ve oyun oynarken avucunuz hoparlörleri kapatamıyor. Aynı zamanda telefonu tutuş şeklinizden etkilenmeyen X şeklinde anten tasarımı da mevcut. (Telefonlarda genelde yatay şekilde oyun oynadığımız için avuç içimiz telefonun çekim gücünü etkileyebiliyor. Xiaomi Bunun önüne geçmiş)

Cihazda ekran üzerinden parmak izi okuyucusu bulunurken cihazın kenarlarında oyunlarda tetik tuşu olarak kullanabileceğiniz dokunmatik yüzeyler mevcut. Xiaomi Black Shark 2 beklendiği gibi Qualcomm Snapdragon 855 işlemcisi ile geliyor. 3. Nesil sıvı soğutma teknolojisi ile birlikte selefinden 14 derece daha serin çalışabilecek bir cihazla karşı karşıyayız.

4000mAh pilini kutu içerisinden çıkan 27W şarj aleti ile hızlı bir şekilde doldurabileceğimiz telefon yanında gelen aksesuarları ile birlikle oyunculara göz kırpıyor. Gelelim oyuncu telefonunda son arayacağımız özelliklerinde başında gelen Kamera konusuna. Xiaomi Black Shark 2 kamera konusunda da oldukça iddialı bir model olarak karşımıza çıkıyor. 48MP Çözünürlüğünde ana kamera 12MP çözünürlüğünde ikinci kamera ve 20MP selfie kamerası ile Black Shark kamera anlamında da kullanıcısını üzmüyor.

Fiyatlandırma :

  • 6 GB RAM 128 GB depolama – 476 dolar – 2.600 TL + vergiler
  • 8 GB RAM 128 GB depolama – 521 dolar –  2.846 TL + vergiler
  • 8 GB RAM 256 GB depolama – 565 dolar – 3.087 TL + vergiler
  • 12 GB RAM 256 GB depolama – 625 dolar – 3.414 TL + vergiler

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler