Bir hayalim var! Gerçekleştirmemde bana yardımcı olur musun?

Böyle bir projeye MIUI Türkiye olarak bizlerde destek vermek istedik ve arkadaşımızın mesajını aynen sizlere aktarmak istiyorum.

Bir hayalim var! Gerçekleştirmemde bana yardımcı olur musun?

 

“Yazdığım duyurulara genellikle “değerli forum üyeleri” şeklinde başlarım ama bu projemin sadece forum üyeleriyle kısıtlı kalmayacağının kanâtindeyim.
Bu sebeple de projemin başlangıcı “gönlü güzel insanlar” cümlesiyle yapmak istiyorum..

Gönlü güzel insanlar,

Yıllardır hayalini kurduğum “sosyal sorumluluk projelerimden sadece birisini” donanimhaber.com ve tr.gearbest.com iş birliğiyle bugün, sizlerle birlikte hayata geçirmek istediğim için bu haberi okumaktasınız. Öncelikle hayallerimi gerçekleştirmem için bana gerekli maddi ve manevi desteği sağlayan siz gönlü güzel insanlara, Donanım Haber’e ve çalışanı olduğum GearBest.com’a bir teşekkürü borç bilirim.

Gelelim projemizin detaylarına;
Bu zor yaşam şartlarında dışarıdaki hayvan dostlarımız için kapınızın önüne bir kap su, mama veya yemek koymalısınız. Hayvanları beslerkenki fotoğrafınızı yorum olarak atmalı ve ayrıca forumdaki konuda “Öne Çıkar” butonuna tıklamalısınız.

İstesek kilolarca mama ve su alıp, sokaktaki dostlarımız için bağış yapabiliriz ancak bunu Türkiye’nin dört bir yanında, sizlerinde desteğiyle “gönüllük esaslı” yapmak ve diğer insanlara, küçük yaştaki çocuklarımıza örnek olmak adına bu projeyi hazırladık.

Öne çıkar” butonu yardımıyla; sizlerin de desteğiyle yükselerek, daha çok kişiye ulaşmak istiyoruz.

Bu haberi ve yukarıdaki farklı platformlarda paylaşarak, hayvan dostlarımız için ülkemizin dörtbir yanında yemek ve su yardımı yapılmasında destek olabilirsiniz.

Bunları yapmanız karşılığında hem biz hemde sizler mutlu ve huzurlu olacağız hem de yapacağımız çekiliş sonucunda 50 adet hediyeden birisini kazanabileceksiniz.

 

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler