Android 8.0 Oreo HTC 10’a Geliyor

Birkaç ay önce, Tayvanlı üretici HTC, HTC 10, U11 ve U Ultra cihazlarının üçünün Android Oreo’ya yükseltileceğini doğruladı. Şimdi, yaklaşık iki yaşında olan HTC 10, yazılım sürümü 3.16.617.2 olarak gelen Oreo güncellemesini almaya başladı. 

Bu cihaz Nisan 2016’da piyasaya çıktığında, Android 6.0.1 (Marshmallow) ile birlikte geldi. Ardından Android 7.0 (Nougat) ve şimdi Oreo’ya geçildi. Şuan, ABD’deki bazı kilitsiz cihazlar bu güncellemeyi aldı. Aygıtınıza güncellemenin gelip gelmediğini doğrulamak için ayarlara girin ve “sistem güncelleme” yi kontrol edin. Gelen güncellemenin 1,8GB boyutunda olduğunu unutmayın. Wifi ile güncellemenin hatasız bir yükseltme için en doğru seçenek olacağını belirtmeden geçmeyelim.

Önceki Yazı

Xiaomi Mi A1 için Android Oreo Askıya Alındı

Sonraki Yazı

Meizu M6S ve mBlu S6 ‘yı Birbirinden Ayıran Ufak Bir Nokta Olacak

4 comments

 1. burhan0660 dedi ki:

  htc bu yüzden seviyordum keşke fiyat konusunda daha iyi olsaydı

 2. Ulutan dedi ki:

  İthalatçı garantili Hepsi Burada'da HTC U11 ler gayet uygun ve F/P ürünü. 2200 TL civarı..

 3. burhan0660 dedi ki:

  2000 tl veya üzerindeki fiyat segmenti telefonlara verecek param yok 🙂 sebebi instagram whatsapp chrome 1-2 müzik programı kullanan biriyim aldığım telefonla grafiksel bir çalışma veya aşırı işlemci gücüne ihtiyaç duymuyorum şehir içi gezmek için 8 silindir jeep almanın mantığı pek yok

 4. Ulutan dedi ki:

  Sizin bakış açınız

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.