Amazfit X 92 Derece Kavisli Ekran ile Geliyor.

Amazfit X, 92 Derece Kavisli Ekranla Geliyor ve Sadece 149 Dolar

Huami , 2015’ten beri Xiaomi için akıllı saatler ve fitness bantları üreten bir markadır. Bundan kısa bir süre sonra şirket, kendi markası altında Amazfit olarak orta ve üst düzey akıllı saatler satmaya başladı. Huami, şimdiye kadar Amazfit Verge, Amazfit GTR, Amazfit GTS ve Stratos 3 gibi harika akıllı saatler üretip piyasaya sürdü. Şimdi şirket, bir akıllı saatin benzersiz bir karışımı ve kavisli bir ekrana sahip bir spor bandıyla geri döndü.
Amazfit X, Huami’nin zaten çok yönlü saat serisine en son eklenen ve aslında bir kitabı doldurabilecek yeterli özelliklere sahip saatidir. En önemli özelliklerinden biri 400 nite kadar çıkabilen 2.07 inç OLED panel olmasıdır.
Huami mühendislerinin ekranı optimum konfor için mükemmel bir 92 derecelik açıyla nasıl kıvırdığını paylaştı. Mühendisler önce camı 700 dereceden fazla Santigrat dereceye kadar ısıtıyorlar. Ekip daha sonra “Amazfit X bileğinizin etrafına rahatça sarılan 92 ° süper bir yaya ulaşıncaya kadar 6 adımlı bir bükme işlemi gerçekleştiriyor”. 
Amazfit X, 92 Derece Kavisli Ekranla Geliyor ve Sadece 149 Dolar
Kavisli ekran bu akıllı saatin tek benzersiz özelliği değil tabikide. Saat minimalist tasarım dilini yakalamaya çalışırken, düğmeleri ve kronları yok. Saatin sağ kenarında, kullanıcıların saatteki öğelerde gezinmek ve seçmek için basabilecekleri duyarlı bir panel bulunuyor.
Yüzme, bisiklet, yürüyüş, kapalı alan fitness ve daha fazlası gibi 9 farklı spor için belirli modlara sahiptir. Hatta fitness hedeflerinize yardımcı olacak yerleşik bir kişisel antrenör olan Kişisel Etkinlik Zekası’na (PAI) sahiptir.
Amazfit X, 92 Derece Kavisli Ekranla Geliyor ve Sadece 149 Dolar
149 Dolardan satışa sunulan saatin şimdilik Türkiye’de satışı yok.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler