Amazfit PowerBuds Piyasaya Sürüldü.

 

Amazfit PowerBuds

 

Görünüm:

Huami Amazfit PowerBuds, beyaz, gölge siyahı, sarı olmak üzere toplam 3 renge sahiptir. Huami’nin dört farklı tipte silikon kulak tıkacı ile birlikte geliyor .

Amazfit PowerBuds

Gerçek deneyim sırasında, Amazfit PowerBuds’un manyetik bölünmüş kulak kancası tasarımının çok iyi olduğunu gördük. Yolculuk esnasında , parkta , spor salonunda yoğun spor yapsanız bile kulaklıklar çok kararlı olacaktır, kolayca düşmeyecektir. Kulak kancası günlük hayatta kullanılmadığında, kulak kancasını çıkarabilirsiniz.

Kalp atış hızı izleme

 Kullanıcıları kendi egzersiz durumlarından daha fazla haberdar etmek için Amazfit PowerBuds , bir PPG kalp atış hızı sensörü ile donatılmıştır. Egzersiz modunu açtıktan sonra, egzersiz kalp atış hızını izleyebilir, egzersiz durumunu geri bildirebilir ve ses, kalp atış hızını ve diğer egzersiz risklerini hatırlatarak egzersizi daha verimli ve güvenli hale getirebilir.

Amazfit PowerBuds

 

Amazfit PowerBuds PPG kalp atış hızı sensörü, egzersiz sırasında yüksek kalp atış hızı alarmı ve kalp atış hızı aralığı değerini size anlık gösterebilir ve uyarı verebilir özelliğe sahiptir. Kullanıcı kulaklığı egzersiz için giydiğinde, gerçek zamanlı kalp atış hızı önceden belirlenen normal aralığı aştığında kullanıcıyı uyarmaktadır.kullanıcının aşırı egzersizden kaynaklanan yaralanmaları önlemek ve egzersiz güvenliğini artırmak için sesi azaltmasına veya egzersiz yapmasını durdurmasına izin vermek için sesle otomatik olarak hatırlatacaktır. 

Aynı zamanda, kulaklık tarafından benimsenen ses yayını yöntemi, bilgileri zamanında kullanıcıya geri aktarabilir, kullanıcının kendi hareket durumlarını anlamasına yardımcı olabilir.

Amazfit PowerBuds Ses kalitesi

Ürün, ENC çift gürültü azaltma teknolojisini kullanır ve çift mikrofon dizileri yoluyla doğru radyo alımı sağlar.

Amazfit PowerBuds

Pil ömrünü kontrol etme

Amazfit PowerBuds

Amazfit PowerBuds dokunmatik özelliği ile öne çıkıyor. Amazfit PowerBuds başarıyla kurulduktan sonra, saklama kutusundan çıkarılarak ve kulaklık takılarak otomatik olarak bağlanabilir, dinamik müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Buna ek olarak, iki taraflı kulaklıklar, tek dokunuş ve çift dokunuşlu dokunma işlevlerini ayarlamak için özelleştirilebilir, bu da kullanışlı ve etkilidir, böylece egzersiz sırasında telefonu ileri geri hareket ettirme özelliği mevcuttur. Amazfit PowerBuds Siri ve Google Asistan’ı da desteklemektedir.

Pil ömrü açısından, Amazfit PowerBuds 8 saate kadar tamamen şarj edilebilir, bu da AirPods Pro’dan % 78 daha yüksektir . Manyetik şarj kutusu ile ek 16 saat pil ömrü ve 24 saate kadar kapsamlı pil ömrü sağlayabilir.

Amazfit PowerBuds

  • Kulaklık Tipi : Kanal İçi
  • Kullanım Alanı : Müzik Spor Telefon
  • Uyumluluk : Android İos
  • Sesli Asistan  desteği var.
  • Sesli Asistan Özelliği : Google Asistan ve Siri Asistan
  • Sensör: Dokunmatik Sensör
  • Özellikler : Kulak Kancası , Nabız Ölçer , Ortam Sesi Modu , Sesli Bildirim

 

 

 

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler