Xiaomi MITU Lego Tren Seti

MiTU-Track-Building-Block-1.jpg

Yine evde kaldığımız bu günlerde evdeki küçük çocuklar ve içindeki çocuğu öldürmemiş büyükler için güzel bir oyuncak incelemesi yapıyoruz.
MiTU-Track-Building-Block-8.jpg

Bir önceki Lego robottan farklı olarak bu ürün +3 yaş üzeri için de oynamaya uygun olarak tasarlanmış, özellikle kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımı oynarken zarar görmeyi minimuma indirecek şekilde seçilmiş.

MiTU-Track-Building-Block-3.jpg

Kısaca özelliklerine bakacak olursak; 63 parçadan oluşan setin toplam ağırlığı 3,5 kg civarında. Elektirikli olarak çalışan Tren 1 adet 1.5 V AA pil ile çalışıyor. ABS plastikten yapılan ürün doğa dostu ve geri dönüştürülebilir bir makzemeden yapılmış. toplam 80 testten geçirilen ürünlerin tamamı kusursuza yakın olarak üretilmiş. 0.01 hata payı ile üretildiği söylenen ürünün cilaları el ile yapılmış.

MiTU-Track-Building-Block-6.jpg

Geçirildiği bir kaç testten bahsedecek olursak, mekanik kırılma testi, keskin köşe ile çizilme testi köşe keskinlik testi ve mıknatıs montaj testi.

MiTU-Track-Building-Block-9.jpg

Özellikle küçük çocuklar için renk ayrımı ve el göz kordinasyonunu geliştirmek için renkli parçalar yaratıcı şekillerde birleştirielbilir.

MiTU-Track-Building-Block-2.jpg

Ürün içeriğinde parçaları koyabileceğiniz büyük bir depolama kutusu ile geliyor, böylece oyun bittiğinde rahatlıkla saklanabilir.

MiTU-Track-Building-Block-10.jpg

Kutu içeriğindeki parçalar ise alttaki görselde.

MiTU-Track-Building-Block-11.jpg

MiTU-Track-Building-Block-4.jpg

MiTU-Track-Building-Block-5.jpg

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler