64MP Kameralı Telefonlara Hazır mısınız? İlk Atak Redmi’den

12MP 16MP 48MP çözünürlüklü kameralar derken sıra geldi 64MP kameraya sahip telefonlara. Bu yıl hayatımıza giren 48MP kameraya sahip cihazların pabucu çabuk dama atılacak gibi duruyor. Redmi, 64MP Çözünürlüğünde kameraya sahip bir cihaz üzerinde çalıştığını doğruladı.

Xiaomi’den kısmen ayrıldıktan sonra Note serisi ile atağa geçen ve K serisi ile Amiral Gemisi rakiplerine meydan okuyan Redmi, kamera konusunda iddialı bir cihazla piyasaya damga vurmaya hazırlanıyor. Geçmişe baktığımızda Redmi cephesindeki sızıntıların cihazlar tanıtılmadan hemen önce başladığına tanıklık ediyoruz bu da demek oluyor ki yeni 64MP Kameralı cihazın eli kulağında.

Firma yeni cihazında  64MP çözünürlüğe sahip Samsung bir sensöre yer verecek. Şuan için elimizde olan tek bilgi bu maalesef. Cihaza ait render görüntüler sertifika başvuruları vb. oldukça haberlerimizde yer vereceğiz.

Önceki Yazı

Xiaomi Mi A3 Tanıtıldı! | Beklediğimiz Güncelleme Bu mu?

Sonraki Yazı

Redmi Piyasaya İki Tane Yeni Powerbank Sürüyor

2 comments

  1. Korkmaz kavak dedi ki:

    İyi günler xiaomi ürünlerini dikkatle takip ediyorum ancak bir konu var mi6 android q güncellemesini almayacak diye ınternette haberler var konunun aslı astari nedir bilgi verir misiniz?

    1. Hasan ÖZKAN dedi ki:

      Alacak efendim.

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.