10 Kullanışlı Xiaomi Ürünü.

Birçok kişi Xiaomi markasını akıllı telefonlar, kulaklıklar ve powerbank aracılığıyla tanıyor.  Xiaomi sadece cep telefonu üreticisi değil, şirket ev için tüm ürün portföyüne sahip, Mi Ekosistem, o kadar çeşitlidir ki her zevke uygun ürünler buluyoruz. Bu yüzden size evinizde eşlik edebilecek 10 ürün derlemesi hazırladım.

Mi Led Smart Bulb 2

10 Kullanışlı Xiaomi Ürünü

16 milyon renk seçeneği sunan Yeelight E27 RGBW modeli akıllı LED ampul ile evinizi ya da ofisinizi renklendirebilirsiniz. Akııllı telefonlar üzerinden kontrol edebileceğiniz Xiaomi Yeelight E27 RGBW Akıllı Ampulün ışık şiddetini, rengini ve çalışma zamanını ayarlayabilirsiniz. Akıllı ampulün mobil uygulaması üzerinden kitap okuma ya da uyuma gibi kişisel modlar tanımlayabilirsiniz.

Mi Vücut Kompozisyon Ölçeği

10 Kullanışlı Xiaomi Ürünü

Sahip olabileceğimiz bir sorun fazla kilolu olmaktır, çünkü evimize hapis olduğumuz bu günlerde sağlığımızı egzersizle korumaya çalışıyoruz. Mi Vücut Kompozisyon Ölçeği ile bir rutini koruyabilir, sağlığınıza dikkat edebilir ve günlük değerlerinizi ölçebilirsiniz. Vücut ağırlığına ek olarak, Mi Vücut Kompozisyonu Ölçeği vücut kompozisyonu istatistikleri sağlar. Bununla birlikte, sağlık ve zindeliğinizin gerçekçi bir görüntüsünü gösterir , sağlıklı bir rutini koruyabilir ve değerlerinizi ölçebilirsiniz.  Evinizin tüm üyelerinin kullanması için birden fazla profil oluşturmanıza izin verir.

Mi Hava Temizleyici

10 Kullanışlı Xiaomi Ürünü

Doğal yöntemlerin yetersiz olduğu ortamlar için kullanılan Mi Air Purifier 2 Hava Temizleyici, 60㎡’ye kadar kapalı ortamların havasını temizleyebilme özelliğine sahiptir. Standart büyüklükte ki bir odanın havasını 10 dakika gibi kısa süre içerisinde temizleyebilen Mi Air Purifier 2 muadillerine göre çok daha enerji dostudur.

Mi Hava Temizleyici çok sessiz çalışır, bu nedenle geceleri kullanmak uykumuzu bölmez. Mi Air Purifier 2’nin turbo, otomatik ve gece modu olmak üzere üç adet farklı modu vardır.

Mi Air Purifier 2’nin çalışma süresini ve mod ayarlarını Mi Home uygulaması aracılığıyla uzaktan yapabilirsiniz.

Mi hava temizleyici , ağır araç akışından veya birçok fabrikanın varlığından kaynaklanan yüksek kirliliğe sahip şehirlerdeki evlerde havayı temizleyebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu cihazla sağlığımıza zararlı parçacıkları ortadan kaldırır, kısa ve uzun vadede hayatımızı iyileştirmeye yardımcı olabiliriz.

Mi Box X

10 Kullanışlı Xiaomi Ürünü

Xiaomi, Android’li televizyonlar sunmasına rağmen, dünyadaki birçok mağazasında, birçok ülkede bu ürünler yok. Ancak diğer ürünler arasında Xiaomi bize Mi Box S sunduğu için Android’in keyfini çıkartabiliriz, oyunları ve uygulamaları taşıyabilen küçük ama güçlü bir tv kutusu.

Zaman geçirmek için mükemmel, Xiaomi Mi Box S ile farklı platformlardan tonlarca çevrimiçi içeriğe erişebilirsiniz, bu güçlü akış oynatıcı 4K Ultra HD’ye kadar iletim yapabilir, bağlantısı oldukça basittir, sadece HDMI kablosunu ve gücü bağlayın Google hesabınıza girin ve Netflix, vs. diğer multimedya içeriği sunan diğer platformların tadını çıkarmaya başlayın.

Xiaomi Akıllı Ev Güvenlik Sistemi

10 Kullanışlı Xiaomi Ürünü

Mi Smart Home Kontrol Ünitesi ve çeşitli ürünleri ile kendi akıllı evinizi tasarlayabilir, güvenlik için telefonunuzdan yönetilebilir bir kontrol, alarm, güvenlik sistemi kurabilirsiniz.

Ev içinde güvenlik, gözetim veya kontrol için çoklu kullanımlara sahip tamamen işlevsel bir otonom üründür. Akıllı Kapı ve Pencere Sensörü ile eviniz için güvenlik önlemleri alabilirsiniz. Kapı veya pencere açıldığında, kapandığında hangi işlevi gerçekleştirmek isterseniz tanımlayabilirsiniz.

Xiaomi Mi Wifi Pro Sinyal Yakınlaştırıcı

10 Kullanışlı Xiaomi Ürünü

2 harici antenle, 300Mbps’e kadar hızlı veri aktarımı ile tasarlanmıştır. Duvarlara nüfuz edebilir ve çok katlı evde güçlü Wi-Fi bağlantısı sağlayabilirsiniz. Evinizdeki Wi-Fi ölü bölgelerini ortadan kaldırın.

Mi Band 4

10 Kullanışlı Xiaomi Ürünü

Xiaomi’nin en çok satan cihazlardan biri olan Mi Band 4, egzersiz rutinlerimiz için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Ayrıca akıllı bileklik ile çeşitli uygulamalardan bildirim alabilir, müzik çaları kontrol edebiliriz.Mi Band 4’ün batarya boyutu 135 mAh. Bu kapasite ile cihaz haftalar süren kullanım ömrü sunuyor.

Xiaomi Mi Ev Güvenlik Kamerası 360

10 Kullanışlı Xiaomi Ürünü

360 ° görüş , 1080p HD, Kızılötesi gece görüşü, hareket algılama, talkback özelliği, H.265 kodlama ve kolay kurulum.

Kamera wifi ile çalışır, bağlantı Mi Home uygulaması ile yapılır.  Kamera 32GB’a kadar Micro SD yuvası olduğu için video çekmemize veya fotoğraf çekmemize ve kaydetmemize olanak tanır.

Xiaomi Mi AirDots Pro 2

10 Kullanışlı Xiaomi Ürünü

Bluetooth 5.0 standardını kullanan kulaklık modeli 14.2mm hareketli kompozit diyafram bobin ünitesi ile yüksek kaliteli ses üretebiliyor.

Bluetooth LDHC ile gecikmesiz ses aktarımı yapan kulaklık çift mikrofon ile çevresel gürültü engelleme özelliğine sahip. MIUI ara yüzü kullanan telefonlarda kılıfından çıkardığınız anda otomatik olarak bağlantı sağlıyor. Dış kısımdaki dokunmatik yüzey ile ses kontrolü ve parça değişimi sağlanabiliyor. Çevresel gürültü azaltma sayesinde dış sesleri minimum seviyeye indirir.

Dreame V9 Kablosuz Elektrikli Süpürge

10 Kullanışlı Xiaomi Ürünü

Dreame V9 elektrikli süpürge daha verimli ev temizliği için tasarlanmıştır. Güçlü fırçasız motor ile, çok daha pratiktir.

Sadece kişisel ihtiyaçlarına göre kullanmak için doğru yolu seçebilir, aynı zamanda rahatlıkla tüm alanları temizleyebilir. Evinizi temizlemek için harika bir yardımcı olabilir yararlı bir ev temizleme aracı arıyorsanız, bu elektrikli süpürge sizin için iyi bir seçimdir!

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler