Smart Band 7

Bir üst seviyeye geçin

1,62 inç

1,62 inçlik yüksek çözünürlüklü AMOLED ekran

100'ün üzerinde

özel bileklik şekli

Tüm gün
SpO₂ izleme

Uyku izleme

VO₂ max profesyonel egzersiz analizi

Kalp atış hızı izleme

Renkli kordonlar

110'dan fazla
spor modu
desteği

5 ATM suya dayanıklılık*

14 günlük
pil ömrü*

Harika büyüklükteki ekran sayesinde hiçbir ayrıntıyı kaçırmayın

1,62 inç AMOLED Ekran

Muhteşem büyük AMOLED ekran ister engebeli bir yolda koşuyor, ister denizdeki bir yüzen evle yelken açıyor olun, ekranı okumanızı ve kontrol etmenizi kolaylaştırır. Her şey yüksek çözünürlükte ayrıntılı olarak sunulur.

%25

Daha fazla görüntüleme alanı

*Mi Akıllı Bileklik 6’yla karşılaştırıldığında.

326

PPI

13.5

g

Ağırlık

Daha iyi görüntüler

Gelişmiş arayüz tasarımları

Her kullanıcı arayüzü, önemli bilgi ve sayıları öne çıkartacak şekilde yeniden tasarlanıp geliştirildi. Kısacası, arayüzler daha net ve daha kolaydır.

Yeni bileklik arayüzleri, yeni duruşlar

100'den fazla Dinamik Bileklik Arayüzü

Daha gelişmiş grafik işleme ve daha akıcı animasyon efektleriyle, hem özel dinamik bileklik arayüzleri hem de özelleştirilmiş olanlar daha üstün bir hale gelir. AOD her zaman açık modu ile albümünüzden en sevdiğiniz parça her zaman yanınızda olur.

Yeni renkler, yeni ifadeler

Göz alıcı dört renk seçeneğini keşfedin

Neon Yeşil|Neon Turuncu|Haki Yeşil|Haki Mav

Daha fazla eğlenceli renkler

Fildişi|Zeytin Yeşili|Turuncu|Mavi|Siyah|Pembe

*Xiaomi Akıllı Bileklik 7 siyah kayışla gelir. Diğer renkte kayışlar ayrı olarak satışa sunulur. Renk seçenekleri konuma göre değişiklik gösterebilir

Sıkı çalışmanızın genel bir değerlendirmesi

Egzersizlerinizin size nasıl geldiğini mi merak ediyorsunuz? Aerobik ve/veya Anaerobik egzersizlerinizin derecelendirmelerini öğrenmek için “Egzersiz etkisi”ni kontrol edin.

Hiç bir zaman çok zorlamayın

Egzersiz yükü analizi

Son 7 gündeki Egzersiz Sonrası Aşırı Oksijen Tüketiminize (EPOC) dayalı güncel egzersiz önerileri.

Egzersiz yükünüzü inceleyin

  0~150            Biraz daha egzersiz yapmayı düşünün

150~300         Çok iyi!

  >300              Aşırı yüklendiniz!

*Farklı egzersiz yükü örnekleri

Egzersiz kapasitesi gelişmeleriniz hakkında bilgi sahibi olun

Maksimum oksijen alımı (VO2 max) analizi

Maksimal oksijen alımı, egzersiz fizyolojisi için anahtar bir kavram ve insan vücudunun aerobik kapasitesinin önemli bir göstergesidir.

Egzersiz kapasitenizi test edin

36-42            Başlangıç

43-48            Ortalama

54-59            Mükemmel

*Farklı egzersiz kapasitesi
**Yukarıdaki veriler ve kullanıcı arayüzü, 25-29 yaş arasındaki erkeklere dayanmaktadır

Egzersiz molasının tadını çıkartın

Dinlenme seansı

En son tamamlanan tekli egzersizin yoğunluğuna dayanarak önerilen aralıklı toparlanma süresi.

Dinlenme sürenizi anlayın

54 sa~96 sa    Uzun bir dinlenme seansı gerçekleştirin!

36 sa~53 sa    Bir sonraki egzersiz’den önce iyice dinlenin!

19 sa~35 sa    Bir sonraki egzersiz’den önce dinlenin!

*Farklı dinlenme süresi örnekleri

Daha fazla seçenek, daha fazla motivasyon

110'dan fazla Spor Modu desteği

Çeşitli spor modları yaktığınız kalorileri, kalp atış hızınızdaki değişimleri ve egzersizlerinizin sürelerini takip etmenize yardımcı olur.

Sizinle birlikte suya girer

5 ATM suya dayanıklılık*

4 yaygın yüzme stilinin akıllıca tanınmasını, havuzda yüzmeyi ve şnorkelle dalmayı destekler.

Kan oksijen doygunluğu (SpO₂) kandaki oksijen düzeyini yansıtır ve bireylerin genel sağlığı bakımından önemli bir göstergedir. Xiaomi Akıllı Bileklik 7 sizi potansiyel sağlık risklerinden korumak için kan oksijen seviyeniz çok düşükse (<%90) titreyerek sizi uyarır. *

Sağlığınızda Zayıf Halkalara yer yok

Tüm gün SpO₂ izleme

Tüm gün kalp atış hızı izleme

Xiaomi Akıllı Bileklik 7, kalp atış hızınızı tüm gün boyunca gerçek zamanlı olarak izler ve bunu okunması kolay grafiklere dökerek hassas değerlendirmeler sunar. Bileklik, kalp atış hızınız güvenli bölgenin dışına çıktığında titreşimle sizi uyarır.*

*Yukarıdaki görsel ve kalp atış hızı verileri yalnızca örnektir. Kalp atış hızı bölgeleri, bireysel özelliklerinize göre değişkenlik gösterebilir.

Uyku Kalitesi İzleme

Bileklik, uyku düzeninizi özenli ve doğru bir şekilde izler. Uyku kalitenizi daha iyi anlamak için akıllı telefonunuzda derin uyku, hafif uyku ve REM* evresine ait ayrıntılı istatistikleri bulabilirsiniz.

*REM: Bu özelliğin kullanılabilmesi için Mi Fitness üzerinden ek ayarlardaki gelişmiş uyku izleme seçeneği etkinleştirilmelidir.

Sağlığınızla İlgili Daha Fazlası

Kadın Sağlığı Yönetimi

Kişisel Etkinlik Bilgileri Toplama

Stres Seviyesi İzleme

Derin Nefes Egzersizi

Manyetik Şarj Özelliği

Daha Uzun Pil Ömrü

Gün

Normal kullanım modunda*

14

9

Gün

Yoğun kullanım modunda*
 

Diğer Kullanışlı Özellikler

Telefon Bulma

Geri Sayım
Zamanlayıcı

Domates Sayacı
Hava Durumu
Ayağa Kalkma Uyarısı

Gelen Arama Bildirimi*

Telefon Kilidi Açma

Bildirim*

Sessiz Mod

Flaş Işığı

Rahatsız Etme Modu

Not:
*Bu ürün ve sahip olduğu özellikler tıbbi cihaz olarak kullanılmak, herhangi bir hastalığı öngörmek, teşhis veya tedavi etmek ya da önlemek amacıyla tasarlanmamıştır.

*Ekranla ilgili veriler Xiaomi Labs’den elde edilmiştir.

*50 metreye kadar suya dayanıklılık: 50 m su direnci, ISO 22810:2010 standardına dayanır ve SGS-CSTC Standards Technical Services (Shanghai) Co.,Ltd. tarafından test edilmiştir. Suya dayanıklılık rapor numaraları: Xiaomi Akıllı Bileklik 7: SHES220100049401. Bu bilekliğin suya dayanıklılık derecesi 5 ATM’dir (50 metre derinlik). Yüzme havuzlarında, kıyıya yakın yerlerde yüzerken veya diğer sığ su etkinliklerinde kullanılabilir. Bununla birlikte sıcak sularda, saunalarda veya dalış esnasında kullanılamaz. Ayrıca, bilekliğin su sporları esnasında doğrudan oluşan hızlı akımlardan etkilenmemesi gerektiğini unutmayın. Suya dayanıklılık işlevi kalıcı değildir ve etkisi zamanla azalabilir.

*SpO₂ özelliği; fizyolojik işlemlerin tanılanması, önlenmesi, izlenmesi, herhangi bir hastalığın prognozu ve incelenmesi ya da başka herhangi bir tıbbi amaç için tasarlanmamıştır. Tüm veriler ve izleme özelliği yalnızca refah ve kişisel referans amaçlı kullanılmalıdır. Rahatsız hissederseniz lütfen profesyonel tıbbi cihazlara güvenin veya yardım almak için bir doktora danışın.

*Kullanılan tüm görüntüler, ses veya video kayıtları yalnızca ürünün işlevselliğini göstermek amacıyla örnek olarak verilmiştir ve ürünün kendisini eksiksiz biçimde temsil etmez.

*Telif hakkı sürelerinin dolması halinde çeşitli fikri mülkiyete sahip bileklik şekilleri kullanımdan kaldırılabilir. Lütfen mevcut olup olmadıklarına bakın.

*Xiaomi Akıllı Bileklik 7 ürününün normal kullanım modunda pil ömrü test koşulları şunlardır: Varsayılan ayarlarla tam şarjlı; otomatik kalp atış hızı izleme her 30 dakika bir etkinleştirilmiş; gelişmiş uyku izleme devre dışı bırakılmış; stres algılama devre dışı bırakılmış; kol kaldırıldığında ekranı uyandırma işlevi etkinleştirilmiş; mesaj bildirimleri etkinleştirilmiş; diğer tüm ayarlar fabrika varsayılan ayarlarında tutulmuş; günde 100 bildirim alınmış ve görüntülenmiş; 10 saniye titreşime sahip olmak üzere günde 10 alarm; kol kaldırıldığında ekranı uyandırma işlevi 200 kez etkinleştirilmiş; veriler günde bir kez uygulama ile senkronize edilmiş; kan SpO2 düzeyleri günde iki kez manuel olarak ölçülmüş ve her hafta 60 dakika boyunca egzersiz kaydedilmiştir.

*Xiaomi Akıllı Bileklik 7 ürününün yoğun kullanım sırasında pil ömrü test koşulları şunlardır: Varsayılan ayarlarla tam şarjlı; otomatik kalp atış hızı izleme 1 dakika boyunca etkinleştirilmiş; bilimsel uyku izleme etkinleştirilmiş; stres algılama etkinleştirilmiş; kol kaldırıldığında ekranı uyandırma işlevi etkinleştirilmiş; diğer tüm ayarlar fabrika varsayılan ayarlarında tutulmuş; günde 200 bildirim alınmış ve görüntülenmiş; 10 saniye titreşime sahip olmak üzere günde 15 gelen arama bildirimi; kol kaldırıldığında ekranı uyandırma işlevi 500 kez etkinleştirilmiş; veriler günde bir kez uygulama ile senkronize edilmiş; kan oksijen doygunluğu düzeyleri günde iki kez manuel olarak ölçülmüş ve her hafta 90 dakika boyunca egzersiz kaydedilmiştir.

*Pil ömrüyle ilgili tüm test verileri Huami Labs’den elde edilmiştir. Kullanılan ayarlar, cihazın çalışma şekli ve çevresel koşullar gibi pil ömrünü etkileyen çeşitli faktörler vardır. Bu faktörlerin hepsi laboratuvar verilerinde elde edilenden farklı olarak gerçek kullanımda pil ömrünün değişmesine neden olabilir.

*Mesaj ve gelen aramalar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere çeşitli özelliklerin arka planda sürekli çalışması için Mi Fitness uygulaması gerekir. Daha fazla bilgi için lütfen uygulamanın içerisindeki ayara bakın.
Boyutlar
46,5 mm x 20,7 mm x 12,25 mm
Yükseklik, genişlik ve kalınlık boyutlarına kayış ve çıkıntılar dahil değildir
Ağırlık: 13,5 g
 
Bileklik Kayışı
Boyut: 160 mm-224 mm
Malzeme: TPU
 
Kayış tokası: alüminyum alaşım
 
Ekran
1,62 inç AMOLED Dokunmatik Ekran
Çözünürlük: 192 x 490 piksel,326 PPI
Parlaklık: 500 nit’e kadar, ayarlanabilir
Parmak izi önleyici özelliğe sahip temperli cam
Bileklik şekilleri: 100+
*Yaklaşık %25 daha geniş görüntüleme alanı*
*Xiaomi Akıllı Bileklik 7’nin görüntüleme alanı, Mi Akıllı Bileklik 6’ya göre yaklaşık %25 daha geniştir. Huami Labs’den elde edilen veriler.
 
Sensörler
Yüksek hassasiyetli 6 eksenli sensör ve PPG kalp atış hızı sensörü 6 eksenli sensör: Düşük güç tüketimi ile 3 eksenli ivme ölçer ve 3 eksenli jiroskop PPG kalp atış hızı sensörü
 
Pil
Şarj tipi: manyetik şarj
Şarj süresi: ≤2 saat
Normal kullanım süresi: ≥14 gün
Kapasite: 180 mAh
 
Fitness
110’dan fazla fitness modu
5 otomatik algılama modu: açık havada koşu, yürüyüş, koşu bandı, kürek çekme makinesi, eliptik
Diğer özellikler
VO₂ max
Egzersiz etkisi
Egzersiz yükü
Dinlenme süresi
 
Sağlık
Kalp atış hızı izleme
SpO₂ izleme
*SpO₂ özelliği; fizyolojik işlemlerin tanılanması, önlenmesi, izlenmesi, herhangi bir hastalığın prognozu ve incelenmesi ya da başka herhangi bir tıbbi amaç için tasarlanmamıştır. Tüm veriler ve izleme özelliği yalnızca refah ve kişisel referans amaçlı kullanılmalıdır. Rahatsız hissederseniz lütfen profesyonel tıbbi cihazlara güvenin veya yardım almak için bir doktora danışın.
Uyku izleme (derin uyku, hafif uyku, REM ve kısa uyku)
Uykudaki nefes kalitesini izleme
Kadın sağlığı izleme özelliği
*Bu özellik herhangi bir tıbbi amaç için kullanılmamalı veya bu özelliğin doğruluğuna güvenilmemelidir. Adet döngünüze veya buna ilişkin bilgilere dair doğru tahminlerde bulunamayabilir. Tüm veriler ve izleme özelliği yalnızca kişisel amaçlı kullanılmalıdır.
Stres izleme, nefes egzersizleri
PAI (Kişisel Etkinlik Bilgileri Toplama
 
Teknik özellikler
5 ATM suya dayanıklılık
Uygulama: Mi Fitness
Bluetooth 5.2 BLE
İşletim sistemi: Android 6.0 veya üzeri, iOS 10 veya üzeri
Sistem dili: İngilizce, Almanca, İtalyanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça, Geleneksel Çince/Basit Çince ve daha fazlası.
 
Paket içeriği
Bileklik gövdesi ×1
Bileklik kayışı ×1
Özel şarj kablosu ×1
Kullanım kılavuzu ×1