Xiaomi Smart Band 7 Pro

Stilinizi bir üst seviyeye taşıyın

1,64 inç'lik dev
dikdörtgen
AMOLED ekran

Dahili GNSS

Bileğinizdeki koşu parkurları

110'dan fazla spor modunu destekler

12 günlük
pil ömrü*

150'den fazla
saat yüzü

Uyku izleme, tüm gün
SpO₂ ve kalp atış hızı
izleme

5 ATM suya
dayanıklılık*

Şekillendirmek için
tasarlandı

Şimdi daha büyük ve daha net

1,64 inç'lik dev dikdörtgen AMOLED ekran

Bileklik ilk kez büyük, tam renkli ve dikdörtgen bir ekranla sunuluyor. Bilekliğin ekranındaki tüm özelliklerin düzeni, bir akıllı telefondakine benzer nitelikte. Daha büyük alanlara sahip metinler ve simgeler ile dokunma ve kaydırma çok daha kolay. Xiaomi Smart Band 7 Pro ,akıllı telefonunuzun kullanışlı bir uzantısı olarak görülebilir.

1,64 inç'lik

dikdörtgen ekran

%70

ekran-gövde oranı

280 × 456

çözünürlük

326

PPI

2.5D

kavisli cam

Daha açık arayüz, daha açık fikirli tasarım

Yepyeni bir ekranda tüm özellikler artık yeni bir görünüme, sade bir sunuma sahip ve tek bakışta kolayca anlaşılabilir niteliktedir.
 

Her zaman açık ekran, gözlerinizi yormaz.

Ekranı aydınlatmak için kolunuzu kaldırmanıza gerek yoktur. Tek bakışta zamanı ve diğer temel bilgileri görün.

150'den fazla saat yüzüyle tarzınızı sergileyebilirsiniz

Zarif, şık, sportif. Ruh halinize uygun mükemmel ekranı bulun.

Zahmetsizce aydınlık bir ekran için uyarlanabilir ekran parlaklığı

Ortam ışığı sensörleri, bileklik ekranının gözleriniz için otomatik olarak ayarlanmasını sağlar. Bileğinizi her kaldırdığınızda ekran uygun şekilde aydınlanır.

Şık olun, fark yaratın

Güzellik ayrıntılarda gizlidir

Göz kamaştıran tasarım

Bu, zarif bir şıklık için metalik, grafit grisi ve açık altın renkleriyle sunulan ilk Xiaomi akıllı bilekliktir. Hafiflik ve rahatlık için NCVM kaplamalıdır. Son derece parlak metal dokusuyla pürüzsüz temas

20,5 g

hafif*

11 mm

ince

Açık altın
Grafit grisi

Tarzınızı seçin

Özelleştirilebilir kayışlardan oluşan eksiksiz bir seçki

Altı klasik renk ile zarif bir sadeliği ya da dikkat çekici bir canlılığı tercih edebilirsiniz. Seçim sizin. Bileğinizden başlayarak stilinizi ortaya koyun. Kayış, maksimum rahatlık için pratik ve kullanımı kolay bir klipse sahiptir.

Çarpıcı renkler, yeni bir görünüm

Yeni deri benzeri ve silikon kayışlar kullanıma sunuldu

Çam Yeşili
Ay Grisi

Yumuşak deri doku, cilde dost yapı, hoş renk kontrastları. Gelişmiş renk eşleştirme, canlı ve benzersiz bir görünüm sunar.

Hafif ve özgürce koşun

Rüzgar gibi koşmanız için tasarlandı

Uydu konumlandırma ve hareket takibi ile

Dahili GNSS telefonunuzla senkronize edilebilir veya minimal egzersizler için tek başına kullanılabilir BeiDou, GPS, GLONASS, Galileo ve QZSS sistemleri desteklenir. Her adımınızı sayın; çünkü her adım önemlidir.

Profesyonel antrenman her zaman,
her yerde başlar

Bileğinizdeki koşu parkurları

Zaman ve kalp atış hızı ile hesaplanan, değişen yoğunluklarda önceden yüklenmiş 10 koşu parkuru. Bileklik, kalp atış hızı ve hız hedeflerinize ulaşmanızı hatırlatmak için titreşebilir ve ekranını aydınlatabilir; böylece antrenmanınızdan en yüksek verimi almanızı sağlar.

Kendi tarzınızda aktif kalabilirsiniz

110'dan fazla egzersiz modu

Xiaomi Smart Band 7 Pro, yeni en iyi fitness arkadaşınız.
14 adet özel egzersiz modu ile heyecan verici yeni spor deneyimlerinin kilidini açın.

Oyunda ustalaşıyorsunuz

Antrenman yapın ve arkadaşınızla yarışın

Yeni fitness özelliği “Competition” (Yarışma) resmi olarak Xiaomi Fitness uygulamasına geldi. Bu uygulamada günlük egzersiz hedeflerini kendiniz belirleyebilir, arkadaşlarınızı davet etmek için günlük adım sayısı, yakılan kalori, egzersiz süresi vb. egzersiz yarışmaları seçebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte fit, sağlıklı ve keyifli kalın!

Haftanın yarışması

Her gün galibiyet puanlarınızı kazanın

Hafta içinde sizin ve arkadaşlarınızın günlük antrenman verileri günlük puana işlenir. Önceden belirlediğiniz hedeflere ulaşırsanız ekstra puanlar kazanırsınız. Bu da oyunu kazanmanın anahtarı olabilir!

En iyilerden öğrenin

Antrenman planlarınızı paylaşın

Değerli rakipleriniz yeni bir rutine başladığında ve antrenman istatistiklerini okuduğunda bildirim alabilirsiniz
 

Tüm gün boyunca sağlığınızla ve duygu durumunuzla ilgilenir

Kalbinizden daha önemli bir şey yoktur

Tüm gün kalp atış hızı izleme

Tüm gün kalp atış hızı izleme ve tüm hava koşullarında kandaki oksijen seviyesini izleme özellikleri sayesinde vücudunuzun işleyişini gerçek zamanlı olarak anlayabilirsiniz.

Kanınızdaki sağlıklı oksijen seviyeleri, kendinizi harika hissetmenizi sağlar

Gün boyu kandaki oksijen seviyesini izleme

Stres seviyesi izleme

Uyku izleme
 
Kadın Sağlığı Yönetimi
 
Derin nefes egzersizi
 

*Tüm gün kalp atış hızı izleme ve diğer sağlık verisi kayıtları kullanıcı tarafından etkinleştirilmelidir

Tek bir akıllı bileklikle minimalist yaşayın

Daha uzun pil ömrü*

6 gün

Yoğun kullanım modu*

12 gün

Tipik kullanım modu*

Alexa sesli asistan*

Hava durumunu kontrol edin, alarm ayarlayın, akıllı ev cihazlarınızı uzaktan kontrol edin ve daha fazlasını yapın. Alexa’ya sormanız yeterli.

*Alexa özellikleri ve işlevleri, donanım yazılımının en son sürüme yükseltilmesini gerektirecektir.

5 ATM'ye kadar su geçirmez

5 ATM’ye kadar su geçirmezlik özelliği sayesinde yüzerken bilekliğinizi çıkarmanıza gerek yoktur. Endişelenmeden suya girin.
 

Mi Fitness uygulaması Günlük sağlık verileriniz parmaklarınızın ucunda

Kalp atış hızı, fitness ve uyku gibi günlük sağlık istatistikleri, sağlık durumunuzu net bir şekilde görebilmeniz için ayrıntılı olarak gösterilir. Verilerin Strava ve Apple Health ile kolay bir şekilde senkronize edilmesini destekler.

Diğer Kullanışlı Özellikler

Müzik oynatma

Ayağa Kalkma Uyarıları
 
Egzersiz Kaydı
 
Egzersiz
 
Etkinlikler
 
Rahatsız Etme Modu
 
Alarm
Zamanlayıcı
Hava Durumu
 
El feneri
 
Not:
*Bu ürün tıbbi bir cihaz olarak tasarlanmamıştır ve herhangi bir hastalığı teşhis, tedavi, iyileştirme veya önleme amacı taşımamaktadır. Tüm veriler ve ölçülen değerler yalnızca kişisel referans amaçlıdır.
*Bu sayfadaki ürün resimleri ve modelleri, veriler, işlevler, performans, teknik özellik parametreleri, kullanıcı arayüzü ve diğer ürün bilgileri sadece referans amaçlıdır ve asıl üründen farklılık gösterebilir. Xiaomi, bu bilgileri değiştirebilir. Ayrıntılar için lütfen asıl ürünü inceleyin.
*5 ATM su geçirmezlik derecesi (su altında 50 metre derinliğe eşdeğer); bilekliğin yüzme havuzlarında, kıyı şeridinde yüzerken ve diğer sığ su etkinliklerinde de takılabileceği anlamına gelir. Sıcak duşlarda, saunalarda veya dalış sırasında takılması uygun değildir. Su sporları sırasında yüksek hızlı su akışının doğrudan etkisinden kaçınmaya özen gösterin. Suya dayanıklılık işlevi kalıcı değildir ve etkisi zamanla azalabilir. *50 metrelik su geçirmezlik özelliği ISO22810: 2010 standartlarına uygundur. 68.189.22.0112.02 numaralı TÜV SÜD Certification and Testing (China) Co., Ltd. Suya dayanıklılık derecesi raporunun gereksinimlerini karşılamaktadır.
*Bu sayfada görüntülenen içerik ve özellikler; kalıcılık açısından garanti edilememekle beraber telif haklarında, ticari ve teknik şartlarda meydana gelen değişikliklerden dolayı değiştirilebilir. Özel bildirim yapılmadan gerçekleştirilen herhangi bir değişiklik olması halinde lütfen ürünün gerçek içeriğine ve işlevlerine bakın.
*Aksi belirtilmedikçe, bu ürünün test verileri Xiaomi Laboratuvarından elde edilmiştir.
*Her zaman açık ekran, Ayarlar > Ekran ve Parlaklık seçimleri izlenerek manuel olarak etkinleştirilmelidir ve etkinleştirildiğinde pil ömrünü önemli ölçüde azaltır.
*Alexa sesli asistanı kullanmak için satın aldıktan sonra bellenimi en son sürüme yükseltin.
*Alexa, tüm dillerde ve ülkelerde/bölgelerde kullanılamaz. Alexa işlevselliği ve özellikleri konuma göre değişebilir; *Alexa ve ilgili tüm logolar Amazon.com, Inc. şirketinin veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır.
*Takvim gibi bazı işlevler, bazı modeller tarafından desteklenmez. Bu durum belirli bir cep telefonunun sürümüyle ilgili olabilir. Ayrıntılar için lütfen Akıllı Bilekliğin neler destekleyebileceğini inceleyin.
*Xiaomi Smart Band 7 Pro için tipik kullanım modu test koşulları: Tam şarj, fabrika varsayılan ayarları, sabit ekran içeriği, her 30 dakikada bir kalp atış hızı izleme, yüksek hassasiyetli uyku izleme kapalı, tüm gün stres izleme, harekete duyarlı ekran parlaklığı açık, mesaj bildirimleri açık. Diğer tüm ayarlar, fabrika ayarlarıdır. Her gün 100 bildirim, 10 çağrı bildirimi, 10 saniye titreşim. Bilek, ekranı deveye almak için günde 200 kez kaldırıldı; kandaki oksijen seviyesi günde iki kez manuel olarak ölçüldü; haftada 60 dakika egzersiz yapıldı.
*Xiaomi Smart Band 7 Pro için yoğun kullanım modu test koşulları: Tam şarj, fabrika varsayılan ayarları, sabit ekran içeriği, her dakika kalp atış hızı izleme, yüksek hassasiyetli uyku izleme açık, tüm gün stres izleme, harekete duyarlı ekran parlaklığı açık, her zaman açık ekran özelliği kapalı. Diğer tüm ayarlar, fabrika ayarlarıdır. Her gün 200 bildirim, 15 çağrı bildirimi, 10 saniye titreşim. Bilek, ekranı deveye almak için günde 500 kez kaldırıldı; kandaki oksijen seviyesi günde iki kez manuel olarak ölçüldü; haftada 90 dakika egzersiz yapıldı.
*Pil ömrüyle ilgili tüm test verileri Xiaomi Laboratuvarından alınmıştır. Gerçek kullanım sırasında pil ömrü; kurulum, çalışma, kullanım alışkanlıkları ve ortam gibi çeşitli faktörlere bağlıdır ve laboratuvar testlerinden farklı olabilir.
*5 dakikalık şarjın 8 saatlik uyku izleme kapasitesiyle sonuçlandığını gösteren test, normal sıcaklık ve basınç koşullarında, yüksek hassasiyetli uyku izleme açık ve her zaman açık ekran özelliği kapalıyken sürekli ekran bekleme modunda tipik bir pil ömrü modeli temel alınarak gerçekleştirilmiştir.
*Bazı cihaz işlevleri (çağrı hatırlatıcıları, bildirim hatırlatıcıları vb. dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) uygulamanın arka planda çalışmasını ve etkinleşmesini gerektirir. Özel talimatlar için lütfen uygulamadaki istemleri inceleyin.

Özelliklere göz atın >

Boyutlar
44,7 mm × 28,8 mm × 11 mm
Yükseklik, genişlik ve kalınlık boyutlarına, kayış ve çıkıntılar dahil değildir
Ağırlık: 20,5 g (kayışsız)
Bileklik Kayışı
Boyut: 130 mm – 205 mm
Malzeme: TPU
Renk: Fildişi|Zeytin Yeşili|Turuncu|Mavi|Siyah|Pembe
Özel renk: Çam Yeşili|Ay Grisi
Askı tokası: POM
Ekran
1,64 inç’lik AMOLED Dokunmatik Ekran
Çözünürlük: 280 x 456 piksel,326 PPI
Parlaklık: 500 nit’e kadar, ayarlanabilir
Parmak izi önleyici kaplamalı temperli cam | 2.5D mikro kavisli cam
Bileklik yüzleri: 150’den fazla
Yaklaşık %84 daha büyük görüntüleme alanı*
*Xiaomi Smart Band 7 Pro’nun görüntüleme alanı Mi Akıllı Bileklik 6’ya göre yaklaşık %84, Xiaomi Smart Band 7’ye göre %50 daha büyüktür. Veriler, Xiaomi dahili Laboratuvarlarından alınmıştır.
Sensörler
Kalp atış hızı sensörü (kandaki oksijen sensörü dahil), İvmeölçer | Jiroskop | Ortam ışığı sensörü
Pil
Şarj tipi: manyetik şarj
Şarj süresi: yaklaşık 60 dakika
Normal kullanım süresi: ≥12 gün
Kapasite: 235 mAh
Fitness
110’dan fazla fitness modu
Bileğinizdeki koşu parkurları
Başlangıç Seviyesi (Temel koşu/yürüyüş; Gelişmiş koşu/yürüyüş; Temel hafif koşu)
Yağ Yakma (Temel; Gelişmiş; Orta Yoğunluklu Aralıklı Egzersiz)
Dayanıklılık (Temel; Gelişmiş)
Aralıklı (Temel; Gelişmiş)
Sağlık
Kalp atış hızı izleme
SpO₂ izleme
*SpO₂ özelliği; herhangi bir hastalığın teşhisi, önlenmesi, izlenmesi, öngörülmesi, prognozu, fizyolojik süreçlerin araştırılması veya başka herhangi bir tıbbi amaç için tasarlanmamıştır. Tüm veriler ve izleme özelliği yalnızca refah ve kişisel referans amaçlı kullanılmalıdır. Rahatsız hissederseniz lütfen profesyonel tıbbi cihazlara güvenin veya yardım almak için bir doktora danışın.
Uyku izleme
Kadın sağlığı izleme özelliği
*Bu özellik herhangi bir tıbbi amaç için kullanılmamalı veya bu özelliğin doğruluğuna güvenilmemelidir. Adet döngünüze veya buna ilişkin bilgilere dair doğru tahminlerde bulunamayabilir. Tüm veriler ve izleme özelliği yalnızca kişisel amaçlı kullanılmalıdır.
Stres izleme
Nefes egzersizleri
Teknik özellikler
5 ATM suya dayanıklılık
Uygulama: Mi Fitness
Bluetooth 5.2 BLE
İşletim sistemi: Android 6.0 veya üzeri, iOS 12 veya üzeri
Paket içeriği
Bileklik gövdesi × 1 Bileklik kayışı × 1 Özel şarj kablosu × 1 Kullanım kılavuzu × 1