Xiaomi Mi Air Max CADR 1000m³/h Hava Temizleme Cihazını Tanıttı

Mi Air Purifier Max, yakın zamanda piyasaya sürelecek olup Mi Air Purifier 2S de dahil olmak üzere şimdiye kadar Xiaomi tarafından piyasaya sürülen önceki modellere benzer bir tasarıma sahip olup. Dairesel bir şekle sahip olan ve professional tasarımla bütünleşen bir OLED ekran ile birlikte gelir. Mi Air Purifier Max iki filtre tasarımından oluşuyor.Tasarımda, kullanıcıların filtreleri manuel olarak değiştirmelerini sağlayan çıkarılabilir bir üst kapaklı bir sol ve sağ gövde bulunmaktadır.

 CADR değeri 1000m³/h kadar olup cihazın 120 metre karelik bir alandaki havayı sadece 3 dakikada temizlesi mümkün. Mi Air Purifier Max’ın Xiaomi’nin patentli sessiz gürültü azaltma teknolojisi ile birlikte gelip cihazın büyük boyutuna rağmen gürültüye sebep olmaz.

Yeni Air Purifier Max, Xiaomi’nin şu ana kadar çıkardığı toplam hava temizleyici cihazının sayısını altıya çıkarıyor. Teknoloji devi ilk olarak 2014 yılında ilk Mi Hava Arıtıcı ve 2015 yılında Mi Hava Arıtıcı 2’yi piyasaya sundu.

Mi Air Purifier Max’ın fiyatı 1.999 yuan (304 $) olup en pahalı Air Purifier cihazını piyasaya sürüyor. Ayrıca, cihazın dizayn olarak çıkardığı hava temizleyici ürünlerine göre en büyüğüdür.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler