Mi True Wireless Earphones 2 Basic

Mi True Wireless Earphones 2 Basic

20 saate kadar toplam pil ömrü

Çift mikrofonlu ENC ile kristal netliğinde çağrı kalitesi otomatik eşleştirme ve otomatik bağlantı akıllı kulak içi algılama özelliği
14,2 mm sürücü ve AAC codec ile mükemmel ses

20 saatlik* uzun pil ömrü, cihazı sabahtan gece yarısına kadar kullanmanızı sağlar

Yeni çipin güç tüketimi kontrolü sayesinde kulaklıklar tek bir tam şarjla 5 saat ve şarj kutusuyla birlikte 20 saat kullanılabilir. Pil ömrü dayanıklılığı sayesinde gün boyu müzik dinleyebilirsiniz.

*Kulaklık dayanıklılık verileri: Kulaklıklar tamamen şarj olduğunda ve ses düzeyi %50’ye (akıllı telefon) ayarlandığında, 5 saate kadar kullanılabilir. Kulaklıklar ve şarj kutusu tamamen şarj edildiğinde yaklaşık 20 saat boyunca sürekli olarak müzik oynatılabilir. Spesifik kullanım süreleri, kullanım koşullarına bağlı olarak değişebilir.

Çift mikrofon sayesinde telefon aramaları sırasında gürültü azaltılarak kesinti oluşması engellenir

Telefon aramaları sırasında arka plan gürültüsünü ortadan kaldırmak için hüzmeleme teknolojisini kullanan, her iki kulaklıkta da bulunan dahili yüksek hassasiyetli mikrofonlar, gürültülü ortamlarda bile telefonun diğer ucundaki kişinin sizi net bir şekilde duymasını sağlar.

Kutu açıldığında* bir pencere açılır ve akıllı bağlantı görünür hale gelir

Mi Tamamen Kablosuz Kulak İçi Kulaklık 2 Basic, MIUI Global kullanıcı arabirimine sahiptir. Şarj kutusu açıldığında kulaklık bağlantısı için bir arabirim açılır. Bağlandıktan sonra kulaklığınızı telefonunuz üzerinden rahatça kontrol edebilir, kulaklığın ve şarj kutusunun pil seviyesini görüntüleyebilirsiniz.

*İlk bağlantının, akıllı telefonunuzun Bluetooth ayarlarından manuel olarak tamamlanması gerekir. Otomatik bağlantı kurmak için cihazın Bluetooth işlevi normal şekilde açılmalıdır.
Aşağıdaki denizaşırı modeller, MIUI Global'in yeni sürümleri sırasıyla güncellendikten sonra hızlı eşleştirme için bu açılır pencereyi destekleyecektir: Mi 10、Mi 10 Lite、Mi 10 Pro、Mi 8、Mi 8 Explorer Edition、Mi 8 Lite、Mi 8 Pro、Mi 8 SE、Mi 9、Mi 9 Lite、Mi 9 SE、Mi 9T、Mi 9T Pro、Mi Max 3、Mi MIX 2S、Mi MIX 3、Mi Note 10
、Mi Note 10 Lite、POCO F1、POCO F2 Pro、Redmi 8、Redmi 8A、Redmi Note 7、Redmi Note 7 Pro、Redmi Note 8 Pro、Redmi Note 9、Redmi Note 9 Pro、Redmi Note 9S
Yakında daha fazla yeni model uyumlu hale getirilecektir.

Akıllı, özgür ve tamamen kablosuz

Tamamen kablosuz, kısıtlamasız tasarım. Sol veya sağ kulaklığı istediğiniz gibi kullanabilir, tek ve çift kulak modları arasında esnek bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Çift kulak modu kablosuz boyutlu ses sağlarken, tek kulak modu daha özgür bir deneyim sunar.

Geniş dinamik sürücü, sesin zengin ve doğal olmasını sağlar

Sesleri daha doğal bir his sunacak şekilde daha yoğun ve zengin hale getirmek için 14,2 mm büyük kompozit diyaframa sahip dinamik sürücü kullanılır ve sese daha gerçekçi doku ve ayrıntılar kazandırılır. Aynı zamanda, ses kalitesini ve deneyimini geliştirmek için AAC ses codec teknolojisi desteklenir ve bu sayede kullanıcılara net ses kalitesi sağlanır.

Kulağa tam oturan rahat yarı kulak içi tasarım

Yarı kulak içi tasarım, kulaklığı takıp çıkarırken daha fazla konfor ve denge sağlamak için kulak kanalına daha iyi uyum sağlar. Kulaklıkların her biri yalnızca 4,7 g ağırlığındadır. Kompakt ve hafif gövdesi, kulaklığı takmayı kolaylaştırır ve uzun süreli kullanımın neden olduğu yorgunluğu büyük ölçüde azaltır.

Kulaklığı çıkardığınızda takma algılama* duraklatılır

Kullanma durumunu algılamak için yüksek hassasiyete sahip kapasitif kulak içi algılama özelliği kullanılır. Müzik dinlerken kulaklığı çıkararak müziği duraklatabilir ve geri takarak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Kulaklıkları taktığınız andan itibaren müziğin keyfini çıkarın ve şarkıların en sevdiğiniz kısımlarını asla kaçırmayın.

*Kulaklık takma durumu algılaması, üçüncü taraf oynatıcı üzerinden film izlerken kulaklığı çıkardığınızda otomatik duraklatma işlevini desteklemez

Her iki kulak* için aynı anda iletim özelliği, daha akıcı bir oyun deneyimi ve gelişmiş bir görsel-işitsel deneyim sağlar.

Yazılım ve donanım, yeni bir mimari ile son derece optimize hale getirilmiştir. Sol ve sağ kulaklıklar birlikte bağlanır ve ses sinyalleri kulaklığa senkronize bir şekilde iletilir. Parazit önleme kararlılığı geliştirilmiş ve ses gecikmesi etkili bir şekilde azaltılmıştır.

*Senkronize iletim teknolojisi mobil çiplerden etkilenmez ve hem Android hem de iOS sistemleriyle uyumludur.

*Şarj dayanıklılığı testi veri kaynağı: Fangyuan Radyo Televizyon Denetim ve Test Ltd. Şirketi, Rapor No.: S20200317735801.
*Kılıf açıldığında uyumlu modellerde beliren açılır pencereler, ürün farklılıkları, sürüm özellikleri, kullanım koşulları, çevresel faktörler vb. nedeniyle bazı farklılıklar gösterebilir. Bazı özellikler normal şekilde çalışmıyorsa Mi/Redmi telefonunuzun MIUI işletim sistemini en son sürüme yükseltmeniz ve tekrar denemeniz önerilir. Diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
*Şarj ederken şarj bağlantı noktasında nem veya yabancı madde bulunmadığından emin olun.
*Yukarıdaki ürün parametreleri yalnızca referans amaçlıdır. Bazı ürün parametreleri, ortam ve cep telefonu sistemi farklılıkları gibi harici etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler